*** AUGUSTI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Junken
    Lendur Sass
    • Sep 2011
    • 1039

    #106
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    vandalari videole... mees helistas menti... " im at 4563 theyr screaming 4663, this IS NOT the wrong address" ... wtf see mees just mentidele ütles...

    Comment

    • Ghost0
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1335

      #107
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

      Algselt postitas Junken Vaata postitust
      vandalari videole... mees helistas menti... " im at 4563 theyr screaming 4663, this IS NOT the wrong address" ... wtf see mees just mentidele ütles...
      Ja siis? Paanikahoos v6ivad s6nad ikka sassi minna...

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #108
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

        Algselt postitas Junken Vaata postitust
        vandalari videole... mees helistas menti... " im at 4563 theyr screaming 4663, this IS NOT! The wrong address....." ... wtf see mees just mentidele ütles...
        üks lause jäi pooleli ja teine jäi lõpetamata.

        Comment

        • Konso
          Grinder
          • Nov 2009
          • 936

          #109
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Imo ei saa sittagi aru sellest liiklusest seal. Aga selle info võtsin autonet.ee lehelt, kus oli selline informatsioon.

          Kaela pole vaja hüpata kohe :). Liigelnud 4 aastat teedel ja senimaani 0 accidents.
          4 aastat liigelnud ja ei saa aru, et vasakpöördel võiks ikka otse tulevad sõidukid, hobuvekoid ja ka jalakäijad läbi lasta?

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #110
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

            Algselt postitas Konso Vaata postitust
            4 aastat liigelnud ja ei saa aru, et vasakpöördel võiks ikka otse tulevad sõidukid, hobuvekoid ja ka jalakäijad läbi lasta?
            Mis inimestel viga? Nagu ma ütlesin, siis mina ei süvenenud liiklusesse vaid jälgisin videot. Info võtsin autonet.ee lehelt.

            Esialgu eeldasin üldse, et liiklusekorrladamine käib nii suurel ristmikul ikka fooridega, kuna vasakult alt paistab ka foor. Aga mida täpselt too reguleerib no ideas.

            Palun vaadake videot, nautige funni ja ärge seletage nii palju. :D

            //muidugi vasakpöördel peab läbi laskma, et selle vastu ei vaidle.
            Last edited by VisaHing; 08.08.13, 11:01.

            Comment

            • IsandJoberst
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2008
              • 326

              #111
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Mis inimestel viga? Nagu ma ütlesin, siis mina ei süvenenud liiklusesse vaid jälgisin videot. Info võtsin autonet.ee lehelt.

              Esialgu eeldasin üldse, et liiklusekorrladamine käib nii suurel ristmikul ikka fooridega, kuna vasakult alt paistab ka foor. Aga mida täpselt too reguleerib no ideas.

              Palun vaadake videot, nautige funni ja ärge seletage nii palju. :D

              //muidugi vasakpöördel peab läbi laskma, et selle vastu ei vaidle.
              Selle asemel, et foorumis koguaeg jama toota Sa tööle pole plaaninud minna või miskit mõistliku eluga ette võtta?

              Comment

              • Pythagoras
                Grinder
                • Apr 2012
                • 589

                #112
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                kuulge põllupiloodid ja teised juhid, täna siis selline uudis, et politsei ei pea kergemate liiklusrikkumiste korral enam protokolli tegema http://www.postimees.ee/1325634/poli...tokolle-tegema

                seal lõpus kirjas, et nüüd võib aluseks võtta vaid videosalvestise või kiirusmõõturi näidu. Kuskilt nagu meelde jäänud, et kui nad näitavad sulle vaid kiirusmõõturi näitu siis võid nad tuimalt kukele saata, sest pole tõendatud, et näit pärineb sinu sõidukist. Kellelgi kogemusi või juriidilist pädevust antud teemas?

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #113
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                  keegi oskab soovitada, kust autot rentida? plaanis minna saksamaale ja tagasi
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • tiigrikutsu
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 522

                    #114
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                    Keegi oskab öelda, kus saidil saaks veel otsest rakebacki? Starsi mitte soovitada, kuna seal mingid punktid ja huinaa + pole veel 21. Varem oli läbi muchose ja prode miskine 50% rakeback ja tahaks teada, võib-olla on kuskil veel midagi taolist säilinud.
                    Huvitab see just sp, et tahaks riskivabalt grindida low limiidis ja siiski midagi ka teenida, ilma, et peaks ajusid piinama meeletult.

                    Tänud ette ära.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #115
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                      edu tegemistes!

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #116
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                        Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                        Keegi oskab öelda, kus saidil saaks veel otsest rakebacki? Starsi mitte soovitada, kuna seal mingid punktid ja huinaa + pole veel 21. Varem oli läbi muchose ja prode miskine 50% rakeback ja tahaks teada, võib-olla on kuskil veel midagi taolist säilinud.
                        Huvitab see just sp, et tahaks riskivabalt grindida low limiidis ja siiski midagi ka teenida, ilma, et peaks ajusid piinama meeletult.

                        Tänud ette ära.
                        Mis limiite ja suurt volume plaanid n2idata?

                        Comment

                        • tiigrikutsu
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 522

                          #117
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                          nl10-25 esialgu, 9-12 table ja vb miskit 60-80k käsi kuus. 6max.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #118
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
                            Selle asemel, et foorumis koguaeg jama toota Sa tööle pole plaaninud minna või miskit mõistliku eluga ette võtta?
                            Miks sa arvad, et ma tööl ei käi või midagi kasulikku ei tee :P ?

                            okei ma ei viitsi hakkata jälle sama jamaga pihta. PMi mulle postitused, kus ma toodan jama või too avalikult välja.
                            Kui ma sulle ei meeldi, siis blokeeri mind ära ja sa ei näe mu poste. Võimalusi mitu aga natuke imelik pole avalikult maha tegema niimoodi. Isiklikult pole siit foorumist kedagi rünnanud aga vaatan, et paljudel on mingi mahategemishimu.

                            Parimat ja probleemide korral lahendame PM-s need.
                            Last edited by VisaHing; 08.08.13, 14:04.

                            Comment

                            • sadakrooni
                              FPP Pro
                              • Jan 2009
                              • 254

                              #119
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                              Comment

                              • MartinGarcia
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 517

                                #120
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
                                Selle asemel, et foorumis koguaeg jama toota Sa tööle pole plaaninud minna või miskit mõistliku eluga ette võtta?
                                Päevad ?

                                Comment

                                Working...