*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #76
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    HAHAHAH kui hea:D

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #77
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      ur mom

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #78
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        Sitt auto lihtsalt :D

        Comment

        • Strawberry
          Varasemalt kasutaja "romeo"
          • Aug 2012
          • 1229

          #79
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Keegi teab kas punase värviga autol ja lindude sittumisel on mingit seost?
          Iga jumala hommiku auto nagu sitaga üle valatud, olen loobunud juba pesemisest, epic lärakad peal. Teised autod puhtad.
          Käisin statis pesemas atm, lähen võtan kerge hot dogi, tlen tgsi, mingi lits juba hea löraka lasknud klaasile, wtf.
          Kiire Googles ringivaatamine leidis ühe uuringu, mis väitis, et jah, linnud situvad punastele autodele rohkem kui teistele autodele. Samas, kuigi see uuring oli üsna põhjalik (~1200 autot), siis ei vastanud selle läbiviimise korraldus siiski teadusliku meetodi tingimustele. See ei tähenda veel automaatselt, et tulemused on valed, aga täppisteaduseks seda nimetada ei saaks.

          Teine faktor on, kuhu sa oma autot pargid. Ära pargi sinna kus linnud palju aega veedavad. Ntx prügikastide lähedale.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #80
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

            Ma arvan, et mingi spets lindude squad seisab maja kõrval kui ma oma auto ära pargin.
            Nagu mingi lindude punt vms kes tõmbab iga õhtu nina täis ja siis, et teeme pulli ja situme täna jälle kõik täis.

            Comment

            • EestiAA
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1132

              #81
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

              Eks auto mark ja aasta arv loeb k.

              Comment

              • Junken
                Lendur Sass
                • Sep 2011
                • 1039

                #82
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                selle alkoga on nii et ALATI kui puhute lubatust suurema numbri välja, öelge et FOFF aparaat valetab, te tahate vereanalüüsi, hakatakse teile siis otsima vereanalüüsi tegijat, siis ALATI nõudke et nad tõendaks seda kas nad on kvalifitseeritud selleks, ja kui lõpuks saate verd andma võib see alko juba veres nii alla läinud olla, et saate puhtalt minema... (politseiniku sõnad)

                Comment

                • Strawberry
                  Varasemalt kasutaja "romeo"
                  • Aug 2012
                  • 1229

                  #83
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  Algselt postitas Junken Vaata postitust
                  selle alkoga on nii et ALATI kui puhute lubatust suurema numbri välja, öelge et FOFF aparaat valetab, te tahate vereanalüüsi, hakatakse teile siis otsima vereanalüüsi tegijat, siis ALATI nõudke et nad tõendaks seda kas nad on kvalifitseeritud selleks, ja kui lõpuks saate verd andma võib see alko juba veres nii alla läinud olla, et saate puhtalt minema... (politseiniku sõnad)
                  lolwat, pannakse autosse ja sõidutatakse kohalikku EMOsse, kus suvaline valveõde teeb sulle vereproovi 15 sekundiga ära.

                  Edit:

                  Tegelikult kui kuskil urkas või metsas oled, siis probably tund või paar võib võita küll.
                  Last edited by Strawberry; 04.06.13, 19:06.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #84
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    Linnusitt autol on väga tiltiajav btw. Julmalt happeline pask on neil, söövitab paari päevaga jälje sisse. Nii, et poleerimine ka ei aita.

                    ---

                    Ojuland suht puccis omadega. Kaas-võitleja tunnistas oma süüd ja andis 2 kaasosalist sh Ojulandi üles. Mõlemad eitavad ja lubavad kohtusse minna. Ei tea, milleks ta peaks valetama seal spotis?
                    Last edited by VisaHing; 04.06.13, 19:17.

                    Comment

                    • JohannesJ
                      Grinder
                      • Jun 2010
                      • 684

                      #85
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      Mul musta värvi auto ja samuti parklas ainuke auto vist, kus pommitajad üle käivad. Et siis karmavõlg või midagi.

                      Comment

                      • Junken
                        Lendur Sass
                        • Sep 2011
                        • 1039

                        #86
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                        lolwat, pannakse autosse ja sõidutatakse kohalikku EMOsse, kus suvaline valveõde teeb sulle vereproovi 15 sekundiga ära.

                        Edit:

                        Tegelikult kui kuskil urkas või metsas oled, siis probably tund või paar võib võita küll.
                        mingi kohalikul EMOl ei pruugi olla kvalifikatsiooni, mingi vereproovi võtmiseks obv, aga alakoholi sisaldust veres mõõta sellisel tasemel et seda saaks ka kohtus v kuskil asitõendina kasutada, ei pruugi

                        Comment

                        • redddman10
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 703

                          #87
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                          Algselt postitas Junken Vaata postitust
                          mingi kohalikul EMOl ei pruugi olla kvalifikatsiooni, mingi vereproovi võtmiseks obv, aga alakoholi sisaldust veres mõõta sellisel tasemel et seda saaks ka kohtus v kuskil asitõendina kasutada, ei pruugi
                          no kui veri käes siis fked ikka ju. vahet pole kui kaua otsitakse seda spetsialisti kes seda alko analüüsi läbi viib

                          Comment

                          • Strawberry
                            Varasemalt kasutaja "romeo"
                            • Aug 2012
                            • 1229

                            #88
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            Degenitele hea humoorikas lugemine:

                            Many of the victim scam stories below were gathered threw out the internet and compiled. The source will be posted along with the story. Woman loses $400,000 to a 419 Inheritance Scam Photo of Jane…

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #89
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                              Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                              Degenitele hea humoorikas lugemine:

                              http://scammer419.wordpress.com/scam-victim-stories/
                              Suured tänud, õhtu sisustatud.

                              Comment

                              • Rigged
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2535

                                #90
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Ma arvan, et mingi spets lindude squad seisab maja kõrval kui ma oma auto ära pargin.
                                Nagu mingi lindude punt vms kes tõmbab iga õhtu nina täis ja siis, et teeme pulli ja situme täna jälle kõik täis.

                                Comment

                                Working...