*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #541
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Ok, ma teen siis ära. Ei tahaks lugejat sellisest lahedast kirjeldusest ilma jätta.
    Jasssassi olukirjeldused Tartu EMOst on muidugi veel eriti mahlakad aga nendega pole mul siin Pärnus midagi teha. Katsususin meie EMO-töötajatelt kah midagi sellist kätte saada aga ei noil polnud muga aega muljetada.

    Comment

    • pilme10
      FPP Pro
      • Jun 2009
      • 224

      #542
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      paljud siit üliõpilas suvepäevadele lähevad?
      vaatasin, et mingi pokker libistati ka ikka kavasse.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #543
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        Algselt postitas Poke Vaata postitust
        This!

        Aga teise päeva öösel tuli 20-30 ossi ja saime kõik vastu hambaid ilma põhjuseta, 2 naist said ka jalaga näkku, paar telki lõhuti ära, mingid joogid mis väljas olid viidi minema.
        Pärnus Lemme rannas olime.
        siis vist telkisime võrdlemisi kõrvuti. meie seltskond jäi puutumata, aga nii 23 kui 24 hommik jutud liikusid, et mingid kõvad kaklused olid seal samas toimunud. politsei olevat vist nii viis venda ära ka viinud?

        Comment

        • Potik
          FPP Pro
          • Jul 2009
          • 245

          #544
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          Huvitav, kas jutud pole tõesti siis liikunud, et Lemmes iga jumala aasta sama teema on?

          Comment

          • estdonk
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2011
            • 450

            #545
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

            Kas Lemmes olite seal tasulisel telkimisalal? Ise olime RMK alal seal Krapis. Õnneks saime siis tulema õigel ajal. 23 hommikul tulime ära kuna oli liiga jõhker tümakas ja naised hakkasid kobisema. Siis liikusime Kablisse kust 4 EUR per nägu sai telkida murul, dush, saun sööginõud puud jms hinna sees. Enam ei kipu sinna RMK alale.

            Comment

            • Poke
              Grinder
              • Mar 2010
              • 995

              #546
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
              siis vist telkisime võrdlemisi kõrvuti. meie seltskond jäi puutumata, aga nii 23 kui 24 hommik jutud liikusid, et mingid kõvad kaklused olid seal samas toimunud. politsei olevat vist nii viis venda ära ka viinud?
              me olime suht oja ääres.

              To Estdonk: ei olnud tasulisel telkimisalal, me olime Lemme poest paremale, kui merepoole vaadata, seal oja ääres.

              To:Nozzu: saatsin pm.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #547
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                Algselt postitas pilme10 Vaata postitust
                paljud siit üliõpilas suvepäevadele lähevad?
                vaatasin, et mingi pokker libistati ka ikka kavasse.
                Vaatasin ise ka, et lisati tennise asemele. Mul oli plaanis, aga pärast sellist jaanipäeva ma seedin veel ühe päeva seda mõtet.

                Comment

                • runnar
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 740

                  #548
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  privadorile ja teistele vallalistele väike nipp http://avanejad.weebly.com/2/post/20...almistama.html

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #549
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    Algselt postitas Poke Vaata postitust
                    me olime suht oja ääres.
                    sel juhul ei telkinud kõrvuti. : D

                    Comment

                    • Poke
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 995

                      #550
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      aga jah, osad samad tõprad viidi minema, osad kes nägusid jne mäletasid andsid tunnistusi, niipalju kui ma nägin, viidi ~5inimest minema + osad on veel teada, kes seal olid jne.

                      päris rõve ikka, et mingi türastunud ossid suudavad suve ühe parima ürituse totaalselt perse keerata, sellised tardid peaks imho seinaäärde panema.

                      Comment

                      • estdonk
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2011
                        • 450

                        #551
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        24 hommikul käis mõnus puhumisaktsioon ka. kabli - ikla - kabli sain 3x puhuda.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #552
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                          Sõbrad käisid ka Lemmes, mingid 30 Pärnu kohalikku olid ülbitsema hakanud, miskipärast neil ei läinud seisuks tho.

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #553
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            mingid Everlasti vennad olid seal tõkkepuu juures "patrullinud" jah.

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #554
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                              Algselt postitas runnar Vaata postitust
                              privadorile ja teistele vallalistele väike nipp http://avanejad.weebly.com/2/post/20...almistama.html
                              Privador ei saa ju enam :(

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #555
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                                privadorile ja teistele vallalistele väike nipp http://avanejad.weebly.com/2/post/20...almistama.html
                                Ära aja sitta. Kui 1meuri on pangaarvel siis tahab 90% naisi su m-i imeda...


                                Üritan nende osside mõttemaailma sisenenda. Vennad on lõbusad tüübid, jooki pannud jne. Näevad mingeid uhkete autoidega tüüpe vms lõbusaid tüüpe peenete daamidega. See käib neile julmalt närvidele. Ja annavad lõuga ja saavad sest nn rahuldust
                                Olen ise näinud , kuidas luks uut bmw-d pesapallikurikatega taoti ja pandi omanik pärast daamiga autosse, kes lömmis autoga ära sõitis

                                Comment

                                Working...