Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Orjapidamine või mitte, aga omanikul on vaja Q7 liisingut ka maksta. Ja samamoodi "sahtliga" see töö käibki.
Orjapidamine või mitte, aga omanikul on vaja Q7 liisingut ka maksta. Ja samamoodi "sahtliga" see töö käibki.

Comment