Re: Kontoritoolid
Kordagi püsti ei tõuse? Siis on inimene ise loll, et oma selja perse keeranud. Kui mõistust pole, siis ei aita ka parimad abivahendid.
Kordagi püsti ei tõuse? Siis on inimene ise loll, et oma selja perse keeranud. Kui mõistust pole, siis ei aita ka parimad abivahendid.

oleks äkki olnud variant uued saada..
Comment