Kontoritoolid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #76
    Re: Kontoritoolid

    Ei saa paraku jätta müügiks, kuna pole füüsilist ruumi nende hoiustamiseks siin.
    Kui oled nõus maksma kulleritasu, siis jõuab juba päevaga, kui ei, siis kolmapäevaks.
    Toolidel see seljatugi ei liigugi üksinda, vaid liigub kogu iste ning seljatugi koos ning jah, seda saab fikseerida sellel toolil.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #77
      Re: Kontoritoolid

      ilmselt ikkagi tahaks tooli enne ostmist proovida ja pärnus/rakvere ka ei tahaks sõita.
      nii et ei hakkaks pimesi tellima seda.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #78
        Re: Kontoritoolid

        Pole hullu!

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #79
          Re: Kontoritoolid

          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
          ilmselt ikkagi tahaks tooli enne ostmist proovida ja pärnus/rakvere ka ei tahaks sõita.
          nii et ei hakkaks pimesi tellima seda.
          Poes tooli proovimine on minu arvates täiesti mõttetu. Peaksid seal istuma siis mitu tundi jutti, et saada aru, kas on ikka hea tool.

          Isegi väikse uberiku peal istudes tundub, et oh hea mugav, aga hiljem mitmeid tundi arvuti taga olles, saad aru, et ei olegi nii mugav.

          Sama nagu telekapilti poes vaadata.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #80
            Re: Kontoritoolid

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Poes tooli proovimine on minu arvates täiesti mõttetu. Peaksid seal istuma siis mitu tundi jutti, et saada aru, kas on ikka hea tool.

            Isegi väikse uberiku peal istudes tundub, et oh hea mugav, aga hiljem mitmeid tundi arvuti taga olles, saad aru, et ei olegi nii mugav.

            Sama nagu telekapilti poes vaadata.
            Jup, nõus.

            Kui omale high end tooli otsisin siis käisin ka AGM-is ja Interas proovimas, no 5 mindiga ei tee sittagi vahet, see RUG-i tool isegi mugavam sellise perioodi peale kui mingi paarikilone tipptool. Aga tundidega, päevadega, aastatega tuleb vahe välja :)

            Nüüdseks Herman Miller Embody suts üle 5a vana ja ikka sama heas korras kui alguses, mingeid äravajumisi ega midagi pole nagu odavamatel juhtub aasta-kahega. Garantii ka vist 12a.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #81
              Re: Kontoritoolid

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Jup, nõus.

              Kui omale high end tooli otsisin siis käisin ka AGM-is ja Interas proovimas, no 5 mindiga ei tee sittagi vahet, see RUG-i tool isegi mugavam sellise perioodi peale kui mingi paarikilone tipptool. Aga tundidega, päevadega, aastatega tuleb vahe välja :)

              Nüüdseks Herman Miller Embody suts üle 5a vana ja ikka sama heas korras kui alguses, mingeid äravajumisi ega midagi pole nagu odavamatel juhtub aasta-kahega. Garantii ka vist 12a.
              Lähen homme HM Embodyt vaatama, loodetavasti ma ei pea pettuma.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #82
                Re: Kontoritoolid

                Võimaluse korral telli netist kui just mingeid soodukaid pole... Ma maksin 27K EEK, samal ajal sõber Soomes netist tellis mingi $1K eest.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #83
                  Re: Kontoritoolid

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Võimaluse korral telli netist kui just mingeid soodukaid pole... Ma maksin 27K EEK, samal ajal sõber Soomes netist tellis mingi $1K eest.
                  Mais suhtlesin AGMiga ja nad ytlesid, et Embody maksab 1340€. Milleri onlinepoes maksab imevidin 1200$ ehk ca 930€.

                  Enne ostu tahaksin tooli proovida, äkki on liiga väike/kitsas.
                  Last edited by hotcocacola; 18.09.14, 23:41.

                  Comment

                  • kallekusta
                    Grinder
                    • May 2012
                    • 603

                    #84
                    Re: Kontoritoolid

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    Enne ostu tahaksin tooli proovida, äkki on liiga väike/kitsas.
                    Ma su blogist lugesin, et sul mingi trenni ja kaalujälgimise challenge a la hotcocacola jõuluks 43kg.

                    Comment

                    • atsetoon
                      Joomas õlut Atsetooniga
                      • May 2009
                      • 1105

                      #85
                      Re: Kontoritoolid

                      teemasse:

                      Keskkonnaministeeriumi ostetud toolid olid hinnalt ja kvaliteedilt soodsaim pakkumine, teatas ministeerium vastuskommentaaris täna Äripäevas ilmunud artiklile, kus kirjutati, et keskkonnaministeeriumi ostis riigihankega kaks korda kallimad kontoritoolid kui rahandusministeerium.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #86
                        Re: Kontoritoolid

                        Interas ja AGMis olid enamus toolid 900-1300€ vahel. Kui natuke norida, siis kõik omasid plusse ja miinuseid ning täiesti ideaalselt Mina ei leidnud (liiga kõrge/madala seljatoega). Steelcase ja Embody olid parimad.
                        Obv neid fancysid, mugavaid, pika garantii ja ergonoomilisi toole ei saa võrrelda std 150€ste toolidega.

                        Järgmise aasta lõpus pidi välja tulema kõrgema selja-ja peatoega steelcase. Sounds like win.

                        Comment

                        • Rigged
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2535

                          #87
                          Re: Kontoritoolid

                          Progamerite lemmik praegu Maxnomic, odavam ja tundub, et ka hea. Suurematele poistele on eriti ideaalne http://www.needforseat.de/eu_english...fort/index.php variant.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #88
                            Re: Kontoritoolid

                            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                            IT shopis ka päris palju hea hinnaga toole, see suht sama mis see hermes, ainult poole odavam http://www.itshop.ee/buroomoobel/too...rkriie-peatugi
                            89€ eest väga hea tool.
                            ca 10 liikuvat/reguleeritavat osa. soovitan.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #89
                              Re: Kontoritoolid

                              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                              89€ eest väga hea tool.
                              ca 10 liikuvat/reguleeritavat osa. soovitan.
                              Tellisid läbi e-poe? :D

                              Comment

                              • jarlop
                                FPP Pro
                                • Sep 2009
                                • 241

                                #90
                                Re: Kontoritoolid

                                keegi oskab soovitada midagi toolide koha pealt? hind max 400 ty

                                Comment

                                Working...