Vandenõu või mitte?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #481
    Re: Vandenõu või mitte?

    Mhm jälgin seda uudist päris pingsalt.
    Kuulati kõnesid pealt pressi töötajatel, ja teistes uudis valdkondades töötavatel inimestel.
    See ei lähe Jänkidele üldse peale, ja inimesed suht närvis.
    (see uudis on väga puudulik, ja väga palju infot on puudu.)

    Eric Holder peab tõenäoliselt tagasi astuma.
    See pole ainuke skandal Usas momendil

    IRS tahtlikult mindfckis Tea party-iga(seisavad madalate maksude ja väikse valitsuse eest).

    Ma ei ütleks, see hull saladus oli just ...pärast 9 11 -te NSA suht palju nuhkind inimeste eraelus, aga ei arvand, et nii hullult.



    Fakt on see, et Usa on üks vihatuimaid riike maailmas, ja paljud inimesed tahaksid seal midagi kokku keerata.
    Last edited by EestiAA; 10.06.13, 09:30.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #482
      Re: Vandenõu või mitte?

      Algselt postitas alaska Vaata postitust
      Nonii, üks suur vandenõuteooria on siis jälle tõeks osutunud.

      http://forte.delfi.ee/news/tarkvara/....d?id=66260188
      Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
      Vandenõud on head asjad. Lahterdab vähemalt inimesed kohe ära ja teab kellega mõistlikku juttu ajada pole mõtet.
      sup?

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #483
        Re: Vandenõu või mitte?

        lol, nagu keegi ei teaks et NSA kõike pealt kuulab. Vandenõu my ass. Skypega alles oli suur teema et neilt nõuti tagaukse olemasolu et oleks võimalik pealt kuulata. enne seda oli vist liiga turvaline see värk :D
        Last edited by Oliverk; 10.06.13, 10:58.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #484
          Re: Vandenõu või mitte?

          Well, enne antud uudist oleks ju vandenõuteoreetikuks lahterdatud, kui keegi hakkaks rääkima, et valitsusel on pmt kõigi interneti suurimate meediumite andmebaasidele 100% ligipääs.

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #485
            Re: Vandenõu või mitte?

            Kindlasti mitte. Igast Actidega on see õigus juba ammu USA luurel olemas. Enne arvatavasti ka.
            Skype and Microsoft have managed to leapfrog common sense and build a backdoor into your favourite VOIP application. It is called Lawful Interception and is part of a new patent which Microsoft filed back in 2009, but is now preparing to unleash itself into our world due to its recent approval. Lawful Interception means that […]
            Last edited by Oliverk; 10.06.13, 11:11.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #486
              Re: Vandenõu või mitte?

              Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
              Kindlasti mitte. Igast Actidega on see õigus juba ammu USA luurel olemas. Enne arvatavasti ka.
              http://memeburn.com/2011/07/microsof...eavesdropping/
              Facebooki juht Mark Zuckerberg kirjutas: "Facebook ei ole praegu ega pole kunagi olnud osa ühegis programmis, mis annaks USA või mõnele teisele valitsusele otseligipääsu meie serveritesse."

              Umbes sama teatas ka Google'i juht Larry Page: "[Google] pole liitunud ühegi programmiga mis annaks USA või mõnele teisele valitsusele otseligipääsu meie serveritesse."
              .

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #487
                Re: Vandenõu või mitte?

                Andmeid nõutakse tehnoloogiahiidudelt ülisalajase FISA luurekohtu nõudmisega, millega kaasneb totaalne vaikimiskäsk. Seadus sunnib ettevõtteid andmeid luurajatele edastama üksiku isiku kohta, aga automaatse ja kõigi kasutajate andmetele ligipääsu andmine on vabatahtlik. Üheksa suurt on sellega aga kaasa läinud.

                Nu eks nad ikka eitavad. Aga metsikuks vandenõuks ja 911 ühte patta seda ikka ei paneks.
                Last edited by Oliverk; 10.06.13, 11:50.

                Comment

                • vennike
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1958

                  #488
                  Re: Vandenõu või mitte?

                  Jõle kuradi uudis, kui pommi ei taha kusagile panna, siis kedagi ei huvita milline porr sulle meelib lol.

                  Mingi 10-12 aastat tagasi müüs McAfee oma hinge maha, ehitades oma tarkvara sisse mingid tagauksed, mille kaudu USA valitsus sai luurata, vastutasuks võisid kõik NATO-sse kuuluvate riikide kaitseväed jms organisatsioonid kasutada vaid McAfee tarkvara, not a bad business.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #489
                    Re: Vandenõu või mitte?

                    Eks kõike seda võib võtta kui "jõle kuradi uudis" seni, kuni papp jookseb ja saab süüa ja pidutseda. Ma olen elanud osa teadlikust elust ka N-Liidus ja kui reegleid järgisid, ei tundunud väga hull elu. Aga samal ajal oli mujal väga palju parem.
                    Nagu iga inimene saab oma elu elada väga erineval viisil, nii saab ka kogu maailm elada erineval viisil. Kui mõnede jaoks on paar Taurust ja kepp päevas piisav heaks eluks, siis teine loob led lambi ja purjetab ümber maailma. Samamoodi võib ka vaadata riike või kogu seda maailma, kas on ikka kogu potensiaal rakendatud, mis praeguse tehnoloogia ja ressursside juures oleks võimalik?
                    Seesama NSA koos oma sama taseme ametitega annab tööd u 2miljonile töötajale USAs, kas on parim ressursi rakendamine?
                    Äkki oleks ikkagi võimalik kuidagi teistmoodi majandades ja maailma juhtides teenida 5K€ kuus kõigil? Äkki oleks võimalik lahedalt elada 3 tööpäevaga nädalas?
                    Mis mind ennast häirib selliste asjade juures on see ükskõiksus, mis kõiki selliseid uudiseid saadab. Ei saa eitada, et ka endal tekivad samad mõtted, ala pohhui, las nuhivad, mul pole midagi varjata, äkki saavad mõned kuriteod ära hoitud sellega. Aga suures plaanis vaadates on see kõik väga ohtlik, seda on ajalugu korduvalt näidanud. No peab olema mingisugune muu viis maailma toimimiseks, aga ei tea milline.

                    Comment

                    • EestiAA
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1132

                      #490
                      Re: Vandenõu või mitte?

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      Eks kõike seda võib võtta kui "jõle kuradi uudis" seni, kuni papp jookseb ja saab süüa ja pidutseda. Ma olen elanud osa teadlikust elust ka N-Liidus ja kui reegleid järgisid, ei tundunud väga hull elu. Aga samal ajal oli mujal väga palju parem.
                      Nagu iga inimene saab oma elu elada väga erineval viisil, nii saab ka kogu maailm elada erineval viisil. Kui mõnede jaoks on paar Taurust ja kepp päevas piisav heaks eluks, siis teine loob led lambi ja purjetab ümber maailma. Samamoodi võib ka vaadata riike või kogu seda maailma, kas on ikka kogu potensiaal rakendatud, mis praeguse tehnoloogia ja ressursside juures oleks võimalik?
                      Seesama NSA koos oma sama taseme ametitega annab tööd u 2miljonile töötajale USAs, kas on parim ressursi rakendamine?
                      Äkki oleks ikkagi võimalik kuidagi teistmoodi majandades ja maailma juhtides teenida 5K€ kuus kõigil? Äkki oleks võimalik lahedalt elada 3 tööpäevaga nädalas?
                      Mis mind ennast häirib selliste asjade juures on see ükskõiksus, mis kõiki selliseid uudiseid saadab. Ei saa eitada, et ka endal tekivad samad mõtted, ala pohhui, las nuhivad, mul pole midagi varjata, äkki saavad mõned kuriteod ära hoitud sellega. Aga suures plaanis vaadates on see kõik väga ohtlik, seda on ajalugu korduvalt näidanud. No peab olema mingisugune muu viis maailma toimimiseks, aga ei tea milline.
                      Nõustun su postiga 100%.
                      Alati tuleb olla valvas, aga tinfoil vteoreetikutega on mul probleem selles, et nad karjuvad absoluutselt IGA asja peale vandenõu.
                      Tänu sellele lasevad lihtsalt oma usalduse põhja.
                      Mõnikord on asjad tõesti nii nagu paistavad, ja ei ole alati keegi kardina taga kes nööre tirib.

                      Comment

                      • TaistoJ
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 787

                        #491
                        Re: Vandenõu või mitte?

                        Peab sul EestiAA olema alles vihkamine. Quoted alaska neutraalset posti ja offtopicuna üritad niinimetatud vandenõuteoreetikuid maha teha.
                        Solid post, as it's mine.

                        Comment

                        • EestiAA
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1132

                          #492
                          Re: Vandenõu või mitte?

                          Ei nõustu tihti peale vteoreetikutega, aga kindlasti ei vihka neid.
                          =)

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #493
                            Re: Vandenõu või mitte?

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #494
                              Re: Vandenõu või mitte?

                              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                              Nõid Teiba-Ivar hakkas pärast järjekordset metsas mediteerimist muru niitma ning sai hirmutava kogemuse osaliseks! "Muru hakkas läbi minu suu karjuma!" meenutab mees õudusega. Viljandi maantee...


                              Holy f, pole elus paremat artiklit ja eriti videot näinud. 5+.

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #495
                                Re: Vandenõu või mitte?

                                osad neist on ikka väga deep ja nõuavad keskendumist aga selline see tõeline maailma juba on.

                                Comment

                                Working...