**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #1321
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Estonial hukkunud Urmas Alenderi lese Helje Kaskeli elukaaslane, ameeriklane Christopher Bollyn usub, et Bostoni terrorirünnaku taga on USA vandenõu.


    Vahel käin kahe kolmeliitrise purgiga piimal ja julgen 99% kindlusega väita, et vähemalt neil piltidel neil küll mingeid pomme seljakottides polnud.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #1322
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      Vaata Sandy Hook-i koolitulistamise dokumentaale ja sa näed, kuidas on võimalik ajusid pesta rahval. Surnud laste vanemad annavad järgmisel päeval naerdes intervjuusid jne.

      Comment

      • EestiAA
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1132

        #1323
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        Christopher Bollyn on tuntud vandenõuteoreetik, kes usub, et nii 11. septembri katastroofi kui ka parvlaeva Estonia hukkumise taga on samuti USA vandenõu.

        Küll see Usa valitsus jõuab ikka majandada.


        Vandenõu isikud näevad KÕIKJAL vandenõusid AINULT nemad on targad kes oskavad Usa paljastada 2-4h peale sündmust.

        Pole olemas sündmust mille taga ei ole Usa valitsust.

        Andres laseb Marguse maha Tallinna tänaval ja kui oled piisavalt osav vandenõu fanatt siis leiad sealt ilusti mingi süsteemi kuidas see ka Usa valitsuse kaela ajada.
        Last edited by EestiAA; 28.04.13, 16:48.

        Comment

        • JohannesJ
          Grinder
          • Jun 2010
          • 684

          #1324
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
          Christopher Bollyn on tuntud vandenõuteoreetik, kes usub, et nii 11. septembri katastroofi kui ka parvlaeva Estonia hukkumise taga on samuti USA vandenõu.

          Küll see Usa valitsus jõuab ikka majandada.


          Vandenõu isikud näevad KÕIKJAL vandenõusid AINULT nemad on targad kes oskavad Usa paljastada 2-4h peale sündmust.

          Pole olemas sündmust millega taga ei ole Usa valitsust.

          Andres laseb Marguse maha Tallinna tänaval ja kui oled piisavalt osav vandenõu fanatt siis leiad sealt ilusti mingi süsteemi kuidas see ka Usa valitsuse kaela ajada.
          No inimene kes pole tänapäevaks aru saanud et 9/11 taga oli usa valitsus on või tahab olla pime ja loll.
          Kindlasti on palju BS erinevate vandenõuteooriate taga aga pimedalt uskuda massimeediat on normaalne ? :D

          Comment

          • TrvP
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2012
            • 409

            #1325
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Spammin siia ka.



            Kellel homme pohmakas, astugu läbi. Ilus ilm ka tõenäoliselt.
            Hetkel staadionil, ilm megailus, pilvitu. Õrn tuul hoiab õlle külmana!

            Comment

            • EestiAA
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1132

              #1326
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
              No inimene kes pole tänapäevaks aru saanud et 9/11 taga oli usa valitsus on või tahab olla pime ja loll.
              Kindlasti on palju BS erinevate vandenõuteooriate taga aga pimedalt uskuda massimeediat on normaalne ? :D
              Kui 9 11 oleks olnud vandenõu nii nagu 9 11 vandenõu vennad seletavad ,siis peaksid seotud olema järgmised inimesed.

              Valge maja Bush ,Cheney jne
              Mingi osa NYC tuletõrjujaid.
              Mingi osa NYC Politseist.
              Kõik inimesed kes ütlesid ,et nägid lennukeid (1000-10 000 inimest).
              95% maailma meediast.
              Paljud välisriikide ametnikud.
              Tavalised inimesed kes pildistasid sündmusi.
              Inimesed kes panid majadesse lõhkekehad(mis on PRAKTILISELT VÕIMATUD !!!)Ilma ,et tõmbasid tähelepanud.
              Inimesed kes puhastasid pärast seda platsi 1000 inimese kanti.
              99,5% STRUCTURAL ENGINEERS IN THE WORLD !!!!!!
              CIA , FBI, NORAD , American Airlines , Usa õhukontroll (FAA),
              Palju teadlased kes nõustasid kogu seda sündmust.
              Paljud inimesed kes kaotasid oma pereliikmed united 93-l


              Täiesti tavalised inimesed kes on valmis silmagi pilgutamata tapma oma kaasmaalasi.
              KUIDAS SA VÄRVAD INIMESI SELLISEKS TÖÖKS??? See on võimatu ju!.(keegi ju hakkab rääkima )
              See tähendab ,et värvamis % peab olema 100%-se nõusolekuga.
              Last edited by EestiAA; 28.04.13, 16:51.

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #1327
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                Kui 9 11 oleks olnud vandenõu nii nagu 9 11 vandenõu vennad seletavad ,siis peaksid seotud olema järgmised inimesed.

                Valge maja Bush ,Cheney jne
                Mingi osa NYC tuletõrjujaid.
                Mingi osa NYC Politseist.
                Kõik inimesed kes ütlesid ,et nägid lennukeid (1000-10 000 inimest).
                95% maailma meediast.
                Paljud välisriikide ametnikud.
                Tavalised inimesed kes pildistasid sündmusi.
                Inimesed kes panid majadesse lõhkekehad(mis on PRAKTILISELT VÕIMATUD !!!)Ilma ,et tõmbasid tähelepanud.
                Inimesed kes puhastasid pärast seda platsi 1000 inimese kanti.
                99,5% STRUCTURAL ENGINEERS IN THE WORLD !!!!!!
                CIA , FBI, NORAD , American Airlines , Usa õhukontroll (FAA),
                Palju teadlased kes nõustasid kogu seda sündmust.
                Paljud inimesed kes kaotasid oma pereliikmed united 93-l


                Täiesti tavalised inimesed kes on valmis silmagi pilgutamata tapma oma kaasmaalasid.
                KUIDAS SA VÄRVAD INIMESI SELLISEKS TÖÖKS??? See on võimatu ju!.
                See tähendab ,et värvamis % peab olema 100%-se nõusolekuga.


                loooooooooool, ega vandenõu teooria automaatselt seda ei tähendaks, et lennukeid polnud :D

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #1328
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  EestiAA, mis sinuga juhtunud on? Mul on nagu meeles, et kui sa kunagi foorumis sõna võtma hakkasid olid pesueht vandenõufanatt. Nüüd oled omadega põhimõtteliselt täiega teises äärmuses.

                  Seisukohad obv muutuvad, aga niivõrd äärmuslik pendeldamine on lausa jabur.

                  Comment

                  • EestiAA
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1132

                    #1329
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                    loooooooooool, ega vandenõu teooria automaatselt seda ei tähendaks, et lennukeid polnud :D
                    Nu neid vandenõu doke (loose change) mis ma näind olen seal väidavad ,et lennukeid polnud.
                    Okei oletama lennukid olid aga ikka on vandenõu.
                    Ikkagi peab olema VÄGA palju inimesi seotud +1000 kergelt.

                    Comment

                    • JohannesJ
                      Grinder
                      • Jun 2010
                      • 684

                      #1330
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      Niih esiteks inimesi kes töötasid politseis, tuletõrjes jne. ja kes jõudsid esimestena sündmuskohta ei ole lubatud valitsuse korraldatud aastapäeva tseremooniatele, kus on palju hukkunute lähedasi jne.
                      1600 arhitekti poolt on kirjutatud raamat 9/11 kohta, kõik on oma ala ekspedrid ja neid on üle maailma, kes väidavad, et selliselt ehitatud hooned ei saanud VABALANGEMIS kiirusel kokku kukkuda mitte kuidagi muudmoodi kui spetsiaalselt ja organiseeritud lõhkeaine paigaldamise ja õhkimise tagajärjel.
                      Ajaloos on mitmetesse erinevatesse pilvelõhkujatesse lennukid sisse lennanud mitte ükski neist ei ole täielikult kokku varisenud ja veel enam vabalangemiskiirusel!
                      Ja muidugi kolmas hoone kus asus CIA üks peakontoreid ja millest usa julgeoleku minister enda sõnul midagi ei teadnud. Isegi ei tednud ta et selline hoone olemas oli, see sama hoone langes samuti vabalangemiskiirusel kokku kuigi sinna ei lennanud isegi mitte lennukit?!
                      Ametlik versioon asjast on midagi taolist, et kuumus läks nii suureks ja metallkonstruktsioon andis otsad. Samas nende sulamistemperatuuri ei ole võimalik sedasi saavutadagi.
                      Ma ei viitsi muul teemal vaidlema hakatagi, kui inimene pole mõlemat poolt ise uurinud. Aga seletage ära mulle kuidas need hooned vabalangemiskiirusel alla kukkusid ja kuidas saaks hoonetesse lõhkeainet paigaldada keegi muu kui usa valitsus ise?

                      Comment

                      • minbetmillionaire
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2010
                        • 363

                        #1331
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Olgu nende teiste tornide ja asjadega kuidas on, aga ma ei suuda kuidagi ennast uskuma panna, et WTC7 kukkus kokku kuna kontorilauad ja toolid sees põlesid

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #1332
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          Omaette vandenõuteooria on ka see, kuidas vandenõulased ise toodavad "vee sogamiseks" juurde võimalikult absurdseid vandenõuteooriaid.

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #1333
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            EestiAA, mis sinuga juhtunud on? Mul on nagu meeles, et kui sa kunagi foorumis sõna võtma hakkasid olid pesueht vandenõufanatt. Nüüd oled omadega põhimõtteliselt täiega teises äärmuses.

                            Seisukohad obv muutuvad, aga niivõrd äärmuslik pendeldamine on lausa jabur.
                            Mäletad valesti.
                            Pole olnud kunagi mingi vandenõu fanatt.
                            Loose change vaatasind ära vb siis natukene uskusin ,aga pärast uurisin natukene siis jhm .

                            Comment

                            • EestiAA
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1132

                              #1334
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Omaette vandenõuteooria on ka see, kuidas vandenõulased ise toodavad "vee sogamiseks" juurde võimalikult absurdseid vandenõuteooriaid.
                              Vot seda võin juba täitsa uskuda kuna fking , mul jääb karp lahti mis paska nad usuvad.

                              Comment

                              • JohannesJ
                                Grinder
                                • Jun 2010
                                • 684

                                #1335
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Omaette vandenõuteooria on ka see, kuidas vandenõulased ise toodavad "vee sogamiseks" juurde võimalikult absurdseid vandenõuteooriaid.
                                Eks kindlasti on seal palju absurdsust ja igat dokki ei tasu dokki pähe võtta :D

                                Comment

                                Working...