---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Kui juba vanade aegade meenutamiseks läks:
Comment
-
Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
mis vana? see oli eile juAlgselt postitas Codecci Vaata postitustKui juba vanade aegade meenutamiseks läks:
http://www.youtube.com/watch?v=4JipHEz53sU
Comment
-
Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
omfg koodek, sina ja su vanad ajad, ajad vist habet veel märja lapiga.
Comment
-
Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitustfilmi tean peastki :D keelt ei valda aga ikka nostalgia. võtted peaks olema luki all toimunud
Ok, aga kuidas selle filmi ja lauluga lood on?
Comment
-
Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
no mis sa teed ära :D mõned ongi nooremad. codd ilmselt mõtleb meiesuguste kohta, et eelajaloolised :D nagu meiegi mõtleme endast vanemate kohtaAlgselt postitas ristijeesus Vaata postitustomfg koodek, sina ja su vanad ajad, ajad vist habet veel märja lapiga.
Comment
-
Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
mitte keegi ei kobise. eesti lugu. minu sünniaastal loodud lugu
Comment
-
Comment
-
Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
see oli killer techno omal ajal ikka
Last edited by Pumper; 16.07.13, 22:43.
Comment
-
Comment
-
Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
pole 15 aastat seda lugu kuulnud, aag kuradi laksust tuli nii meelde koos kõigi sõnadega.Algselt postitas Pumper Vaata postitust
Comment
-
-
Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Nupljaa üheksakümnendad (või oli see kümnendakümnendad kuna 90 oli juba möödas) tõmbas see käima http://www.youtube.com/watch?v=hTWKbfoikeg
Comment
-
Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Comment
-
Comment