Kontoritoolid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #91
    Re: Kontoritoolid

    Comment

    • muttaja
      Pokkerihai
      • Dec 2010
      • 1965

      #92
      Re: Kontoritoolid

      Sul endal on?

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #93
        Re: Kontoritoolid

        Kahjuks veel mitte, aga buying listis küll.

        /Ühel sõbral on see tool ja kiitis taevani, erinevaid twitchi streame vaadates ka maxnomicud silma jäänud, ju siis põhjusega.
        Last edited by Rigged; 01.11.14, 13:58.

        Comment

        • Junken
          Lendur Sass
          • Sep 2011
          • 1039

          #94
          Re: Kontoritoolid

          Algselt postitas jarlop Vaata postitust
          keegi oskab soovitada midagi toolide koha pealt? hind max 400 ty
          soovitused on ka sellised head asjad muidugi aga enda jaoks sobiva tooli leiad siiski vaid nii kui käid ise kuskil proovimas erinevaid. Igal inimesel see mugavuse tunnetus nii erinev. Muidugi ergonoomilise tooliga pole vist suurt vahet selles suhtes kui tervistlik asi kehale on (samas hinnaklassist) aga mugavus võib ma usun meeletult kõikuda... Kunagi oli siin selle RUG.ee toolidega maania. Ostsin ka ühe omale ja siiani kestab ja ei kurda, aga valikus olid seal ka 2 erineva ehitusega tooli. Minu jaoks oli see teine väga ebamugav samas kui teistele tundus meeletult mugav see ja esimene variant hoopis ebamugav. Niiet kõik enda eelistustes ja tunnetuses kinni. Kõige parem kuhugi poodi minna ja istuda, proovida. Läbi neti sellist asja pimedalt tellida ilma proovimata võib suht kulukaks kujuneda.

          Comment

          • muttaja
            Pokkerihai
            • Dec 2010
            • 1965

            #95
            Re: Kontoritoolid

            Algselt postitas Rigged Vaata postitust
            Kahjuks veel mitte, aga buying listis küll.

            /Ühel sõbral on see tool ja kiitis taevani, erinevaid twitchi streame vaadates ka maxnomicud silma jäänud, ju siis põhjusega.
            Guugeldasin nats, sellest firmast pole kuulnud: http://www.dxracer.net/

            Comment

            • muttaja
              Pokkerihai
              • Dec 2010
              • 1965

              #96
              Re: Kontoritoolid

              2+2 tooliteemas käivad korduvalt läbi Herman Milleri Aeron ja Embody. Steelcase Leap. Sellised kallimad toolid. Kogemusi? Codecci, sul ikka sama tool?

              Comment

              • winnieTHEpooh
                FPP Pro
                • Jan 2012
                • 237

                #97
                Re: Kontoritoolid



                E:seda pole proovida saanud, aga Aeron/Embody olen proovinud ja midagi erilist ei olnud imo.
                Millegipärast arvan, et see on see tool.
                Last edited by winnieTHEpooh; 02.11.14, 12:43.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #98
                  Re: Kontoritoolid

                  Algselt postitas winnieTHEpooh Vaata postitust

                  E:seda pole proovida saanud, aga Aeron/Embody olen proovinud ja midagi erilist ei olnud imo.
                  Need annavad alles long runis obv tunda, enamus busto €100 toolid on random hetkelisel testimisel mugavamad.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #99
                    Re: Kontoritoolid

                    Mul Embody jah, mingi 5-6a kasutusel olnud igapäevaselt ja pmst sama heas konditsioonis nagu äsja pakendist välja aetud... Garantii ka 12a.

                    Korra niimoodi poes istuda ja selle järgi valikut teha tundub jah suht tühi tegevus... RUG-i €100 tool tundub 5 minutiks vb isegi mugavam kui €2K Embody, aga kasutegur tuleb ajaga välja. High-end ergonoomiliste toolide mõte pole mugavus, kuigi see on ka igati ok neil.
                    Algselt postitas winnieTHEpooh Vaata postitust
                    http://www.steelcase.com/en/products.../overview.aspx

                    E:seda pole proovida saanud, aga Aeron/Embody olen proovinud ja midagi erilist ei olnud imo.
                    Millegipärast arvan, et see on see tool.
                    Leap WorkLounge Euroopas ei müüda, USA teema. Tavalist Leap müüakse, sõbral on ja olen ka pikemalt kasutada saanud, pmst vahe Embodyga see, et peatugi... S.t. nad on küll erinevad, aga mina tavakasutajana küll öelda ei oska, et mis ühel pluss või teisel mitte. Sõbral endal Embody ka olemas, aga ise eelistab Leapi, mina kumbagit ise eelistada ei osanud, väga close.

                    Pmst ma poes käiks ja näpiks ja istuks küll, aga see 5-mindine istumismugavus üks viimaseid asju mille puhul otsustaks. Kui oled vähe pikem või suurem siis vb kumbki tool on mingil põhjusel parem ja üldse kuulaks mida poe töötajad räägivad, nendes poodides tunduvad suht kompetentsed + mõlemas poes on ka samade markide kui ka teiste high-end toole. Pärnu mnt-l asuvad mõlemad, ca 100m üksteisest, Herman Millerit müüb AGM Sisustus ja Steelcase müüb Intera.

                    Edit: ja tasub alet küsida, ma lampi mingi aeg Interasse sisse astusin siis öeldi kohe, et neil hetkel Steelcase toolidele mingi -50% või -60% või räme soodukas oli... Kahjuks oli endal juba tool olemas siis, muidu oleks Leapi mingi €1K eest kätte saanud.
                    Last edited by Codecci; 02.11.14, 14:11.

                    Comment

                    • muttaja
                      Pokkerihai
                      • Dec 2010
                      • 1965

                      #100
                      Re: Kontoritoolid

                      Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                      Kahjuks veel mitte, aga buying listis küll.

                      /Ühel sõbral on see tool ja kiitis taevani, erinevaid twitchi streame vaadates ka maxnomicud silma jäänud, ju siis põhjusega.
                      Ostsin ära. Näis, millal kohale jõuab.

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #101
                        Re: Kontoritoolid

                        Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                        Ostsin ära. Näis, millal kohale jõuab.
                        Anna siis teada kuda on, kui viitsid:) Endal ka uut istumist vaja ja jäi silma.

                        Comment

                        • Rigged
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2535

                          #102
                          Re: Kontoritoolid

                          Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                          Anna siis teada kuda on, kui viitsid:) Endal ka uut istumist vaja ja jäi silma.
                          Pluss üks.

                          Pmst miks ma seda ka tahan osta on see, et nad teevad spets 2 meetristele ka toole, pole veel näinud et keegi selliseid meisterdaks.

                          Comment

                          • Dnbftwnaine
                            Bännitud
                            • Nov 2014
                            • 32

                            #103
                            Re: Kontoritoolid

                            Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                            Pluss üks.

                            Pmst miks ma seda ka tahan osta on see, et nad teevad spets 2 meetristele ka toole, pole veel näinud et keegi selliseid meisterdaks.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Rigged
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2535

                              #104
                              Re: Kontoritoolid

                              Hea pakkumine, aga veidi ebamugav, et pikemalt grindida

                              Comment

                              • Cypher0
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 1512

                                #105
                                Re: Kontoritoolid

                                Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                                Pluss üks.

                                Pmst miks ma seda ka tahan osta on see, et nad teevad spets 2 meetristele ka toole, pole veel näinud et keegi selliseid meisterdaks.
                                Jap, jäi mulle ka silma, ma 196:D

                                Comment

                                Working...