---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vonkartoffel
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1658

    #646
    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Praegu googeldasin mis oli Levadia- Twente publik ja 1700 mis tundub ikka päris karm :S tänase kohta kuulsin midagi et 4500. Kui vaadata seda levadia 2006 aasta koosseisu siis see on ikka võimas, koondisesse jõudnud mehi julmalt. Et siis Plzeni jaoks jagub äkki publikut lausa 23k. 3x rohkem kui Levadia mängul samas ringis.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #647
      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Pythagoras
        Grinder
        • Apr 2012
        • 589

        #648
        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        tean hiljutist juhtumit, kus ühele edukale välismaalaste kätte läinud lugupeetud ettevõtte siinsetele töötajatele tehti ettekirjutus, et nad ei tohi enam firmale liisida bemme, mesasi. lihtsalt, et mitte jätta ettevõttest napakat muljet. miskipärast arenenud maades meie mõistes ülirikkad ei osta ka selliseid autosi, nagu siin aguli paneelikate ees seisavad. arengumaade mentaliteet, loodetavasti ajaga loksub asi paika :).
        Eesti mõistes ülirikkad on arenenud maade mõistes heal juhul lihtsalt rikkad. Ja arenenud maade ülirikkad sõidavad küll juba siin paneelikate ees nähatavate bmw maasturite ja muu taolisega. Paljud neist sõidavad ka märksa paremate ja kallimate masinatega.

        Päris seda väita, et arenenud maade (meie mõistes) ülirikkad sõidavad 7 aastat vana avensisega, no mitte ei taha uskuda.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #649
          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

          ei pea uskuma. lihtsalt kui liigud ringi skandinaavias või lääne euroopas, siis kesklinnades mitu x kohe silma hakanud majaaaluses korterika parklas. ja ka tn pildis obv. see hakkab kohe silma mu meelest. hispaania ja itaalia puhul 1 asi veel- osalt ka liikluskultuuri tõttu seal vast pooleks terved ja mõlgiga masinad- mitte, et raha taha asi jääks, vaid seda ei peeta esimeseks mureks.

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #650
            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

            lääne euroopas ja skandinaavias on kesk-klassi inimene meie mõistes rikas ja tema sõidab 1.3l A3, Avensise, Yarise jms-ga, sest seal on päris kõrged aastased automaksud kubatuuri ja mingi saasteteguri pealt ning mõeldakse ratsionaalselt. See viibki tänavapildis olukorra teiseks. Teise asjana pidid nn valgekraed sõitma tavaautoga, et mitte oma alluvate silmis douche olla(skandinaavias siis).

            Comment

            • Pythagoras
              Grinder
              • Apr 2012
              • 589

              #651
              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

              nõus sellega, ilmselt saame erinvalt aru mõistest ülirikkad. Mu meelest pole inimene kes teenib 5000-6000 euri kuus ülirikas. Nn keskklass sõidab Euroopas tõesti oma sissetuleku-auto maksumuse suhet arvestades märksa mõitslikumate autodega.

              Comment

              • Junken
                Lendur Sass
                • Sep 2011
                • 1039

                #652
                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                parem kui see, mis õpetas sulle seitset erinevat harjutust õlale.
                kindlasti mitte

                Comment

                • Rigged
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2535

                  #653
                  Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  ei pea uskuma. lihtsalt kui liigud ringi skandinaavias või lääne euroopas, siis kesklinnades mitu x kohe silma hakanud majaaaluses korterika parklas. ja ka tn pildis obv. see hakkab kohe silma mu meelest. hispaania ja itaalia puhul 1 asi veel- osalt ka liikluskultuuri tõttu seal vast pooleks terved ja mõlgiga masinad- mitte, et raha taha asi jääks, vaid seda ei peeta esimeseks mureks.
                  Keegi, kellel raha on, ei sõida vabatahtlikult vanema panniga kui saab uut lubada. Näiteks uued bemmid on nii kuradi mugavad, et kui raha on, siis must buy.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #654
                    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                    Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                    Keegi, kellel raha on, ei sõida vabatahtlikult vanema panniga kui saab uut lubada. Näiteks uued bemmid on nii kuradi mugavad, et kui raha on, siis must buy.
                    cool story

                    Comment

                    • Rigged
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2535

                      #655
                      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      cool story
                      Samad sõnad.
                      Last edited by Rigged; 24.07.13, 10:17.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #656
                        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                        Buffettil mingi 55B ja sõidab $5k autoga ringi ja elab aastaid tagasi soetatud $20k majas.

                        Comment

                        • Pythagoras
                          Grinder
                          • Apr 2012
                          • 589

                          #657
                          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                          Abramovitšil (ilmselt) vähem pappi aga laseb muudkui luksusjahte ehitada.

                          Võimegi neid nimesid välja siin järest tuua, see ei näita väga midagi.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #658
                            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                            Mõtlesin lihtsalt, et huvid erinevad ja öelda, et miks x inimene x summat omades ei tee seda ja toda on ridic.

                            Comment

                            • Pythagoras
                              Grinder
                              • Apr 2012
                              • 589

                              #659
                              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                              täpselt, samad mõtted, sain valesti aru siis :)

                              Comment

                              • EestiAA
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1132

                                #660
                                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Buffettil mingi 55B ja sõidab $5k autoga ringi ja elab aastaid tagasi soetatud $20k majas.
                                Vaatasin paar kuud tagasi Buffetit 60minutis, ja on suht raske uskuda ,et ta maja maksab 20k ja sõidab 5k autoga ringi.

                                See rohkem mingi müüt usun.. aga nuh võin eksida võid visata mingi inffi lingi.

                                E:tean kui Mark Zuckenberg sai multimiljonid kätte siis elas ikka rahulikult oma ühetoalises korteris edasi kus oli aint madrats, ja telekas
                                Last edited by EestiAA; 24.07.13, 11:35.

                                Comment

                                Working...