Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Aga Eestis selline skeem töötab. Okei, päris parme ei võeta, aga mingid töötud/alaealised sobivad ideaalselt. Maksad 3 eurot tunnis mustalt ja kõik on rahul. Ega siin ei saagi rohkem maksta, tunnitasuga lammutus on omaette porno, kui pool tööpäeva puhatakse lihtsalt. Soomes on reaalselt kontrollid peal enamuse tööpäevast ning palk vastab ka tehtud tööle. Muideks Kohtla-Järvel näiteks saab hetkel 6 eurot tunnis kätte lammutusel. Ja see ohtude värk on natuke overkill lammutamise kohta, haiget võib kipsi paigaldades ka saada.
Algselt postitas rahvavaenlane
Vaata postitust

Comment