---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • codeblack
    Räme Fish
    • Jun 2013
    • 13

    #481
    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    päris see ei ole, et võtad viina eest parmud poe eest
    Aga Eestis selline skeem töötab. Okei, päris parme ei võeta, aga mingid töötud/alaealised sobivad ideaalselt. Maksad 3 eurot tunnis mustalt ja kõik on rahul. Ega siin ei saagi rohkem maksta, tunnitasuga lammutus on omaette porno, kui pool tööpäeva puhatakse lihtsalt. Soomes on reaalselt kontrollid peal enamuse tööpäevast ning palk vastab ka tehtud tööle. Muideks Kohtla-Järvel näiteks saab hetkel 6 eurot tunnis kätte lammutusel. Ja see ohtude värk on natuke overkill lammutamise kohta, haiget võib kipsi paigaldades ka saada.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #482
      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

        Müstilised armid Barack Hussein Obama peas ärgitavad vandenõude uurijaid küsima: kas USA presidendile on tehtud ajuoperatsioon?   Barack Obama isik tekitab pidevalt mitmesuguseid küsimusi. Kas Obama on üldse ameeriklane? Kus on tema sünnitunnistuse originaal? Kas ta on moslem? Kas ta on tegelikult tulnukas teiselt planeedilt? Järgmine ja uusi tuure koguv küsimus internetis on, kas […]


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #483
        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

        Algselt postitas fyte Vaata postitust
        http://www.telegram.ee/arvamus/barac...d#.UedW8vk3B0k

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        hahahahhahah

        Barack Obama isik tekitab pidevalt mitmesuguseid küsimusi. Kas Obama on üldse ameeriklane? Kus on tema sünnitunnistuse originaal? Kas ta on moslem? Kas ta on tegelikult tulnukas teiselt planeedilt?

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #484
          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

          Imo nõus, tegemist nii aruladega saidiga, et keegi ei saa seda tõsiselt võtta. Ja kes võtab - neile on tsirkust niikunii vaja, seega las olla :)
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • erplander
            ekrelander
            • Oct 2008
            • 1029

            #485
            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #486
              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              hahahahhahah

              Barack Obama isik tekitab pidevalt mitmesuguseid küsimusi. Kas Obama on üldse ameeriklane? Kus on tema sünnitunnistuse originaal? Kas ta on moslem? Kas ta on tegelikult tulnukas teiselt planeedilt?
              Kas te ei peaks mõtlema professionaalse ärijuhi peale?

              Defineeri mõiste professionaalne. Selleks, et teha tavalist äri, on vaja tavalist äri. Telegram ei ole tavaline ja Telegram ei ole äri. Toon ühe näite – meilt tahtis reklaami osta kasiino, aga me ei taha Telegrami lehele kasiino reklaami. Olime nõus vaid juhul, kui saaksime ise välja mõelda reklaamlause. Nad ütlesid okei. Meie pakkusime välja midagi a la “Telegram kukutab süsteemi süsteemi enda rahadega”, mis muidugi mõista kasiinole ei sobinud, seega jäi reklaam (ja raha) tulemata.

              Me ei tee kunagi kompromisse raha pärast. Meile ei sobi kasiinode, pankade, apteekide, limonaadide, alkoholi jne reklaamid. Seega jah – ma enne sulgen Telegrami, kui müün meie põhimõtted.

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #487
                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                The boom ehk bet raise fold movie: http://www.pokercast.tv/2195-bet-raise-fold-movie#

                Comment

                • EestiAA
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1132

                  #488
                  Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  Kas te ei peaks mõtlema professionaalse ärijuhi peale?

                  Defineeri mõiste professionaalne. Selleks, et teha tavalist äri, on vaja tavalist äri. Telegram ei ole tavaline ja Telegram ei ole äri. Toon ühe näite – meilt tahtis reklaami osta kasiino, aga me ei taha Telegrami lehele kasiino reklaami. Olime nõus vaid juhul, kui saaksime ise välja mõelda reklaamlause. Nad ütlesid okei. Meie pakkusime välja midagi a la “Telegram kukutab süsteemi süsteemi enda rahadega”, mis muidugi mõista kasiinole ei sobinud, seega jäi reklaam (ja raha) tulemata.

                  Me ei tee kunagi kompromisse raha pärast. Meile ei sobi kasiinode, pankade, apteekide, limonaadide, alkoholi jne reklaamid. Seega jah – ma enne sulgen Telegrami, kui müün meie põhimõtted.

                  Selge, enne mõtlesin telegram toodab lihtsalt BS-i nüüd tean, et nad toodavad professionaalselt BS-i.
                  Last edited by EestiAA; 18.07.13, 14:12.

                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #489
                    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                    Algselt postitas codeblack Vaata postitust
                    Soomes on reaalselt kontrollid peal enamuse tööpäevast ning palk vastab ka tehtud tööle.
                    ära tee nalja palun :)

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #490
                      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                      Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                      ära tee nalja palun :)
                      Imo ka :D

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #491
                        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]



                        Minu tööpäev algab kell 7 hommikul objektil. Sõidame kambaga objektile ja hakkame tööd tegema. Soomes algab töötegemine kohvitamisega. Üldse on seda aega vähe, kui peab tööliigutusi tegema. Soomlased ju ise puhkavad töö ajal palju ning kui kaval olla, saab veel rohkem puhata. Tund ju tiksub!

                        Ma ei olegi aru saanud, kas soomlaste ülemused lubavad niipalju kohvi juua või on nad sama kavalad nagu ma ise. See on aga kindel, et soomlased toovad objektile kohvi ja seda saab niisama koju viia! Keegi ei saa vist arugi.
                        Selle põhjal ei ütleks küll väga, et mingi eriline järelvalve peal on.

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #492
                          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                          Kunagi marga ajal Soomes olles, kaks eestlast ja somm. Meie saabusime kell 8 tööle ja rabelesime ikka korralikult. Kell 10,30 saabus põder, kaevas 10 meetrit kraavi 3 tundi.. kraav oli selline 30cm sügav labida laiune. Seejärel sebis tööriistu ja oli asjalik, jõi kohvi. Kella kaheks olid tööriistad valmis, et kanalisatsiooni kaevu 30cm läbimõõduga auk teha. Sellega pingutus piirdus, pool neli pandi üllatavalt kiiresti asjad kokku ja kodimatkka. Eestlased jätkasid kella 7-8ni. Järgmisel päeval pidime ise sama tööd tegema, selleks kulus kokku 2 tundi, et kaevata kraav, puurida auk, paigaldada pump, soojendus ja asi kinni ajada-sommil läks 2 päeva. Kolmandal päeval tuli meie juurde ja ütles, et pojat, tehke suitsu..

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #493
                            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                            Sõbrad töötavad ka Soomes, panevad tellinguid. Tunde pannakse kõvasti rohkem kirja kui tegelikkuses tööl ollakse ja palk on enamvähem võrdväärne meie rahandusministriga. Käivad iga nv Eestis toopi panemas, raha jääb üle ja mis elul viga. Elu on lill.

                            e: Siis on veel naljakas see, et Eestis kasutatakse "soome ehitajat" kui solvangut. Soome ehitaja on boss ja tegelt ka.
                            Last edited by inward; 18.07.13, 16:49.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #494
                              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                              Algselt postitas inward Vaata postitust
                              Sõbrad töötavad ka Soomes, panevad tellinguid. Tunde pannakse kõvasti rohkem kirja kui tegelikkuses tööl ollakse ja palk on enamvähem võrdväärne meie rahandusministriga. Käivad iga nv Eestis toopi panemas, raha jääb üle ja mis elul viga. Elu on lill.

                              e: Siis on veel naljakas see, et Eestis kasutatakse "soome ehitajat" kui solvangut. Soome ehitaja on boss ja tegelt ka.
                              Täpselt! Tabasid naelapea pihta!

                              Loe oma kommentaar läbi, siis saad ise ka aru, et miks soome ehitaja on solvangusõna.

                              EDIT: täpsustuseks. sellega ei solvata tööd, vaid seda, missuguste põhimõtete ja maailmavaadetega inimesed reeglina seda tööd teevad. Alkoholitarbimine ei iseloomusta elukvaliteeti, aga nii ma su kommentaarist aru saan.

                              Kui saad iga NV tina panna, ja pappi jääb üle, siis mida veel elult tahta. Saab veel mõne hõbeketi, käekella või bemmi ka osta, siis vist ongi paradiis käes. Ei nimetaks sellist elustiili "bossiks" :)

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #495
                                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                                Samas mis kasu on selelst rahandusministri palgast kui kuu lõpus peab cente veeretama v sõbralt laenu küsima. Kui plaju on sel selliseid, kes nt 3 aastat makarone söövad ja nt cashi eest siia elukoha ostavad?

                                Comment

                                Working...