---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #526
    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Laskumata täpsematesse detailidesse, tunnen ennast sellel teemal (tasustamine) arutledes üsnagi kindlalt ning oskan teiste poolt esitatud üksiknäiteid suhestada reaalsusega üsnagi hästi.
    .
    Kas su ema või isa on õppejõud?
    Endast sa ju ei räägi, sest sinul ju raha ei ole...

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #527
      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

      Algselt postitas peete82 Vaata postitust
      Kas su ema või isa on õppejõud?
      Endast sa ju ei räägi, sest sinul ju raha ei ole...
      kuidas puutub minu ema, isa või minu rahakott minu teadmistesse konkreetses valdkonnas?

      See on umbes 5 kord juba kui sa tuled minu pere kohta midagi seletama. ole hea ja tõmba oma auru veidi tagasi ja käitu täiskasvanuna. Juttude järgi peaksid sa seda olema. Aga arvatavasti sul mingid lahendamata traumad ja probleemid, et pead iga teema all tulema ja kellegi rahakotti/päritolu kohta aru pärima.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #528
        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

        Algselt postitas peete82 Vaata postitust
        Kas su ema või isa on õppejõud?
        Endast sa ju ei räägi, sest sinul ju raha ei ole...
        sul endal on v

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #529
          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

          pärnusse soodast ööbmist homseks?!

          Comment

          • vilistaja
            Jube Noob
            • Nov 2009
            • 148

            #530
            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

            Keegi nõu viitsib anda, sain omale 3.30 sisseostuga Micro millionsi pileti, aga ei tea, millisest turkast osa võtta. Pole turniire eriti mänginud, ainult niipalju, kui bankrolli alustamiseks sai 50c 45 mehe turbo sit and gosid lastud. Phm praegu valida turbo ja 20k gtd või zoom turbo 50k gtd. See zoom tundub ahvatlev, aga oleks mulle totaalselt võõras formaat.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #531
              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

              Algselt postitas codeblack Vaata postitust
              Muideks Kohtla-Järvel näiteks saab hetkel 6 eurot tunnis kätte lammutusel. Ja see ohtude värk on natuke overkill lammutamise kohta, haiget võib kipsi paigaldades ka saada.
              Kohtla-Järvel on see vist nii 100% üle piirkonna keskmise palga. Kui nüüd veel arvestada, et kõige kõrgemat brutokuupalka maksti esimeses kvartalis energiasektoris - 1551 eurot, siis on olukord I-Virus väljaspool energiasektorit päris trööstitu ning 6€/h kätte saada on ülikõva.




              ROFL, just guugeldasin ja parandasin protsenti. Tõesti mõtlesin, et numbrid on ikka omajagu paremad. Samas usun, et sealkandis on varimajandusel päris suur osakaal.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #532
                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                http://www.e24.ee/1304154/ergo-alust...tuse-pakkumist

                Link Ergo kodulehele: http://ergo.ee/erakliendile/ravikindlustus/kodanikule

                Kui palju erineb Ergo ravikindlustus tavalisest haigekassast?
                Ma Ergost ei tea midagi, aga vabatahtlik haigekassa maksab 327 euri kolme kuu eest (1308 eurot aastas). Saab sõlmida netis ja hakkab kehtima 30 päeva jooksul (või oli 30 päeva pärast arve tasumist). Väga lihtne viis end ära kindlustada. Makseid tuleb teha kolme kuu või aasta kaupa.

                Seega on sul nüüd summad, millega võrrelda.

                Comment

                • Jäämees
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1182

                  #533
                  Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Kohtla-Järvel on see vist nii 100% üle piirkonna keskmise palga. Kui nüüd veel arvestada, et kõige kõrgemat brutokuupalka maksti esimeses kvartalis energiasektoris - 1551 eurot, siis on olukord I-Virus väljaspool energiasektorit päris trööstitu ning 6€/h kätte saada on ülikõva.




                  ROFL, just guugeldasin ja parandasin protsenti. Tõesti mõtlesin, et numbrid on ikka omajagu paremad. Samas usun, et sealkandis on varimajandusel päris suur osakaal.
                  Seal kandis teevad inimesed rõõmsalt tööd 2 euri tunnis mustalt.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #534
                    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                    Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                    Seal kandis teevad inimesed rõõmsalt tööd 2 euri tunnis mustalt.
                    su arvamus meenutab aastat 2000 kui soome parm tulin eestisse jooma ja arvas, et 10 margast lehvitades on kõik põlvili.

                    Comment

                    • kallekusta
                      Grinder
                      • May 2012
                      • 603

                      #535
                      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                      njah mul üks tuttav töötab kaminapuude pakkijana kottidesse ja teenib 6 senti koti pealt. Hullu tempoga saab kuus miiniumpalga kokku
                      Last edited by kallekusta; 19.07.13, 20:13.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #536
                        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                        Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                        njah mul üks tuttav töötab kaminapuude pakkijana kottidesse ja teenib 6 senti koti pealt. Hullu tempoga saab kuus miiniumpalga kokku
                        Palju neid, siis minutis suudab pakendada? Sinna võrkkotti ei tohiks ju väga palju minna ja kui keskmine tuleb 1,5 kott/minutis on tasu 5,4 EUR/H, mis iseenest ei ole vähe. Aga kujutan ette, et tempot anda tuleb igal juhul.

                        Comment

                        • kallekusta
                          Grinder
                          • May 2012
                          • 603

                          #537
                          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                          njah samamoodi pead need kotid kinni ka siduma ja eest ära tassima jne.. 250 kotti päevas on lagi mis suudetakse teha

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #538
                            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                            ei ole üldse lihtne töö ma usun, kuid lihtsamaks saab kindlasti seda teha endale kui juba ei ole natuke tehtud. Ükshaaval halge kotti ajada on suht võimatu ma usun ja tõsiselt loodan, et keegi seda tööd niivisi tegema ei pea. Olen ise näinud nn sahtlit mis laotakse halge täis, tõmmmatakse võrkkott nagu preservatiiv peale ning sahtel välja tagasi.

                            Comment

                            • peete82
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1310

                              #539
                              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                              Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                              njah samamoodi pead need kotid kinni ka siduma ja eest ära tassima jne.. 250 kotti päevas on lagi mis suudetakse teha
                              täielik orjapidamine.

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #540
                                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                Palju neid,,,,,,,,,,,,, siis minutis suudab pakendada?
                                Saad aru, et seal ei käi koma? Rääkides ka teed pausi seal?

                                Comment

                                Working...