*** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #1066
    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Täpselt ei mäleta, aga mingi 3 kuud tagasi suri vanalinnas üks akadeemik, kes sattus niiöelda valesse seltskonda ja peksti surnuks. Kuna suri kodus ema silme all verekaotusesse, siis oli mentide arust loomulik surm. Ei tehtud uurimist ja suht vaikiti maha asi. Ei surnud avalikus kohas ja mis sest et tunnistajad kuskil olemas, oli elus, kui koju komberdas, aga kuna suri kodus, siis - Case closed.
    Last edited by jrgn hell; 31.05.13, 04:49. Põhjus: kuni kunaks* + pokkeriprod pakuvad seksi kruiisidel sõbra kaaslastele.

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #1067
      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

      pokkeriprod pakuvad seksi kruiisidel sõbra kaaslastele.

      :D

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #1068
        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

        kuskil uudistes pole vist välja toodus selle tapetu perekonna nime ?

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #1069
          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
          kuskil uudistes pole vist välja toodus selle tapetu perekonna nime ?
          Imo oli küll, eile lugesin aga ei leia enam :\

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #1070
            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

            leidsin juba.

            Comment

            • Strawberry
              Varasemalt kasutaja "romeo"
              • Aug 2012
              • 1229

              #1071
              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
              tra kui loll variant oleks see, et tüübid saavad 3 aastat tingimisi raskete kehavigastuste tekitamise eest ja kohtus ilmneb, et ohver suri oma vea tõttu. ilmselt see nii läheb, vaadates nende rahalisi võimalusi palgata head advokaadid.
              Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
              Täpselt ei mäleta, aga mingi 3 kuud tagasi suri vanalinnas üks akadeemik, kes sattus niiöelda valesse seltskonda ja peksti surnuks. Kuna suri kodus ema silme all verekaotusesse, siis oli mentide arust loomulik surm. Ei tehtud uurimist ja suht vaikiti maha asi. Ei surnud avalikus kohas ja mis sest et tunnistajad kuskil olemas, oli elus, kui koju komberdas, aga kuna suri kodus, siis - Case closed.
              USA-s on sellise asja nimi "felony murder" ja Saksamaal kutsutakse seda "crimes with deadly outcome". Mõlemas riigis lajatatakse selle eest eluaegne vanglakaristus ja 10 aasta pärast saab hakata paluma enneaegset vabastamist.

              Peast ei oska öelda kuidas Eestis see reguleeritud on.

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #1072
                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                Palju õnne Edgar!

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #1073
                  Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                  kui enam nõmedamaks ei anna minna: http://www.postimees.ee/1253844/vana...stiina-ojuland

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #1074
                    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                    Minu arust on üldse igasugsued peksmised jms eestis underrated ja pannakse tingimisi mitmikpeksjale, kui vb ohver on pm sandistatud ja pole võimeline töödki tegema Samas netipervodele ja kanepikasvatajad saavasd täie rauaga

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #1075
                      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                      Päris USA ei tahaks aga nii ta on jah. Liiga väiksed karistused aga võimalik, et need on ka tingitud sellest, et Eesti riik ei ole väga huvitatud neid lohve ülevalpidada.

                      Comment

                      • Jäämees
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1182

                        #1076
                        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Päris USA ei tahaks aga nii ta on jah. Liiga väiksed karistused aga võimalik, et need on ka tingitud sellest, et Eesti riik ei ole väga huvitatud neid lohve ülevalpidada.
                        What?...

                        ''Ülalpidada'' ei viitsi, siis teeme muudkui tingimisi ja mingeid kuni 5 aastasi karistusi jõmmidele kes peksavad, varastavad, väljapressivad jne lõpmatult.

                        Et nagu kahju ühiskonnale ja selle liikmetele ei tule riigile suurem?

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #1077
                          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                          Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                          What?...

                          ''Ülalpidada'' ei viitsi, siis teeme muudkui tingimisi ja mingeid kuni 5 aastasi karistusi jõmmidele kes peksavad, varastavad, väljapressivad jne lõpmatult.

                          Et nagu kahju ühiskonnale ja selle liikmetele ei tule riigile suurem?
                          Jumal teab, mis Eesti kohtusüsteemis toimub. Aga hetkel tõesti tundub nii jah, et pigem lastakse neil huligaanitseda kuni mingi suurema tembuga hakkama saavad.

                          Comment

                          • vonkartoffel
                            Pokkerihai
                            • May 2009
                            • 1658

                            #1078
                            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                            täna olümpsis nordic aces turniirile otsitakse ühte tiimi ühte mängijat. BI on 225 per nägu, sellega kaasneb laupäeval väga kõva pidu. PM kel huvi

                            Comment

                            • EestiAA
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1132

                              #1079
                              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                              Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                              Täpselt ei mäleta, aga mingi 3 kuud tagasi suri vanalinnas üks akadeemik, kes sattus niiöelda valesse seltskonda ja peksti surnuks. Kuna suri kodus ema silme all verekaotusesse, siis oli mentide arust loomulik surm. Ei tehtud uurimist ja suht vaikiti maha asi. Ei surnud avalikus kohas ja mis sest et tunnistajad kuskil olemas, oli elus, kui koju komberdas, aga kuna suri kodus, siis - Case closed.
                              Tean ise kahte taolist juhtumit.
                              Esimene: Peol peksti üks tüüp ära. Isik sai kohapealt omal jalal minema aga suri päev hiljem.(peksmine tegi pähe mingi jama ).
                              Karistuseks põhi jõmm sai 2 aastat teised said vähem.
                              Teine: Peksti mitmekesi üks vend ära. Peksa saanu tegi menti avalduse aga suri ka 1-2 päeva pärast peksmist.
                              Selle juhtumi rääkis mulle üks peksjatest ise pooleldi muigates....
                              Isikud pääsesid puhtalt ja kargavad siiamaani ringi.

                              Fking insane .

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #1080
                                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                                Defineeri väga kõva pidu :(.

                                Comment

                                Working...