*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Supsti
    Grinder
    • Dec 2008
    • 863

    #61
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    0.2 promilli peaks olema, aga kui puhud siis politsei aparaat näitab mg.

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #62
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      see määr on nii väike, et praktiliselt ongi nulltolerants. jood 1 õlle siis on juba praktiliselt 0,5 promilli, arvuta ise kui vähe tohid juua et oleks legaalne, pm ühe 200ml klaasi lahjat õlut

      Comment

      • Karelkorm
        Grinder
        • Nov 2009
        • 856

        #63
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        Päris lineaarne see vist pole, kuna 2,5 pole vist kunagi välj puhunud, aga 5 õlut on standard. A tänud confirmimast.

        Comment

        • Strawberry
          Varasemalt kasutaja "romeo"
          • Aug 2012
          • 1229

          #64
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
          see määr on nii väike, et praktiliselt ongi nulltolerants. jood 1 õlle siis on juba praktiliselt 0,5 promilli, arvuta ise kui vähe tohid juua et oleks legaalne, pm ühe 200ml klaasi lahjat õlut
          ää, ei

          su arvutus on suht võssa

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #65
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***



            see on hea kalkulaator

            "Percent of body capable of absorbing alcohol": sinna läheb suurem number kui oled musklis (6pack paistab) ja väiksem number kui oled pekine pontsik (õllekõht paistab).

            Edit: sest lihaskoes on rohkem vett (lahjendab alkoholi) kui rasvkoes
            Last edited by Strawberry; 04.06.13, 11:14.

            Comment

            • EestiAA
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1132

              #66
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***



              Ivey accused of cheating.
              Baccaratis tõmbas 12 milli 2 päevaga...soliid .

              Comment

              • vonkartoffel
                Pokkerihai
                • May 2009
                • 1658

                #67
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                wow

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #68
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                  http://www.youtube.com/watch?v=r7vIkTYybfk

                  Ivey accused of cheating.
                  Baccaratis tõmbas 12 milli 2 päevaga...soliid .
                  Kui see on sama natuke aega tagasi juhtunud huinjaa UK kasiinos, siis see kasiino poolt korralik pr pask, sest pärats mängimist lubati talle raha ära wire´da, aga siis saadeti hiljem p*tsi, et poole võimalik ja teeva doma investigationi. Kui õigesti mäletan, siis päris kaua mõtlesid mille arvelt välja maksmata jätta.

                  Ei tea, kui likely on, et keegi ilma teavitamata märkab kaardi taga mustris eripära, või et kasiinos taoline asi kontrolli alt läbi lipsab.

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #69
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                    ää, ei

                    su arvutus on suht võssa
                    ma puusalt tulistasin, see oleneb niikuinii nii paljudest asjadest et on vist väga individuaalne ja oleneb olukorrast, aga ma lihtsalt tahtsin seda öelda, et nulltolerants on isegi siis kui lubatud piirmäär on seal 0.1 või 0.2 juures

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #70
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      Lapsena tahtsime ruttu suureks saada.

                      Alles nüüd mõistame me, et katkised mänguasjad

                      ja kadunud pliiatsid olid paremad kui katkised südamed

                      ja kadunud sõbrad.

                      :'(

                      Comment

                      • EestiAA
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1132

                        #71
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        Lapsena tahtsime ruttu suureks saada.

                        Alles nüüd mõistame me, et katkised mänguasjad

                        ja kadunud pliiatsid olid paremad kui katkised südamed

                        ja kadunud sõbrad.

                        :'(
                        Las arst vaatab südame üle.
                        Semude numbrit pole ?.
                        Nimesid mäletad?...Fb kaudu peaksid kätte saama.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #72
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                          Haha, see on nagu see Sinu Saade :D, r2-s kunagi oli. Väiksena oli IMO kihvt see, et hommikul ärgates oli tõepoolest sitaks põnev tunne ja elevus sees- nt. siis, kui päike paistis ja oli selline värske ja suvine hõng ülal, siis see tekitas sellise hullu emotsiooni ja kogemuse- nüüd on selline emotsioon ja vaimustus praktiliselt kadunud.

                          Comment

                          • Strawberry
                            Varasemalt kasutaja "romeo"
                            • Aug 2012
                            • 1229

                            #73
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Haha, see on nagu see Sinu Saade :D, r2-s kunagi oli. Väiksena oli IMO kihvt see, et hommikul ärgates oli tõepoolest sitaks põnev tunne ja elevus sees- nt. siis, kui päike paistis ja oli selline värske ja suvine hõng ülal, siis see tekitas sellise hullu emotsiooni ja kogemuse- nüüd on selline emotsioon ja vaimustus praktiliselt kadunud.
                            I blame weed

                            Comment

                            • MartinGarcia
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 517

                              #74
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                              Kes aitab? Avan programmi, hakkan alt menüü ribast avama ja kaob kuhugile vasakule äärde ära nagu ekraanist välja ja ei saa teda nagu silme ette lohistada :D

                              edit: alt+space ja move ja oled hiirega proge juures ja vasakule/paremale nuppudel ja liigub :)
                              Last edited by MartinGarcia; 04.06.13, 17:51.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #75
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                                Keegi teab kas punase värviga autol ja lindude sittumisel on mingit seost?
                                Iga jumala hommiku auto nagu sitaga üle valatud, olen loobunud juba pesemisest, epic lärakad peal. Teised autod puhtad.
                                Käisin statis pesemas atm, lähen võtan kerge hot dogi, tlen tgsi, mingi lits juba hea löraka lasknud klaasile, wtf.
                                Last edited by qbj0hn; 04.06.13, 18:10.

                                Comment

                                Working...