*** AUGUSTI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #76
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Selline saade on ikka väga räme scamm. Penskaritele valetatakse suud ja silmad täis. Ükskõilk, mida küsitakse: kas see on see ja see? siis ta: jajajh, et siis nagu olekski miski ennustaja ning lepib ainult aegu kokku.

    Ikka väga närvi ajavad need inimesed ja saated. Nutetakse, et raha ei ole ja penisonid väikesed, aga telefon pidevalt punane ning istuvad minuteid telefoniotsas, kus kõneminuti hind €2.5.
    Imo natukene valesti lähened. Täie mõistuse juures olev pensionär, kes nutab, et tal on raha vähe (eks tal olegi raha vähe, seega ka õigus nutta), ei helista sellisesse saatesse. Samas nt üle 65 eluaastaste seas on dementseid mingi 6-7% ning vanuse tõusega see % ka suureneb. Basically ei ole tegemist enam n.ö. lollidelt raha ära võtmisega vaid nendelt, kellele võib väga vabalt mingi diagnoosi panna.

    Kui ma mingi 75 aastasele dementsele kuskil räägin, et andku mulle 100€, ma tekitan tema ja ta surnud mehe vahel ühenduse, siis see on scam ning kriminaalkorras karistatav. Kui seda nüüd tehakse televisioonis, siis imo see 10x hullem.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #77
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

      See vanem ''naisterahvas'' ei ole kohe kindlasti sündinud naisena :D

      Nii lamp saade, et paha hakkab lausa. Ega normaalne inimene ilmselt ei lähekski sinna mingit iba ajama.
      Last edited by VisaHing; 06.08.13, 13:32.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #78
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

        IMO valimised ei ole mitte parem oma tasemelt.

        Comment

        • Narrator
          Julm Donk
          • Apr 2011
          • 75

          #79
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

          HAHAH, keda need vanainimese kõned ja mingi nõia ila kotib. Praegu läks hotlips lahti ja träna saatel mingi hoorad eetris kõmmutavad. Outfitid on väga vinged.
          Last edited by Narrator; 06.08.13, 13:55.

          Comment

          • raudtee(EST)
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 288

            #80
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

            Sul on see arvutis või teleka järel selle boxiga mis pakuvad? pildikvaliteet on nagu tavakanlid või annab ikka korralikku HD pilti?
            Oli arvutis. Kunagi huvi pärast liitusin, siis lagis päris tihti. Ca 1a ei kasutanud, aga aprillis saatsid 50% soodustusega 3 kuulise pakkumise ja võtsingi, et näha kas midagi muutunud. Aprill-juuni, kui vahel vaatasin (st mitte iga päev), siis 90% ajast töötas. Meistrite Liiga finaali ja F1 etapi ajal kasutajaid palju, siis nt konkreetselt seda sündmust näitavad kanalid arvatavasti paljude kasutajate tõttu sujuvusega ei hiilanud. Arvuti telekaga ühendades, siis pilt ei olnud kindlasti kehvem kui elioni digi oma, ei süvenenud ja pole spets kas andis korraliku HD ka välja või mitte (vaevalt?).
            Tegemist pole mingi imeloomaga. Kanalite vahetamine hiirega igavene nikerdamine - üks kanal avatud, siis pead klikima kõik kanalid, avanevad nende logod, otsid uue kanali ja siis avad selle. Kindlasti pole see tavapärase tv operaatori asendamiseks.
            Soomlaste tasuta HDTV player oli parem ja sageli kasutasin live spordi (premier league, meistrite liiga, F1, jalka EM, Londoni olümpia jne) vaatamiseks seda, aga eestvedaja ei viitsinud võimudega jageleda ja pani selle kevadel pärast aastaid funktsioneerimist kahjuks kinni.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #81
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

              Elion ei saa suurt midagi teha kui kanalid lihstalt oma jama HD resoga ei paku, mul kodus ka 46'' fullHD telekas põmst paugutab tühja, sest kõik filmid ja enamik saateid jms kraami on ülevalt/alt 1/3 jagu ekraanist tühi..

              Comment

              • lont
                Jube Noob
                • Jan 2009
                • 112

                #82
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                Aga kui elada sellises kohas kus ühtegi kaablit majja sisse ei tule, siis mis on parim lahendus TV jaoks? Viasat?
                Või on veel midagi?

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #83
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                  Starmani zoomTV vist.

                  Comment

                  • JohannesJ
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 684

                    #84
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                    Endal ka Viasat ja ühtegi kaablit majja ei tule. 2.5€ kuus lisa ja saad miski 6 HD kanalit vist juurde.


                    Huvitav, kuhu nad neid turustasid ? :D

                    Comment

                    • Romka
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1544

                      #85
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                      AJALOOLINE HETK: EESTLANE SAI HAKKAMA TELEPORTEERUMISEGA!

                      Last edited by Romka; 07.08.13, 05:52.

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #86
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***



                        Veidi tuttav biit?

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #87
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                          Kohus kuulutas välja Viljandi taksojuhi röövmõrvari Andrei Karanetsi pankroti, sest ta on maksejõuetu: vara on tal üle 6 euro, kuid võlgu, millest suur osa kohtumenetluskulud, üle 12 600 euro.

                          Kohus kuulutas välja Viljandi taksojuhi röövmõrvari Andrei Karanetsi pankroti, sest ta on maksejõuetu: VARA ON TAL ÜLE 6 EURO, kuid võlgu, millest suur osa kohtumenetluskulud, üle 12 600 euro.

                          Huvitav, milles see 6 eurot väljendus-poolikus viinapudelis?

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #88
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                            Sellised peaksid keti otsas ühiskondliku kasuliku tööd tegema nii kaua kuni võlg tasutud.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #89
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                              See tähendaks ju orjandust.

                              Comment

                              • ninasarvik
                                Jube Noob
                                • May 2011
                                • 124

                                #90
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                                Nii või naa seda raha riik ei näeks ju, kui see vant 15 aastat kinni istub. Nii, et ega erilist vahet küll pole.
                                Kuigi jah tööle tuleks sellised vanad küll rakendada kusagile.

                                Comment

                                Working...