**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Christopher Bollyn on tuntud vandenõuteoreetik, kes usub, et nii 11. septembri katastroofi kui ka parvlaeva Estonia hukkumise taga on samuti USA vandenõu.
Küll see Usa valitsus jõuab ikka majandada.
Vandenõu isikud näevad KÕIKJAL vandenõusid AINULT nemad on targad kes oskavad Usa paljastada 2-4h peale sündmust.
Pole olemas sündmust mille taga ei ole Usa valitsust.
Andres laseb Marguse maha Tallinna tänaval ja kui oled piisavalt osav vandenõu fanatt siis leiad sealt ilusti mingi süsteemi kuidas see ka Usa valitsuse kaela ajada.Last edited by EestiAA; 28.04.13, 16:48.
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
No inimene kes pole tänapäevaks aru saanud et 9/11 taga oli usa valitsus on või tahab olla pime ja loll.Algselt postitas EestiAA Vaata postitustChristopher Bollyn on tuntud vandenõuteoreetik, kes usub, et nii 11. septembri katastroofi kui ka parvlaeva Estonia hukkumise taga on samuti USA vandenõu.
Küll see Usa valitsus jõuab ikka majandada.
Vandenõu isikud näevad KÕIKJAL vandenõusid AINULT nemad on targad kes oskavad Usa paljastada 2-4h peale sündmust.
Pole olemas sündmust millega taga ei ole Usa valitsust.
Andres laseb Marguse maha Tallinna tänaval ja kui oled piisavalt osav vandenõu fanatt siis leiad sealt ilusti mingi süsteemi kuidas see ka Usa valitsuse kaela ajada.
Kindlasti on palju BS erinevate vandenõuteooriate taga aga pimedalt uskuda massimeediat on normaalne ? :D
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Hetkel staadionil, ilm megailus, pilvitu. Õrn tuul hoiab õlle külmana!Algselt postitas inward Vaata postitustSpammin siia ka.

Kellel homme pohmakas, astugu läbi. Ilus ilm ka tõenäoliselt.
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Kui 9 11 oleks olnud vandenõu nii nagu 9 11 vandenõu vennad seletavad ,siis peaksid seotud olema järgmised inimesed.Algselt postitas JohannesJ Vaata postitustNo inimene kes pole tänapäevaks aru saanud et 9/11 taga oli usa valitsus on või tahab olla pime ja loll.
Kindlasti on palju BS erinevate vandenõuteooriate taga aga pimedalt uskuda massimeediat on normaalne ? :D
Valge maja Bush ,Cheney jne
Mingi osa NYC tuletõrjujaid.
Mingi osa NYC Politseist.
Kõik inimesed kes ütlesid ,et nägid lennukeid (1000-10 000 inimest).
95% maailma meediast.
Paljud välisriikide ametnikud.
Tavalised inimesed kes pildistasid sündmusi.
Inimesed kes panid majadesse lõhkekehad(mis on PRAKTILISELT VÕIMATUD !!!)Ilma ,et tõmbasid tähelepanud.
Inimesed kes puhastasid pärast seda platsi 1000 inimese kanti.
99,5% STRUCTURAL ENGINEERS IN THE WORLD !!!!!!
CIA , FBI, NORAD , American Airlines , Usa õhukontroll (FAA),
Palju teadlased kes nõustasid kogu seda sündmust.
Paljud inimesed kes kaotasid oma pereliikmed united 93-l
Täiesti tavalised inimesed kes on valmis silmagi pilgutamata tapma oma kaasmaalasi.
KUIDAS SA VÄRVAD INIMESI SELLISEKS TÖÖKS??? See on võimatu ju!.(keegi ju hakkab rääkima )
See tähendab ,et värvamis % peab olema 100%-se nõusolekuga.Last edited by EestiAA; 28.04.13, 16:51.
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Algselt postitas EestiAA Vaata postitustKui 9 11 oleks olnud vandenõu nii nagu 9 11 vandenõu vennad seletavad ,siis peaksid seotud olema järgmised inimesed.
Valge maja Bush ,Cheney jne
Mingi osa NYC tuletõrjujaid.
Mingi osa NYC Politseist.
Kõik inimesed kes ütlesid ,et nägid lennukeid (1000-10 000 inimest).
95% maailma meediast.
Paljud välisriikide ametnikud.
Tavalised inimesed kes pildistasid sündmusi.
Inimesed kes panid majadesse lõhkekehad(mis on PRAKTILISELT VÕIMATUD !!!)Ilma ,et tõmbasid tähelepanud.
Inimesed kes puhastasid pärast seda platsi 1000 inimese kanti.
99,5% STRUCTURAL ENGINEERS IN THE WORLD !!!!!!
CIA , FBI, NORAD , American Airlines , Usa õhukontroll (FAA),
Palju teadlased kes nõustasid kogu seda sündmust.
Paljud inimesed kes kaotasid oma pereliikmed united 93-l
Täiesti tavalised inimesed kes on valmis silmagi pilgutamata tapma oma kaasmaalasid.
KUIDAS SA VÄRVAD INIMESI SELLISEKS TÖÖKS??? See on võimatu ju!.
See tähendab ,et värvamis % peab olema 100%-se nõusolekuga.
loooooooooool, ega vandenõu teooria automaatselt seda ei tähendaks, et lennukeid polnud :D
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
EestiAA, mis sinuga juhtunud on? Mul on nagu meeles, et kui sa kunagi foorumis sõna võtma hakkasid olid pesueht vandenõufanatt. Nüüd oled omadega põhimõtteliselt täiega teises äärmuses.
Seisukohad obv muutuvad, aga niivõrd äärmuslik pendeldamine on lausa jabur.
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Nu neid vandenõu doke (loose change) mis ma näind olen seal väidavad ,et lennukeid polnud.Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitustloooooooooool, ega vandenõu teooria automaatselt seda ei tähendaks, et lennukeid polnud :D
Okei oletama lennukid olid aga ikka on vandenõu.
Ikkagi peab olema VÄGA palju inimesi seotud +1000 kergelt.
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Niih esiteks inimesi kes töötasid politseis, tuletõrjes jne. ja kes jõudsid esimestena sündmuskohta ei ole lubatud valitsuse korraldatud aastapäeva tseremooniatele, kus on palju hukkunute lähedasi jne.
1600 arhitekti poolt on kirjutatud raamat 9/11 kohta, kõik on oma ala ekspedrid ja neid on üle maailma, kes väidavad, et selliselt ehitatud hooned ei saanud VABALANGEMIS kiirusel kokku kukkuda mitte kuidagi muudmoodi kui spetsiaalselt ja organiseeritud lõhkeaine paigaldamise ja õhkimise tagajärjel.
Ajaloos on mitmetesse erinevatesse pilvelõhkujatesse lennukid sisse lennanud mitte ükski neist ei ole täielikult kokku varisenud ja veel enam vabalangemiskiirusel!
Ja muidugi kolmas hoone kus asus CIA üks peakontoreid ja millest usa julgeoleku minister enda sõnul midagi ei teadnud. Isegi ei tednud ta et selline hoone olemas oli, see sama hoone langes samuti vabalangemiskiirusel kokku kuigi sinna ei lennanud isegi mitte lennukit?!
Ametlik versioon asjast on midagi taolist, et kuumus läks nii suureks ja metallkonstruktsioon andis otsad. Samas nende sulamistemperatuuri ei ole võimalik sedasi saavutadagi.
Ma ei viitsi muul teemal vaidlema hakatagi, kui inimene pole mõlemat poolt ise uurinud. Aga seletage ära mulle kuidas need hooned vabalangemiskiirusel alla kukkusid ja kuidas saaks hoonetesse lõhkeainet paigaldada keegi muu kui usa valitsus ise?
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Olgu nende teiste tornide ja asjadega kuidas on, aga ma ei suuda kuidagi ennast uskuma panna, et WTC7 kukkus kokku kuna kontorilauad ja toolid sees põlesid
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Mäletad valesti.Algselt postitas Potsataja Vaata postitustEestiAA, mis sinuga juhtunud on? Mul on nagu meeles, et kui sa kunagi foorumis sõna võtma hakkasid olid pesueht vandenõufanatt. Nüüd oled omadega põhimõtteliselt täiega teises äärmuses.
Seisukohad obv muutuvad, aga niivõrd äärmuslik pendeldamine on lausa jabur.
Pole olnud kunagi mingi vandenõu fanatt.
Loose change vaatasind ära vb siis natukene uskusin ,aga pärast uurisin natukene siis jhm .
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Vot seda võin juba täitsa uskuda kuna fking , mul jääb karp lahti mis paska nad usuvad.Algselt postitas Potsataja Vaata postitustOmaette vandenõuteooria on ka see, kuidas vandenõulased ise toodavad "vee sogamiseks" juurde võimalikult absurdseid vandenõuteooriaid.
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Eks kindlasti on seal palju absurdsust ja igat dokki ei tasu dokki pähe võtta :DAlgselt postitas Potsataja Vaata postitustOmaette vandenõuteooria on ka see, kuidas vandenõulased ise toodavad "vee sogamiseks" juurde võimalikult absurdseid vandenõuteooriaid.
Comment
Comment