*** AUGUSTI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #91
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Näiteks ennustama sinna telesaatesse.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #92
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

      Algselt postitas alaska Vaata postitust
      Näiteks ennustama sinna telesaatesse.
      ROFL. Või siis suure raha eest valijatele lubadusi andma. TEHTUD.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #93
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

        What are the odds of this happening?

        Ziguli viskas juhi välja ja sõitis mehitamatalt õnnetusepõhjustale tagant sisse. :D

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #94
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

          kellelegi veel tundub, et vähemalt viimased kolm päeva starsi cash gamed lauad on olnud üli kehvad? tahaks volüümi anda ja mängida, aga võimatu kui iga laud on sisuliselt 9 regi (millest pooled shortstackid) blinde edasi tagasi jagamas? tundub see nii ainult mulle või on see happy hour promotion lauad perse keeranud?

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #95
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

            mine õnneliku tunni ajal laudadesse siis on küll head

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #96
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Ziguli viskas juhi välja ja sõitis mehitamatalt õnnetusepõhjustale tagant sisse. :D
              Magasid autokoolis kui tee andmise kohustusest räägiti?

              Comment

              • atsetoon
                Joomas õlut Atsetooniga
                • May 2009
                • 1105

                #97
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                kellelegi veel tundub, et vähemalt viimased kolm päeva starsi cash gamed lauad on olnud üli kehvad? tahaks volüümi anda ja mängida, aga võimatu kui iga laud on sisuliselt 9 regi (millest pooled shortstackid) blinde edasi tagasi jagamas? tundub see nii ainult mulle või on see happy hour promotion lauad perse keeranud?
                30 hyper husng-e pole happy hour ja paar tundi peale seda mõtet lahtigi teha, mänge peab sharkyga ülikaua ootama. ja fishe näeb üliharva.

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #98
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                  Riigikohus otsustas, et aastaid tagasi nelikmõrvas süüdi mõistetud Anatoli Nikolajevi süüasi väärib uut läbivaatamist. Mis saab edasi?


                  kõiki tagamaasid avalikkus kindlasti ei tea, kuid ka varasemalt läbi käinud, et kahtlustatakse tunnistuse väljapeksmist politsei poolt. Seda teooriat olevat uskunud nii prokurör (kes palus mehe õigeksmõistmist!) kui tapetu laps... Kohus mõistis aga siiski süüdi.

                  siin ka pikemalt:
                  President Kersti Kaljulaid andis 26. märtsil 2018 armu Anatoli Nikolajevile, kes mõisteti 20 aastat tagasi eluks ajaks vangi nelja inimese tapmise eest.


                  kui peaks adekvaatselt tõeks osutuma, et mees veetis 15 aastat süütult vangis, siis ma ei tea... müts maha ja Eesti riik mehele ikka palju võlgu (mitte ainult materiaalselt).

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #99
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                    päris hull lugu. btw, imo on hetkel janar f. eesti üks parimaid ajakirjanikke
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #100
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                      Magasid autokoolis kui tee andmise kohustusest räägiti?
                      Imo ei saa sittagi aru sellest liiklusest seal. Aga selle info võtsin autonet.ee lehelt, kus oli selline informatsioon.

                      Kaela pole vaja hüpata kohe :). Liigelnud 4 aastat teedel ja senimaani 0 accidents.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #101
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                        http://www.ekspress.ee/news/paevauud....d?id=66553828

                        kõiki tagamaasid avalikkus kindlasti ei tea, kuid ka varasemalt läbi käinud, et kahtlustatakse tunnistuse väljapeksmist politsei poolt. Seda teooriat olevat uskunud nii prokurör (kes palus mehe õigeksmõistmist!) kui tapetu laps... Kohus mõistis aga siiski süüdi.

                        siin ka pikemalt:
                        President Kersti Kaljulaid andis 26. märtsil 2018 armu Anatoli Nikolajevile, kes mõisteti 20 aastat tagasi eluks ajaks vangi nelja inimese tapmise eest.


                        kui peaks adekvaatselt tõeks osutuma, et mees veetis 15 aastat süütult vangis, siis ma ei tea... müts maha ja Eesti riik mehele ikka palju võlgu (mitte ainult materiaalselt).
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Põhisüüdlased on niikuinii surnud, aga Satšuk tatsab ikka ringi. Lausa erakordne ellujäämisvõime mõnel.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #102
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***


                          WTH?

                          Comment

                          • Cheating
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2009
                            • 447

                            #103
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                            *** Juuli graafikud / Augusti eesmärgid *** on kuhugile mujale ümber tõstetud või ma olen lihtsalt pime?????

                            Comment

                            • peete82
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1310

                              #104
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              Imo ei saa sittagi aru sellest liiklusest seal. Aga selle info võtsin autonet.ee lehelt, kus oli selline informatsioon.

                              Kaela pole vaja hüpata kohe :). Liigelnud 4 aastat teedel ja senimaani 0 accidents.
                              põlluteedel?

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #105
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                                põlluteedel?
                                jh

                                Comment

                                Working...