Kontoritoolid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #46
    Re: Kontoritoolid

    Kas kuskil müüakse vanu kasuattaud arvutitooli, mida nt pankrotis ettevõtted müüvad...

    Comment

    • Looper
      Grinder
      • May 2013
      • 576

      #47
      Re: Kontoritoolid

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      Kas kuskil müüakse vanu kasuattaud arvutitooli, mida nt pankrotis ettevõtted müüvad...


      Seal piltide all oli mingi 5 kontori tooli, tõmba kõne peale ja osta 1 ära.

      Aga varad.ee , sealt leiab igast mudru :)

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #48
        Re: Kontoritoolid

        http://varad.ee/et/Finestmedia

        Seal piltide all oli mingi 5 kontori tooli, tõmba kõne peale ja osta 1 ära.

        Aga varad.ee , sealt leiab igast mudru :)
        37keuri mingi kasutataud mööbli ja ruunatud kappide eest. edu neile hinna küsimisel. Unustanud vist ühe 0 lõppu

        Comment

        • Looper
          Grinder
          • May 2013
          • 576

          #49
          Re: Kontoritoolid

          Algselt postitas privador Vaata postitust
          37keuri mingi kasutataud mööbli ja ruunatud kappide eest. edu neile hinna küsimisel. Unustanud vist ühe 0 lõppu
          Suht mahlane ports jah.

          Comment

          • rasmer
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1306

            #50
            Re: Kontoritoolid

            Lingid sellele Rugi toolile ei tööta, keegi oskab uut linki jagada ?
            Kukkus vanal toolil raginaga seljatugi küljest.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #51
              Re: Kontoritoolid

              Järgmisena mingi mõistliku tooli ostma, ma ei jõua neid patjasid enam perse alla kuhjata.
              Pmst viimased 3 tooli sellised, et peale poolt aastat on sama mis istuks betooni peal kui patja all pole, ma ei tea kus mul kivist sadul võis mis.
              Üks nendest rug ja 2tk umbes samas hinnaklassis.

              Comment

              • bluelite
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1190

                #52
                Re: Kontoritoolid

                Comment

                • rasmer
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1306

                  #53
                  Re: Kontoritoolid

                  Ükskõik milline 129 eurine ?

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #54
                    Re: Kontoritoolid

                    Need pmst samad jah kõik, 0815 on selgatugi veits teistsugune aint.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #55
                      Re: Kontoritoolid

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Järgmisena mingi mõistliku tooli ostma, ma ei jõua neid patjasid enam perse alla kuhjata.
                      Pmst viimased 3 tooli sellised, et peale poolt aastat on sama mis istuks betooni peal kui patja all pole, ma ei tea kus mul kivist sadul võis mis.
                      Üks nendest rug ja 2tk umbes samas hinnaklassis.
                      Kükke tegema kuni igalpool pehme istuda

                      Comment

                      • vonkartoffel
                        Pokkerihai
                        • May 2009
                        • 1658

                        #56
                        Re: Kontoritoolid

                        ärge nittige tooliga, hea tool on hea tool ja ei maksa üldse nii ulmelt tegelt kui otsida.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #57
                          Re: Kontoritoolid

                          Keegi oskaks ehk nõu anda kuidas tuleks kõige mõistlikum.
                          Tahaks osta herman miller sayli mis eestis agmis €675 (ainuke kes eestis müüb imo), samas amazonis on eurides mingi €350-370 ja .de amazonis €450 mis peaks imo ilma tollimaksuta EU siseselt olema.
                          Mõtlen kas tuleks soodsam usast tellida, pole aimu palju see tollimaks olla võib.

                          Comment

                          • bluelite
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1190

                            #58
                            Re: Kontoritoolid

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Keegi oskaks ehk nõu anda kuidas tuleks kõige mõistlikum.
                            Tahaks osta herman miller sayli mis eestis agmis €675 (ainuke kes eestis müüb imo), samas amazonis on eurides mingi €350-370 ja .de amazonis €450 mis peaks imo ilma tollimaksuta EU siseselt olema.
                            Mõtlen kas tuleks soodsam usast tellida, pole aimu palju see tollimaks olla võib.

                            http://www.amazon.com/gp/product/B00...pf_rd_i=507846
                            Dr Google andis sellise leheküljke:

                            Arvuta palju pead maksma tollimaksu tellides kaupa väljapoolt Euroopa Liitu

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #59
                              Re: Kontoritoolid

                              Seda ei saadeta Usast Eestisse.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #60
                                Re: Kontoritoolid

                                Oky, põhimõte jääb samaks. Seal mitmeid samas hinna ranges mis eesti ka shipib.

                                Comment

                                Working...