Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***
Imo natukene valesti lähened. Täie mõistuse juures olev pensionär, kes nutab, et tal on raha vähe (eks tal olegi raha vähe, seega ka õigus nutta), ei helista sellisesse saatesse. Samas nt üle 65 eluaastaste seas on dementseid mingi 6-7% ning vanuse tõusega see % ka suureneb. Basically ei ole tegemist enam n.ö. lollidelt raha ära võtmisega vaid nendelt, kellele võib väga vabalt mingi diagnoosi panna.
Kui ma mingi 75 aastasele dementsele kuskil räägin, et andku mulle 100€, ma tekitan tema ja ta surnud mehe vahel ühenduse, siis see on scam ning kriminaalkorras karistatav. Kui seda nüüd tehakse televisioonis, siis imo see 10x hullem.
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
Kui ma mingi 75 aastasele dementsele kuskil räägin, et andku mulle 100€, ma tekitan tema ja ta surnud mehe vahel ühenduse, siis see on scam ning kriminaalkorras karistatav. Kui seda nüüd tehakse televisioonis, siis imo see 10x hullem.

Comment