Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***
Täpselt ei mäleta, aga mingi 3 kuud tagasi suri vanalinnas üks akadeemik, kes sattus niiöelda valesse seltskonda ja peksti surnuks. Kuna suri kodus ema silme all verekaotusesse, siis oli mentide arust loomulik surm. Ei tehtud uurimist ja suht vaikiti maha asi. Ei surnud avalikus kohas ja mis sest et tunnistajad kuskil olemas, oli elus, kui koju komberdas, aga kuna suri kodus, siis - Case closed.
Täpselt ei mäleta, aga mingi 3 kuud tagasi suri vanalinnas üks akadeemik, kes sattus niiöelda valesse seltskonda ja peksti surnuks. Kuna suri kodus ema silme all verekaotusesse, siis oli mentide arust loomulik surm. Ei tehtud uurimist ja suht vaikiti maha asi. Ei surnud avalikus kohas ja mis sest et tunnistajad kuskil olemas, oli elus, kui koju komberdas, aga kuna suri kodus, siis - Case closed.
Comment