---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kallekusta
    Grinder
    • May 2012
    • 603

    #541
    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Orjapidamine või mitte, aga omanikul on vaja Q7 liisingut ka maksta. Ja samamoodi "sahtliga" see töö käibki.

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #542
      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

      See sahtliga kotti ajamine on ka paras porr kui puud või misiganes sinna ajatakse ei ole ühe suurusega. Töö mida saaks teha masinatega aga odavam on tööjõudu palgata.
      Kahju kui inimesed peavad sellist sitta tegema.

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #543
        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

        ma ei tea kas need jamad on senini, aga aastaid tagasi olid "kalevipojad" üsna nukras seisus. ehitajad elasid kolmekesti ühes toas, kojusõiduks läks, sõitis ülemus (millise iganes pool milkut maksva autoga) maja ette ja teatas: tra btsi, ei saanud kogu pappi objektilt kätta, mul vaja auto liising maksta ja naisel ka kohe sünnipäev, mehed teate, piletid ja 50 eurtsi saan anda. ja nii joka aika.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #544
          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

          Nii hull ei ole, aga huiavad ikkagi. Väga palju oleneb et kuidas ülemustega läbi saad ja kas suomi selväksi. Samas on palju selliseid töötajaid kes soome keskmise saavad, kuskil oma 1-toalist üürivad ja samal ajal eestis maja ehitavad.
          Eestlane teeb ära 2 soomlase töö ja tööandjad teavad seda, iseasi kui hästi enda oskuseid müüd.

          e: drunk
          Last edited by Maxi; 19.07.13, 21:20.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #545
            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

            Palju neid, siis minutis suudab pakendada? Sinna võrkkotti ei tohiks ju väga palju minna ja kui keskmine tuleb 1,5 kott/minutis on tasu 5,4 EUR/H, mis iseenesest ei ole vähe. Aga kujutan ette, et tempot anda tuleb igal juhul.
            Algselt postitas virukunn Vaata postitust
            Saad aru, et seal ei käi koma? Rääkides ka teed pausi seal?
            Grammer Police.. Ma ei viitsi pikalt jälle hakata jaurama aga ühe koma vea pärast tuled hüppama? Ma saan aru kui mu tekst ei ole loetavalt kirjutatud/sõnastatud. Pole sõnu nvm...

            //Tundub nagu loeksid ainult minu poste :D.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #546
              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

              grammer

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #547
                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Grammar Police.. Ma ei viitsi pikalt jälle hakata jaurama aga ühe koma vea pärast tuled hüppama? Ma saan aru kui mu tekst ei ole loetavalt kirjutatud/sõnastatud. Pole sõnu nvm...

                //Tundub nagu loeksid ainult minu poste :D.
                Visa, pole midagi su vastu. Minu arvates täitsa sõbralik kutt erinevalt paljudest. Aga sa ju ise nii palud seda : )

                FYP

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #548
                  Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                  nahhui, mis teil viga on??? leits ees, sada idiooti järgi. kui teile tõesti VH postitused ei meeldi, siis teate ju ise ka, et need saab ära blokeerida.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #549
                    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by VisaHing; 19.07.13, 21:35.

                    Comment

                    • EestiAA
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1132

                      #550
                      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      You think mantrain is a motherfucking joke ?.
                      Mõtlesin kas tasub riskida ja vajutada seda spoileri nuppu.(V:meestekas)


                      Mudu tean mis tunned, grammar nazi teema pealt =D.
                      Ole tugev =D.
                      Last edited by EestiAA; 19.07.13, 22:09.

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #551
                        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                        Mõni geenius jah veel samasse kohta koma toppind. Pole midagi isiklikku visa vastu, aga no johhaidii, lugege enda postitus endale kõva häälega ette enne "postita" nupu vajutamist. Ja tuleb sulle endale ka kasuks see, järgmine kord jätad panemata ma loodan.

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #552
                          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                          Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                          Mõni geenius jah veel samasse kohta koma toppind. Pole midagi isiklikku visa vastu, aga no johhaidii, lugege enda postitus endale kõva häälega ette enne "postita" nupu vajutamist. Ja tuleb sulle endale ka kasuks see, järgmine kord jätad panemata ma loodan.
                          ära minu peale pahanda, topin komasid jumala suvalt

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #553
                            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                            ära minu peale pahanda, topin komasid jumala suvalt
                            Sinu vabandab välja see, et sa oled pidevalt juua täis.

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #554
                              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                              vale väide. kui statistikat vaadata, siis ma olen pidevalt kaine.

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #555
                                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                                Comment

                                Working...