Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Praegu googeldasin mis oli Levadia- Twente publik ja 1700 mis tundub ikka päris karm :S tänase kohta kuulsin midagi et 4500. Kui vaadata seda levadia 2006 aasta koosseisu siis see on ikka võimas, koondisesse jõudnud mehi julmalt. Et siis Plzeni jaoks jagub äkki publikut lausa 23k. 3x rohkem kui Levadia mängul samas ringis.
Praegu googeldasin mis oli Levadia- Twente publik ja 1700 mis tundub ikka päris karm :S tänase kohta kuulsin midagi et 4500. Kui vaadata seda levadia 2006 aasta koosseisu siis see on ikka võimas, koondisesse jõudnud mehi julmalt. Et siis Plzeni jaoks jagub äkki publikut lausa 23k. 3x rohkem kui Levadia mängul samas ringis.
Comment