Kontoritoolid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #31
    Re: Kontoritoolid

    Kordagi püsti ei tõuse? Siis on inimene ise loll, et oma selja perse keeranud. Kui mõistust pole, siis ei aita ka parimad abivahendid.

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #32
      Re: Kontoritoolid

      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
      Kordagi püsti ei tõuse? Siis on inimene ise loll, et oma selja perse keeranud. Kui mõistust pole, siis ei aita ka parimad abivahendid.
      yep, mtt mängija kannatab ka pausid toolil istudes ja kusehäda kannatades kuni mäng on läbi.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #33
        Re: Kontoritoolid

        Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
        yep, mtt mängija kannatab ka pausid toolil istudes ja kusehäda kannatades kuni mäng on läbi.
        pott peab kõrval olema, muidu nagu prival näpud sitased vms iganes tal ykskord juhtus

        Comment

        • supernova66666
          Grinder
          • Nov 2012
          • 732

          #34
          Re: Kontoritoolid

          Ise ostin endale aasta alguses tooli ATLANTA. http://www.on24.ee/sisustus/lauad_to...ritoolid/32729

          Sai korra peale istutud, tundus OK olevat ja võtsin ära. Välimus kah norm. Ostuga pole aga üldse rahul. Mängin MTT-si ja päevas keskmiselt arvutis 12-14h ehk. No ei ole mugav. Ei oskagi öelda misasi, aga midagi on kõvasti puudu. Vana tool oli krooniajal ostetud vist 300 eeguga ja võib öelda, et oli sama mugav kui see.

          Lisaks on persealt sellelt kunstnahale kolmest eri kohast nahk katki läinud ja 4-5 cm ribad sees. See valge material mis naha all peidus näha. Garantii on kah sellel, aga pole viitsinud teda poodi tagasi viia. Ma ei tea kah, kas selline asi läheks garantii alla või ei.

          Comment

          • supernova66666
            Grinder
            • Nov 2012
            • 732

            #35
            Re: Kontoritoolid



            Kilone kontoritool :)

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #36
              Re: Kontoritoolid

              Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
              Ei usu et sellisega hea on pikalt grindida...

              Comment

              • simenkon
                Grinder
                • Dec 2011
                • 525

                #37
                Re: Kontoritoolid

                Hetkel Sotkas see tool 179€ peale lastud, võtsin ligi selle.

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #38
                  Re: Kontoritoolid

                  Algselt postitas simenkon Vaata postitust
                  Hetkel Sotkas see tool 179€ peale lastud, võtsin ligi selle.
                  http://www.sotka.fi/tuotteet/tuote/1...tyotuoli-musta
                  suht 1:1ele sellega: http://www.rug.ee/et/index.php?page=...mart&Itemid=80

                  kui sama, siis pask, ei soovita. endal sellel selg vales asendis ning midagi tuunida ei saa :(

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #39
                    Re: Kontoritoolid

                    Rugi mööblit ei soovita mitte kellelegi.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #40
                      Re: Kontoritoolid

                      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                      Rugi mööblit ei soovita mitte kellelegi.
                      Oled parema tooli leidnud alla €200?

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #41
                        Re: Kontoritoolid

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Oled parema tooli leidnud alla €200?
                        Kontoritoolide koha pealt ei oska ma mitte kui midagi öelda.
                        Minul kogemus köögitoolidega, mis lagunesid paari kuuga.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #42
                          Re: Kontoritoolid

                          Aa ok... Aga see €129 'ne on imo küll best bang for buck

                          Comment

                          • simenkon
                            Grinder
                            • Dec 2011
                            • 525

                            #43
                            Re: Kontoritoolid

                            Haige, korralik copy paste RUGi poolt...sellisel juhul tundub, et olen üle saanud 50 euriga ja kui see veel sitt tool ka on, siis
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • raidov
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2009
                              • 436

                              #44
                              Re: Kontoritoolid

                              Pigem on vastu pidi, sest rug toob enda asjad ise maale ja siis midagi antakse ka teistele edasimüüa.. see 129€ on ilmselt jep best bang for buck+ mul on söögilaud + söögilaua toolid ja diivanilaud ka sealt, näevad ka päris viisakad välja ja tunduvad ka best bang for the buck... obv et seda 129€ tooli mingi kvaliteet tooliga võrrelda ei kannata, aga teised sama hinnaklassi omad on tunduvalt juustumad... Mul on umbes 2a olnud nüüd see ja vaikselt hakkab ära väsima.. peaks ka ilmselt mingi vähe parema ostma, aga üsna keeruline asi see tooli valimine...


                              Kui ära lagunesid siis toolidel ja sellistel asjadel garantiid ei ole? Tundusid küll megasõbralikud seal, usun küll, et kui oleks vanad tagasi viinud ja öelnud, et sorri mehed oleks äkki olnud variant uued saada..


                              Mingitel vähe kallimatel toolidel peaks kindlalt ikka garantii olema?
                              Last edited by raidov; 01.06.13, 19:50.

                              Comment

                              • pilme10
                                FPP Pro
                                • Jun 2009
                                • 224

                                #45
                                Re: Kontoritoolid

                                Kaevan veidi seda teemat ülesse. Niisiis vana arvutitool andis otsad ja oleks uut vaja. Hinnaklass võiks jääda 150-250€. Oskaks keegi soovitada midagi?

                                Comment

                                Working...