Mõtlesin, et teeks sellise teema kust saaks infot erinevate kontoritoolide kohta, sest pokkerimängijatena istume sadu või tuhandeid tunde arvuti taga ja on üsna oluline, mille peal istuda, et pikas perspektiivis selga perse ei keeraks (no pun intended). Postitajad võiksid rääkida enda kogemustest, millised toole kindlasti vältida, millised on head, mugavus, selja asend ja tugi, ehituskvaliteet, hind, kas kuskilt jääb midagi kangeks kui kaua istuda, jms. Kui viitsite, siis ka mingeid linke/pilte. Puhtalt välimuse ja kaheminutilise proovimise põhjal ei saa kindel olla tooli ostes, et tegu on hea tootega, mistõttu ise ostsin ka suht keltsa tooli ja nüüd poole aasta pärast vaatan juba uut, nii et ehk on sellest teemast abi.
Alustan siis:
Ostetud kuskilt Teguri mööblikeskusest Tartus 104€ eest, samas nägin hiljem seda tooli poole odavamana ka Jyskis. Pärast paaritunnist istumist mõtlesin, et häid ja odavaid asju ikka on võimalik leida. See kahjuks ei olnud üks nendest. Tooli äässi all olev osa on nii kõva, et sisuliselt oleks võinud suure betoonkamaka endale laua taha tassida - olulist vahet poleks olnud. Pärast paari nädalat tulid põhjas olevad kruvid üsna lahti, nii et neid peab iga natukese aja tagant timmima. Kui selle tooli peal 8 tundi järjest istuda, siis täpselt selline tunne ongi, et sa oled mingi sitase tooli peal 8 tundi järjest istunud, keha on kange, alaselg valutab ja üldse selline vanainimese tunne on. Ühesõnaga, palun ärge ostke seda tooli. Tehke selle rahaga midagi muud, ostke kommi, jooge maha või annetage onu Jürtole Maxima ees, kes saab endale 100 ballooni Walterit osta selle eest.
EDIT: Kas keegi modedest viitsiks selle teema "üldiselt pokkerist" alafoorumisse visata? Tegin kogemata offtopicusse millegipärast.
Alustan siis:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Ostetud kuskilt Teguri mööblikeskusest Tartus 104€ eest, samas nägin hiljem seda tooli poole odavamana ka Jyskis. Pärast paaritunnist istumist mõtlesin, et häid ja odavaid asju ikka on võimalik leida. See kahjuks ei olnud üks nendest. Tooli äässi all olev osa on nii kõva, et sisuliselt oleks võinud suure betoonkamaka endale laua taha tassida - olulist vahet poleks olnud. Pärast paari nädalat tulid põhjas olevad kruvid üsna lahti, nii et neid peab iga natukese aja tagant timmima. Kui selle tooli peal 8 tundi järjest istuda, siis täpselt selline tunne ongi, et sa oled mingi sitase tooli peal 8 tundi järjest istunud, keha on kange, alaselg valutab ja üldse selline vanainimese tunne on. Ühesõnaga, palun ärge ostke seda tooli. Tehke selle rahaga midagi muud, ostke kommi, jooge maha või annetage onu Jürtole Maxima ees, kes saab endale 100 ballooni Walterit osta selle eest.
EDIT: Kas keegi modedest viitsiks selle teema "üldiselt pokkerist" alafoorumisse visata? Tegin kogemata offtopicusse millegipärast.


Seega 70€ on24 tooli ei soovita.
Comment