Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
jah võib saada, aga ta ei saa seda kuu baasil. a la 2 tundi annab loenguid ja ülejäänud aeg lööb aega surnuks laboris
Kas sa käiks ehitusel tööl 15eur/tund, kui tööandjal vaid 1 tund päevas sulle tööd pakkuda...?
ma tean Tartu Ülikoolis doktoreid kes saavad lihtsa loengu pidamise eest 25 euri tunnist ( ei ole mingi tippdoktor või tippspetsialist) et pmts ühe 2 tunnise loengu pidamise eest pistavad 50 euri tasku ja hea olla
Kas sa käiks ehitusel tööl 15eur/tund, kui tööandjal vaid 1 tund päevas sulle tööd pakkuda...?
Comment