Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Tõesti, tegu on täiesti erilise fruktiga. Kui teised poosetavad teemal, et kellel on suurem jaht jne., siis see vana üritab iga hinna eest tõestada, kui kokkuhoidlik ja vaene ta tegelikult on. Mingil määral on see isegi mõistetav arvestades seda, et tema miljardid on tulnud säästumööblit müües. Samas teiselt poolt on tegu läbi ajaloo kõige suurema rootslasest maksupetturiga.
Miljardäriks ei saada üle laipade minemata ja nende "heategevus" on parimal juhul millegi kompenseerimine, kuid tõenäolisemalt siiski PR ja maksude optimeerimine.
Algselt postitas karupoeg
Vaata postitust
Miljardäriks ei saada üle laipade minemata ja nende "heategevus" on parimal juhul millegi kompenseerimine, kuid tõenäolisemalt siiski PR ja maksude optimeerimine.
Comment