---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
-
Comment
-
Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Comment
-
Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
alphaville pole ka sada aastat kuulanud, uskumatu nostalgialaks täna saadud
Comment
-
Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Jep Alphaville oli tegija, aga selle loo ajal vist isegi rahvavaenlane veel ejakuleeris unes. Ma olen vanem, mäletan http://www.youtube.com/watch?v=GyGqk3Uac_Y
Comment
-
Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Algselt postitas ristijeesus Vaata postitustJep Alphaville oli tegija, aga selle loo ajal vist isegi rahvavaenlane veel ejakuleeris unes. Ma olen vanem, mäletan http://www.youtube.com/watch?v=GyGqk3Uac_Y
mäletan seda lugu. aga päris unes enam ei teinud. tol ajal kui esimest korda lugu kuulsin, mäletan ka klassiõdede värskelt tärkavaid rindu
Comment
-
Comment
-
Comment
-
Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
kuulge vanem generatsioon.
kuhu jäävad sellised klassikud nagu:
Comment
-
Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Ah perse, nii võibki jääda meenutama, lähen nillin kuskilt kasinnist pudeli, seniks las jääda kõlama(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment
-
Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
jään ka siin arvuti taga vaikselt ila riputama, häid laule panete üles, tatti voolab ja pean hommikul oma perset liigutama. rõve on olla, kahju, et kole on möödas. miks ei olnud miskit erilist?
Last edited by rahvavaenlane; 16.07.13, 23:49.
Comment
-
Comment
-
Comment
Comment