---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SuusaKunn
    Jube Noob
    • Jun 2011
    • 142

    #571
    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    5110
    toooo expensive

    Comment

    • vonkartoffel
      Pokkerihai
      • May 2009
      • 1658

      #572
      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

      8910i

      Comment

      • Simmo
        Grinder
        • Dec 2009
        • 760

        #573
        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

        Algselt postitas SuusaKunn Vaata postitust
        mis telefon osta?
        Telefon on overrated, osta piipar.

        Comment

        • SuusaKunn
          Jube Noob
          • Jun 2011
          • 142

          #574
          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

          Keegi asjalikku nõu oskab anda, kas s3 või s4, kummal on hinna ja kvaliteedi suhe parem?

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #575
            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
            su arvamus meenutab aastat 2000 kui soome parm tulin eestisse jooma ja arvas, et 10 margast lehvitades on kõik põlvili.
            Mu arvamus põhineb hiljutisel kogemusel. Muud midagi.

            Comment

            • Strawberry
              Varasemalt kasutaja "romeo"
              • Aug 2012
              • 1229

              #576
              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

              Algselt postitas SuusaKunn Vaata postitust
              mis telefon osta?
              Ma olen väga rahul oma hiljuti soetatud Huawei Ascend W1-ga. Tegin ka benchmark testi oma venna iPhone 4s-i vastu ja see 150€ telefon sai 34% parema tulemuse kui 570€ iPhone 4s.

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #577
                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                Ma olen väga rahul oma hiljuti soetatud Huawei Ascend W1-ga. Tegin ka benchmark testi oma venna iPhone 4s-i vastu ja see 150€ telefon sai 34% parema tulemuse kui 570€ iPhone 4s.
                [x] 84% halvem tulemus ööklubis lantimisel.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #578
                  Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                  Comment

                  • ninasarvik
                    Jube Noob
                    • May 2011
                    • 124

                    #579
                    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                    http://ohtuleht.ee/534444

                    "Küll on tõsi see, et kui ta kuskile läks või bussiga näiteks Jõhvi sõitis, siis oli tal alati kotis nuga kaasas," räägib mees."

                    Ei tea mis keiss tibladel alati nende nugadega on. Nendel vanakooli mustadel nahktagidel on vist pussitasku ka eraldi sisse ehitatud.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #580
                      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                      Soome ehitajad taset tõstmas

                      Comment

                      • EestiAA
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1132

                        #581
                        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                        Algselt postitas ninasarvik Vaata postitust
                        http://ohtuleht.ee/534444

                        "Küll on tõsi see, et kui ta kuskile läks või bussiga näiteks Jõhvi sõitis, siis oli tal alati kotis nuga kaasas," räägib mees."

                        Ei tea mis keiss tibladel alati nende nugadega on. Nendel vanakooli mustadel nahktagidel on vist pussitasku ka eraldi sisse ehitatud.
                        Süüdimatuse saab siis oleks eriti haige .

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #582
                          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                          ise tänaval nuga taskus ei liigu, aga autos hoian küll nuga käeulatuses. just in case.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #583
                            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                            my2cents

                            Noa kaasas vedamisel pole pointi, kui sa ei ole seda valmis kasutama, enamik inimesi ei ole ja kokkuvõttes tekitab noa välja võtmine sulle endale rohkem probleeme. Sest see viib asja uuele levelile ja sinu vastu kasutatakse proprtsionaalsemalt suuremat jõudu, kui enne oleks asi rusikatega veel lahendatud, siis järgmisel hetkel on sul vastus teine nuga või roosiks löödud pudel või tool või kurikas vms. Sama jutt on relvaga vehkimisest, kuniks sa kellegi ees relvaga ei vehi on suht tühine tõenäosus, et sind keegi teine relva omanik tulistab, see tõenäosus kasvab hüppeliselt pärast relva välja tõmbamist.

                            Noa kasutamisel pead põmst igal juhul arvestama kriminaalsüüdistusega, seega taaskord üks põhjus, miks tegelikult sa seda ei ole valmis kasutama ja enamasti ka ei kasuta. nuga on ikkagi suht karm relv, noa kasutamine tähendab koheselt kindlalt kehavigastusi mis ei ole lihtsad ja noa kasutamisest ei jäta keegi menti teatamata, pigem võta kaasa pesapallikurikas või mingi kaigas võimaitea oskuslikul ja varjatud kasutamisel näiteks kasteet mille puhul on veidi suurem tõenäosus, et sa ei löö kedagi kasti ära või ei tekita kehavigastusi, mis sinu vastu ametliku käigu annaks.
                            Last edited by Rage; 22.07.13, 12:09.

                            Comment

                            • Platinum
                              FPP Pro
                              • Jan 2010
                              • 248

                              #584
                              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]



                              rofl, 1.30 minutist hakkab eestlaste norm elu soomes.
                              4.25 üks ärikas ütleb, et ta firma advokaat tuleb ja lahendab selle asja. LOL

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #585
                                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                                Algselt postitas Platinum Vaata postitust
                                http://www.jimtv.fi/ohjelmat/poliisi...i-4-jakso-52-0

                                rofl, 1.30 minutist hakkab eestlaste norm elu soomes.
                                4.25 üks ärikas ütleb, et ta firma advokaat tuleb ja lahendab selle asja. LOL
                                kena leid (Y)

                                Comment

                                Working...