---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #691
    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Algselt postitas muttaja Vaata postitust
    Päriselt?
    USA autotööstuse kunagine keskus Detroit esitas neljapäeval pankrotiavalduse, selgus kohtudokumentidest.

    Comment

    • v@iko
      Julm Donk
      • Jan 2010
      • 82

      #692
      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

      Tra, trimmerdasin täna ilma näokaitsmeta, millegipärast oli suu natuke lahti ja põhimõtteliselt pool konna jalga lendas otse suhu...öäääk kui rõve. Kuid samas....kuskil maailmas on delikatess

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #693
        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

        Algselt postitas v@iko Vaata postitust
        Tra, trimmerdasin täna ilma näokaitsmeta, millegipärast oli suu natuke lahti ja põhimõtteliselt pool konna jalga lendas otse suhu...öäääk kui rõve. Kuid samas....kuskil maailmas on delikatess
        mis neid konni trimmerdad siis?

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #694
          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
          eks neid tagasihoidlike miljardäre on veelgi. Esimesena tulevad lisaks Zuckerbergile pähe veel Ingvar Kamprad, Steve Jobs ja Carlos Slim. Küllap on neid rohkem, kuid kuna nad just nimelt tagasihoidliku elustiiliga, siis palju nende isiklikust elust ei teata.


          Estravagantne elustiil koos raketitõrjesüsteeme täis jahiga tõuseb meedia vahendusel paremini esile, seega tundubki see justkui prevaleeriv.
          IKEA asutaja Ingvar Kampradi isiklik varandus moodustab vaid murdosa hinnangutest, mille järgi on ta üks maailma rikkamaid mehi, selgub värskelt avaldatud dokumentidest, mille järgi ei ole Kampradil IKEA-s üldse enam mingit osalust, kirjutab Rootsi ajaleht Sydsvenskan.


          Tema ja ta perekond on tegelikult 450+ korda vaesemad ka, kui senini arvati.

          Reeglina mulle muinasjutud meeldivad, aga Kamrad´i, Buffet´i jne. nime sisaldavad muinasjutud ajavad siiski vähemalt natuke tilti.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #695
            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

            Ma olen mõtelnud, et äkki Buffet polegi rikas, vaid lihtsalt mingi hüpiknukk ja kellegi staketav nö. Stakeja ise aga on kuskil kardina taga.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #696
              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=66358216

              Tema ja ta perekond on tegelikult 450+ korda vaesemad ka, kui senini arvati.

              Reeglina mulle muinasjutud meeldivad, aga Kamrad´i, Buffet´i jne. nime sisaldavad muinasjutud ajavad siiski vähemalt natuke tilti.
              Su välja toodud artikkel on pool tõde. IKEA on Kampradi loodud, kuid kuulub INGKA Holdingule. Mis "imede-ime" on Kampradi loodud kuskil paarkümmend aastat tagasi. Tegemist on siis heategevusorganisatsiooniga, mille omandusse IKEA kuulub.

              case on pm siis nii, et INGKA võib raha ainult reinvesteerida või annetada heategevuseks. Kasumina seda justkui välja võtta ei tohiks. Seega basically on ühelt poolt loodud maksude kõrvale hoidmiseks loodud süsteem, mis kasvatab organisatsiooni net worthi läbi IKEA kasvu.

              Ehk siis kui Bill Gates ja Buffett annavad OMA raha Bill ja Melinda Gatesi foundationisse, siis Kampradil OLI (nüüd mingite fondide käes) oma heategevus foundation, millele kuulub IKEA.

              Seega ei ole Ingvar Kamprad isikuna nii rikas, kuid tema loodud charity foundation on. Aga see oligi ju minu point, et tegemist on pigem teistsuguse stiiliga miljardäriga. (hää küll, mitteametlikel andmetel nüüd endise miljardäriga)

              ps. a la delfi ja postimehe refereeritud artiklites ei ole kogu tõde, sest selle on kirjutanud pehme valdkonna "staar"-ajakirjanikud, kellele sellistest skeemidest arusaamine käib pigem üle jõu. Ergo on tegemist justkui "pööblile mõttetu infoga".
              Last edited by karupoeg; 25.07.13, 22:14.

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #697
                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                Su välja toodud artikkel on pool tõde. IKEA on Kampradi loodud, kuid kuulub INGKA Holdingule. Mis "imede-ime" on Kampradi loodud kuskil paarkümmend aastat tagasi. Tegemist on siis heategevusorganisatsiooniga, mille omandusse IKEA kuulub.

                case on pm siis nii, et INGKA võib raha ainult reinvesteerida või annetada heategevuseks. Kasumina seda justkui välja võtta ei tohiks. Seega basically on ühelt poolt loodud maksude kõrvale hoidmiseks loodud süsteem, mis kasvatab organisatsiooni net worthi läbi IKEA kasvu.

                Ehk siis kui Bill Gates ja Buffett annavad OMA raha Bill ja Melinda Gatesi foundationisse, siis Kampradil OLI (nüüd mingite fondide käes) oma heategevus foundation, millele kuulub IKEA.

                Seega ei ole Ingvar Kamprad isikuna nii rikas, kuid tema loodud charity foundation on. Aga see oligi ju minu point, et tegemist on pigem teistsuguse stiiliga miljardäriga. (hää küll, mitteametlikel andmetel nüüd endise miljardäriga)

                ps. a la delfi ja postimehe refereeritud artiklites ei ole kogu tõde, sest selle on kirjutanud pehme valdkonna "staar"-ajakirjanikud, kellele sellistest skeemidest arusaamine käib pigem üle jõu. Ergo on tegemist justkui "pööblile mõttetu infoga".

                Samas stiilis: http://www.forbes.com/sites/stevenbe...g-to-go-broke/

                ......

                After graduation in 1956 he traveled to France to take more college classes and later got involved in the business of following the U.S. Navy’s Atlantic fleet, selling tax-free booze to sailors. Competition was intense, but he got ahead by using his military experience to talk his way directly onto ships and gathering intelligence on the fleet’s next destination by chatting up local prostitutes.

                .......

                Although he had shifted his ownership to Atlantic via a complex Bahamas-based asset swap to minimize disclosure and taxes, Feeney continued to aggressively expand DFS, traveling the globe to conquer new markets, expand margins and outmaneuver rivals. He loved making money but had no need for it once it was made. Feeney was happy with simple things.

                .....



                Suht pikk, aga huvitav artikkel. Niiaplju, kui mina aru sain, siis Gates ka rohkem tema eeskujul jagama hakanud.

                Comment

                • vonkartoffel
                  Pokkerihai
                  • May 2009
                  • 1658

                  #698
                  Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #699
                    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                    rofl :) päris hea :)

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #700
                      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                      Comment

                      • minbetmillionaire
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2010
                        • 363

                        #701
                        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Tundub, et päris suur osa rallipublikust ongi retardid. Iga aasta maal peale rallit teeperved räigelt ära lagastatud.

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #702
                          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                          Päris pull pakkumine, otse Saksast, suvel hea künada:

                          http://www.auto24.ee/kasutatud/auto....566&rhash=afa6

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #703
                            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                            Päris pull pakkumine, otse Saksast, suvel hea künada:

                            http://www.auto24.ee/kasutatud/auto....566&rhash=afa6
                            Mis siin pulli? 1K eur soodsamalt saab sama isendi aint parema varustusega.
                            http://www.auto24.ee/used/1367498
                            http://www.auto24.ee/used/1274474

                            Comment

                            • MartinGarcia
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 517

                              #704
                              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                              Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                              Tundub, et päris suur osa rallipublikust ongi retardid. Iga aasta maal peale rallit teeperved räigelt ära lagastatud.
                              Wtf, ta on rajal ohtuse tagaja või meediapolt, mitte kuradi publik ja kuhu ta prügi viskas videol ?

                              Comment

                              • minbetmillionaire
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2010
                                • 363

                                #705
                                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                                Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                                Wtf, ta on rajal ohtuse tagaja või meediapolt, mitte kuradi publik ja kuhu ta prügi viskas videol ?
                                What? Ma mõtlesin neid jorsse kes täiest kõrist naersid

                                Comment

                                Working...