*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poke
    Grinder
    • Mar 2010
    • 995

    #556
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Algselt postitas privador Vaata postitust
    Ära aja sitta. Kui 1meuri on pangaarvel siis tahab 90% naisi su m-i imeda...


    Üritan nende osside mõttemaailma sisenenda. Vennad on lõbusad tüübid, jooki pannud jne. Näevad mingeid uhkete autoidega tüüpe vms lõbusaid tüüpe peenete daamidega. See käib neile julmalt närvidele. Ja annavad lõuga ja saavad sest nn rahuldust
    Olen ise näinud , kuidas luks uut bmw-d pesapallikurikatega taoti ja pandi omanik pärast daamiga autosse, kes lömmis autoga ära sõitis
    seal üleval kus me plats oli on parkla, meie poolses nurgas oli vist samal või eelmisel õhtul 4 äärmist autot tulekustuti või mingi asjaga üle lastud nt, eelmine aasta oli paaril autol klaasid sisse löödud jne. tra värdjaid inimesi leidub ikka tõesti.
    Last edited by Poke; 25.06.13, 21:05.

    Comment

    • Konso
      Grinder
      • Nov 2009
      • 936

      #557
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      Sellepärast ei meeldigi kusagil suva kohas telkida. Jaanipäeva võiks ikka kusagil sõprade-sugulaste seltsis priva koha peal veeta. Igasuguseid debiilikuid liigub mööda ilma ringi, jooksed korra alla EV ja ongi jama majas.

      Ei tea kuidas miljonäridel Vegases läheb?
      Last edited by Konso; 25.06.13, 21:36.

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #558
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        http://m5e39.tk/114/rip-giorgi-tevzadze lõpuks see juhtus, aga nagu lugeda võib polnud ise süüdi....

        Comment

        • Poke
          Grinder
          • Mar 2010
          • 995

          #559
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          Karma.

          ei saa aru mis point on linnavahel sellist tsirkust teha, kui arvad, et oled kõva sõitja, hakka rallit vms sõitma, mitte linnapeal, kus võid igahetk kellegi surnuks sõita.

          Comment

          • JohnnyDolce
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2009
            • 454

            #560
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

            Algselt postitas Konso Vaata postitust
            Sellepärast ei meeldigi kusagil suva kohas telkida. Jaanipäeva võiks ikka kusagil sõprade-sugulaste seltsis priva koha peal veeta. Igasuguseid debiilikuid liigub mööda ilma ringi, jooksed korra alla EV ja ongi jama majas.

            Ei tea kuidas miljonäridel Vegases läheb?
            No kui Sam Trickett võitis One Dropil teise koha ja ca 10M, lendasid ka mingid tüübid talle ja ta seltskonnale peale kui ta ööklubis tähistas.

            Comment

            • supernova66666
              Grinder
              • Nov 2012
              • 732

              #561
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

              Algselt postitas Konso Vaata postitust
              Sellepärast ei meeldigi kusagil suva kohas telkida. Jaanipäeva võiks ikka kusagil sõprade-sugulaste seltsis priva koha peal veeta. Igasuguseid debiilikuid liigub mööda ilma ringi, jooksed korra alla EV ja ongi jama majas.

              Ei tea kuidas miljonäridel Vegases läheb?

              Igal suvalisel peol võid mingite debiilikute otsa sattuda, samahästi võid igal suvalisel päeval pargis mingi debiiliku poolt nuga saada, ega sellepärast ei saa avalikus kohas käimata jätta.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #562
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                Üritan nende osside mõttemaailma sisenenda. Vennad on lõbusad tüübid, jooki pannud jne. Näevad mingeid uhkete autoidega tüüpe vms lõbusaid tüüpe peenete daamidega. See käib neile julmalt närvidele. Ja annavad lõuga ja saavad sest nn rahuldust
                Olen ise näinud , kuidas luks uut bmw-d pesapallikurikatega taoti ja pandi omanik pärast daamiga autosse, kes lömmis autoga ära sõitis
                Ei valita üldse mingeid kodanikke kelle peale millegi pärast kade olla. Ma ei usu, et inimesed kes absoluutselt provotseerimisega kaasa ei lähe saavad peksa. Eks kuidagi hakatakse nokkima ja keegi midagi vähegi vastu ütleb, siis nö põhjus olemas ja lennatakse peale. Tõenäoliselt mingil määral vähemalt algul hakatakse vastu ka ja kui ära taotud siis saab võidurõõmu tunda.

                Ma väga kahtlen, et mingite džiipide või S-klassi mersudega vendadega eelisjärjekorras nokkima hakatakse, sest kes teab millega sellised kujud tegelevad, sealt võib tõsine jama tulla...

                Comment

                • Konso
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 936

                  #563
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
                  Igal suvalisel peol võid mingite debiilikute otsa sattuda, samahästi võid igal suvalisel päeval pargis mingi debiiliku poolt nuga saada, ega sellepärast ei saa avalikus kohas käimata jätta.
                  Nii ta on jah aga mida rohkem jõlgud ringi suvalistes kohtades, seda suurem on tõenäosus sattuda ka probleemidesse. Ehe näide see debiilne grusiin, kes linnavahel bemmiga marutas.

                  Nõus Codecciga, et 99% probleeme saab vastava käitumisega ära hoida.
                  Last edited by Konso; 26.06.13, 00:05.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #564
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Ei valita üldse mingeid kodanikke kelle peale millegi pärast kade olla. Ma ei usu, et inimesed kes absoluutselt provotseerimisega kaasa ei lähe saavad peksa. Eks kuidagi hakatakse nokkima ja keegi midagi vähegi vastu ütleb, siis nö põhjus olemas ja lennatakse peale. Tõenäoliselt mingil määral vähemalt algul hakatakse vastu ka ja kui ära taotud siis saab võidurõõmu tunda.

                    Ma väga kahtlen, et mingite džiipide või S-klassi mersudega vendadega eelisjärjekorras nokkima hakatakse, sest kes teab millega sellised kujud tegelevad, sealt võib tõsine jama tulla...



                    olin ühe vene seltskonnaga jurmalas, mul sõpradel porshe cayenne ja bentley. venelased ja autod ka moskva numbritega. 3 õhtut järjest tulid erinevad läti ossid ajusid nussima. kolmandal õhtul hakkasid venkud rääkima, et ismailovo on ka ohutum kui baltikum. ( ismailovo on moskva linnaosa. ala lasnamägi)

                    Comment

                    • supernova66666
                      Grinder
                      • Nov 2012
                      • 732

                      #565
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      See kõik on niii niii niiiiii suhteline, aga pigem vastab see tõele, kui on vale.

                      Ma väga kahtlen, et mingite džiipide või S-klassi mersudega vendadega eelisjärjekorras nokkima hakatakse, sest kes teab millega sellised kujud tegelevad, sealt võib tõsine jama tulla...

                      Comment

                      • Poke
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 995

                        #566
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Ei valita üldse mingeid kodanikke kelle peale millegi pärast kade olla. Ma ei usu, et inimesed kes absoluutselt provotseerimisega kaasa ei lähe saavad peksa. Eks kuidagi hakatakse nokkima ja keegi midagi vähegi vastu ütleb, siis nö põhjus olemas ja lennatakse peale. Tõenäoliselt mingil määral vähemalt algul hakatakse vastu ka ja kui ära taotud siis saab võidurõõmu tunda.
                        see oligi meil lemmes sürr, et muidu on ikka mingid vaidlused ja asjad ja nokkimine ennem kaklust, aga meil said tüübid ja tüdrukud sõnagi lausumatta vastu hambaid.
                        niipalju, kui teada saime, oli tegemist pärnu poksiklubi everlasti tüüpidega, normid poksijad, kes annavad jaanipäeval tüdrukutele ka ilma põhjuseta jalaga näkku.

                        Comment

                        • Konso
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 936

                          #567
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                          Eestlaste vaat et suurima rahvuspüha jaanide tähistamine populaarsel Lemme telkimisalal algas sulnilt. Kuni saabus mitmekümneliikmeline noorukite seltskond, kes, nagu hiljem selgus, suutis kõigi ülejäänute jaaniõhtu sisuliselt põrguks muuta.


                          Pärnu everlast on ju üle maailma kuulus

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #568
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            see jörgen matsi ristikäik igasugu vaba- ja muu võitluste promomiseks ja maine tõstmiseks on täiesti mõtetu, kuna sellised tegelased nullivad selle ära.
                            ma tean miks nad nii käituvad. käisin ise noorena poksis(ca 3a), mistõttu on sümptomid tuttavad. õnneks sain ise piisavalt võistlustel käia, kus end välja elada. põhjused:
                            *oled sellises trennis käimisest pumped up ja on vaja adrenaliini laksu ja seda välja elada. tunned et oled võitmatu.
                            *raha ei ole. seega ka pole vaba aja viitmiseks palju võimalusi. siis tuleb kambaga midagi muud "huvitavat" ette võtta.
                            *ei olda kõige targem, et leida 2 esimese punkti jaoks muid variante.

                            segada need põhjused kahe supilusika perevägivallaga, lisada pooleli jäänud keskkool ja häiritud psüühika ning ongi keskmine van damme valmis.

                            Comment

                            • bluelite
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1190

                              #569
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                              see jörgen matsi ristikäik igasugu vaba- ja muu võitluste promomiseks ja maine tõstmiseks on täiesti mõtetu, kuna sellised tegelased nullivad selle ära.
                              ma tean miks nad nii käituvad. käisin ise noorena poksis(ca 3a), mistõttu on sümptomid tuttavad. õnneks sain ise piisavalt võistlustel käia, kus end välja elada. põhjused:
                              *oled sellises trennis käimisest pumped up ja on vaja adrenaliini laksu ja seda välja elada. tunned et oled võitmatu.
                              *raha ei ole. seega ka pole vaba aja viitmiseks palju võimalusi. siis tuleb kambaga midagi muud "huvitavat" ette võtta.
                              *ei olda kõige targem, et leida 2 esimese punkti jaoks muid variante.

                              segada need põhjused kahe supilusika perevägivallaga, lisada pooleli jäänud keskkool ja häiritud psüühika ning ongi keskmine van damme valmis.
                              Nozzu oleks võinud ka selle jutu oma uudisenupule lisada.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #570
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                                see jörgen matsi ristikäik igasugu vaba- ja muu võitluste promomiseks ja maine tõstmiseks on täiesti mõtetu, kuna sellised tegelased nullivad selle ära.
                                ma tean miks nad nii käituvad. käisin ise noorena poksis(ca 3a), mistõttu on sümptomid tuttavad. õnneks sain ise piisavalt võistlustel käia, kus end välja elada. põhjused:
                                *oled sellises trennis käimisest pumped up ja on vaja adrenaliini laksu ja seda välja elada. tunned et oled võitmatu.
                                *raha ei ole. seega ka pole vaba aja viitmiseks palju võimalusi. siis tuleb kambaga midagi muud "huvitavat" ette võtta.
                                *ei olda kõige targem, et leida 2 esimese punkti jaoks muid variante.

                                segada need põhjused kahe supilusika perevägivallaga, lisada pooleli jäänud keskkool ja häiritud psüühika ning ongi keskmine van damme valmis.
                                aga kui võistlusi polnud käisid ka adrenaliini laksu otsimas?

                                Comment

                                Working...