*** AUGUSTI OFFTOPIC***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
-
Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***
väljendasin veits valesti, ma olin valmis taga mängima hu-dAlgselt postitas ranka Vaata postitustMa esimesele küsimusele vastust ei tea, aga suht kindel, et laua blokeerimine on küll keelatud.
mhmAlgselt postitas Kotkas1000 Vaata postitustsexyangelina?
Comment
-
Comment
-
Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***
Huvitav kas mingid kaalupiirangud ka telefonile on? Lähen proovin homme staadioni peal 6110 lennutadaAlgselt postitas Jeebus Vaata postitust24. aug MM
http://finland.mobilephonethrowing.fi/
...kunagi ammu sai Võrus üks telefoniviske võistlus kinni pandud, seal pidi teistmoodi ainult viskama
Comment
-
Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***
kui juba näed, et hakkab fishiga rääkima, siis spami chati kohe, et "sexyangelina, HU?" vms.Algselt postitas Fortune Vaata postitustmhm
Comment
-
Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***
Siit saab ka näpunäiteid:Algselt postitas kardaanirist Vaata postitustkui juba näed, et hakkab fishiga rääkima, siis spami chati kohe, et "sexyangelina, HU?" vms.
http://forumserver.twoplustwo.com/96...eline-1356764/
Comment
-
Comment
-
Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***
suht vihmane jh tänaAlgselt postitas atsetoon Vaata postitusthetk tagasi tulid Anu Sääritsal veed ära.
Comment
-
-
Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***
DoneAlgselt postitas atsetoon Vaata postitustkas keegi laseks pokerstars.ee faili kuhugile üles?
Comment
-
Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***
Vahin wsop main event, ja ma lihtsalt ei saa aru miks ei ole buy inni tõstetud aja jooksul main evendil ???.
1970ndate 10k usd ei ole ju sama mis 2013 10k usd.
Tõstaks nad 20k peale siis arvan price pool jääks samaks (või suuremaks), aga mingi lambi fishe läheks kindlasti vähemaks.
Comment

Comment