*** AUGUSTI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #61
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Mul on isegi need kanalid olnd tellitud, sitt on see elioni ja starmani tv. HD kanaleid tahan, miks mul see HD telekas seisab muidu nurgas.
    Viasat peaks pakkuma HD kanalaeid vist

    Comment

    • V4LDO
      FPP Pro
      • Jun 2010
      • 229

      #62
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

      elion näitab korralikku pilti. sul oli võib-olla mingi kiviaegne digiboks vahel lihtsalt.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #63
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

        Algselt postitas V4LDO Vaata postitust
        elion näitab korralikku pilti. sul oli võib-olla mingi kiviaegne digiboks vahel lihtsalt.
        korralik =/ HD kanalid .. elioni pakub imo 6 HD kanalit ja nende eest on vaja ka lisaks maksta..

        Comment

        • raudtee(EST)
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 288

          #64
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

          Kas mingeid alternatiive tavalisele televisioonile ala elion starman on kuskil? Interentiühendus võiks nagu olla piisavalt hea juba et saaks mingitmoodi telet läbi neti.
          http://futuboxhd.com/ - üldiselt töötab, aga sageli ka tõrgub.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #65
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***



            Minge perse, mis asi see on. Kanal12 töötas kõrval, ja miski nõid telekas, ning penskarid helistavad. Omg, mis inimesed.

            Comment

            • WeThePeople
              Vana Tegija
              • Mar 2010
              • 1163

              #66
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

              Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
              http://futuboxhd.com/ - üldiselt töötab, aga sageli ka tõrgub.
              võtaks selle sest:

              ADULT CHANNELS:

              only best channels…

              Comment

              • Karelkorm
                Grinder
                • Nov 2009
                • 856

                #67
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                Ja siis paned õhtul Kirgede Tormi mängima ning lähed teleka ette vesistama

                Comment

                • WeThePeople
                  Vana Tegija
                  • Mar 2010
                  • 1163

                  #68
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                  Ja siis paned õhtul Kirgede Tormi mängima ning lähed teleka ette vesistama
                  ma vä

                  Comment

                  • jasssass
                    Vana Tegija
                    • Sep 2010
                    • 1200

                    #69
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    http://www.saade.ee/index.php?1=liveStream

                    Minge perse, mis asi see on. Kanal12 töötas kõrval, ja miski nõid telekas, ning penskarid helistavad. Omg, mis inimesed.
                    Päris asjalik saade jh, öösel on samas formaadis natuke parem saada, mingi "Karmeni vallatud tissid" vms. tubli klounaad

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #70
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      http://www.saade.ee/index.php?1=liveStream

                      Minge perse, mis asi see on. Kanal12 töötas kõrval, ja miski nõid telekas, ning penskarid helistavad. Omg, mis inimesed.
                      lol poole kõrvaga sattusin kuulama nüüd.

                      Naine telefonist: "kuidas mul surnutega on"
                      Külli: "on"
                      Telefonist: "kolm surnut või?"
                      Külli: "jah"
                      Telefonist: "naise nimi alide jah?"
                      Külli: "jah"
                      telefonist: "mehe nimed Gunnar ja Mihkel jah"
                      Külli: "jah"

                      Naine telefonist: "no selge, siis ma tean, tulen Teie juurde"

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #71
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                        Korra sattusin ka selle peale pohmas peaga. Tra, mis IQ-ga inimesed saadavad sõnumeid sinna ?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #72
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                          Päris asjalik saade jh, öösel on samas formaadis natuke parem saada, mingi "Karmeni vallatud tissid" vms. tubli klounaad
                          Selline saade on ikka väga räme scamm. Penskaritele valetatakse suud ja silmad täis. Ükskõilk, mida küsitakse: kas see on see ja see? siis ta: jajajh, et siis nagu olekski miski ennustaja ning lepib ainult aegu kokku.

                          Ikka väga närvi ajavad need inimesed ja saated. Nutetakse, et raha ei ole ja penisonid väikesed, aga telefon pidevalt punane ning istuvad minuteid telefoniotsas, kus kõneminuti hind €2.5.

                          Comment

                          • vonkartoffel
                            Pokkerihai
                            • May 2009
                            • 1658

                            #73
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
                            http://futuboxhd.com/ - üldiselt töötab, aga sageli ka tõrgub.
                            Sul on see arvutis või teleka järel selle boxiga mis pakuvad? pildikvaliteet on nagu tavakanlid või annab ikka korralikku HD pilti?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #74
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                              lol poole kõrvaga sattusin kuulama nüüd.

                              Naine telefonist: "kuidas mul surnutega on"
                              Külli: "on"
                              Telefonist: "kolm surnut või?"
                              Külli: "jah"
                              Telefonist: "naise nimi alide jah?"
                              Külli: "jah"
                              telefonist: "mehe nimed Gunnar ja Mihkel jah"
                              Külli: "jah"

                              Naine telefonist: "no selge, siis ma tean, tulen Teie juurde"
                              Exactly. Mul siiani see saade lahti. Päris mõnus on €150+ tunnis tulu saada. Päevas €375, nädalas €1875 ja kuus €7500. Isegi, kui peab 70% (€5250) ära andma jääks kasumiks €2250 ning 50 töötunni kohta (2.5h saade, 5 x nädalas, 4 nädalat kuus) teeb mõnusad €45/h.

                              Saatel on potentsiaali ning võiks vabalt 5-8h jooksutada iga päev ning tuluosa kasvatada €20-€30K kuus.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #75
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                                tuleks tõsta kõne hinda imo ..

                                Comment

                                Working...