---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #721
    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Seega ei ole Ingvar Kamprad isikuna nii rikas, kuid tema loodud charity foundation on. Aga see oligi ju minu point, et tegemist on pigem teistsuguse stiiliga miljardäriga. (hää küll, mitteametlikel andmetel nüüd endise miljardäriga)
    Tõesti, tegu on täiesti erilise fruktiga. Kui teised poosetavad teemal, et kellel on suurem jaht jne., siis see vana üritab iga hinna eest tõestada, kui kokkuhoidlik ja vaene ta tegelikult on. Mingil määral on see isegi mõistetav arvestades seda, et tema miljardid on tulnud säästumööblit müües. Samas teiselt poolt on tegu läbi ajaloo kõige suurema rootslasest maksupetturiga.

    Miljardäriks ei saada üle laipade minemata ja nende "heategevus" on parimal juhul millegi kompenseerimine, kuid tõenäolisemalt siiski PR ja maksude optimeerimine.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #722
      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #723
        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

        Jube ju- iga kütuse tankimisega $10 tühja. Põnev jälgida, mis siin maailmas toimub :D
        Last edited by Vandalar; 27.07.13, 13:22.

        Comment

        • eddi
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1200

          #724
          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
          Ma loodan, et küsija kove vastu tatti ei saa ja kui keegi leiab, et ebasünnis vms. siis võib kustutada. Sõbral poissmeestepidu ja lähme täispangale öösel välja. Kas tartus lõbusaid maju on tänapäeval kuskil? Kui kellelgi on mingeid kontakte jagada, siis pm. paluks. Kui keegi leiab, et lame, mage vms. siis igaks juhuks mainin, et poissmees ise tegi vihjeid.
          Proovi taksojuhtide käest küsida, Tallinnas on üpriski lihtne läbi nende inffi saada, Tartu kohta ei ole väga kursis...

          Comment

          • Konso
            Grinder
            • Nov 2009
            • 936

            #725
            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

            Ega meil lohakaid väga ei põrutatagi...

            Comment

            • Strawberry
              Varasemalt kasutaja "romeo"
              • Aug 2012
              • 1229

              #726
              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
              Ma loodan, et küsija kove vastu tatti ei saa ja kui keegi leiab, et ebasünnis vms. siis võib kustutada. Sõbral poissmeestepidu ja lähme täispangale öösel välja. Kas tartus lõbusaid maju on tänapäeval kuskil? Kui kellelgi on mingeid kontakte jagada, siis pm. paluks. Kui keegi leiab, et lame, mage vms. siis igaks juhuks mainin, et poissmees ise tegi vihjeid.

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #727
                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
                Lol head läbisõidud neil bemmidel :D
                Ma ei saa aru nendest saksast toodud autodest, et kas on reaalselt olemas inimesi kes usuvad, et keegi on selle bemmiga kuskil külakeses 18 aastat sõitnud sest kuidas muidu saab läbisõit 180k olla ? :D
                Endal 2001 aasta auto millel 160k läbisõit ja mõtlen, et kui müüki panen kas leidub lolle kes usub seda.
                Aga eks see nii standart juba, et pead lihtsalt lootma selle peale, et maha on keritud 200 mitte 400k
                Need on vist hooaja autod, seega natuke vale enda autot siin võrrelda.

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #728
                  Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                  Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                  Ma loodan, et küsija kove vastu tatti ei saa ja kui keegi leiab, et ebasünnis vms. siis võib kustutada. Sõbral poissmeestepidu ja lähme täispangale öösel välja. Kas tartus lõbusaid maju on tänapäeval kuskil? Kui kellelgi on mingeid kontakte jagada, siis pm. paluks. Kui keegi leiab, et lame, mage vms. siis igaks juhuks mainin, et poissmees ise tegi vihjeid.
                  Alaealisi pidi Tartus kuskil seal Raatuse ühika taga olema, Roosi tänav v nii, 1x taksojuht pakkus.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #729
                    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                    keegi viina ei taha lasta?

                    Comment

                    • JohannesJ
                      Grinder
                      • Jun 2010
                      • 684

                      #730
                      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                      julm

                      Comment

                      • rasmer
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1306

                        #731
                        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                        Kuradi reptiilid.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #732
                          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                          Küsin siin kiirelt: Tuli meil, et PP rakeback kontol on raha. Oligi 10$ aga miinimum kanna MB on 15€ mis teens elle rahaga nüüd muchosesse saan kanda aga see kah mõtetu, ostaks parem midagi head.

                          Comment

                          • valustyng
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2009
                            • 450

                            #733
                            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                            endal tuli ka meil, et raha on seal aga polnud :)

                            Comment

                            • rasmer
                              Vana Tegija
                              • Oct 2009
                              • 1306

                              #734
                              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                              Algselt postitas valustyng Vaata postitust
                              endal tuli ka meil, et raha on seal aga polnud :)
                              Solid fooruminime ja postituse kombo. :D

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #735
                                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                                :D vaatasin ka kohe sama asja :D

                                Comment

                                Working...