Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Ja siis eestlased imestavad miks paljud soomlased meid vihkavad. Samasugused nagu venelased eestis. Mitmed töökaaslased samasugused, ei julge ise eesti keelt puhudagi kuskil.
Ja siis eestlased imestavad miks paljud soomlased meid vihkavad. Samasugused nagu venelased eestis. Mitmed töökaaslased samasugused, ei julge ise eesti keelt puhudagi kuskil.
Comment