**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2okfor_Mey
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2012
    • 429

    #946
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Mehed fuck Macao and welcome Thailand :D IMO Macao tundub suht robbery olevat aga mine tea..
    Last edited by K2okfor_Mey; 22.04.13, 21:38.

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #947
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
      Mehed fuck Macao and welcome Thailand :D IMO Macao tundub suht robbery olevat aga mine tea..

      loll, macau võrdub sellega, et kube paneb ma ei tea mida

      Comment

      • Ints
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1216

        #948
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        Tundub küll, et reisi lõpuks rahvas busto :D

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #949
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Algselt postitas Ints Vaata postitust
          Tundub küll, et reisi lõpuks rahvas busto :D
          yolo.


          more stories, more pictures! john, kui hüppama lähed, siis selle kaameravideo vms (nagu aru sain, siis kõik saavad selle video endale) võiks üles uploadida. :)

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #950
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            coming soon . . .

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #951
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              Cambodia pigem kui busto, mingi 4 korda odavam rahulikult kui Tai.

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #952
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                tegelt ka QB, ma tean, et nüüd tuleb mulle paska kaela, et mingi vananäss tuleb ohkima. lihtsalt tahan sulle seda öelda, et sa said ok summa. sa võid hiljem HCC sündroomi põdeda. tore on ju lugeda, et said nii ja nii kallid preilid, aga proovi enda jaoks seda paremini mõtestada. sa kulutad üsna tuntavaid protsente sellest mis sa teenisid turnadega.
                #YOLO

                Comment

                • Strawberry
                  Varasemalt kasutaja "romeo"
                  • Aug 2012
                  • 1229

                  #953
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  Algselt postitas Junken Vaata postitust
                  kellegi hea hinnaga massilisa pole pakkuda?
                  Massilisa on tavaline valgupulber, kuhu on odavat süsivesikut juurde pandud ja siis seda lahjat valku müüakse lollidele kallima hinnaga.

                  Osta tavalist valku, siis mine poodi ja osta viinamarjasuhrut (100% dekstroos 2€/kg). Sega kokku ja ongi "massilisaja" valmis.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #954
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                    keegi ei taha sinuga juua jobu. Mis sa arvad miks sa üksi jooma pead pidevalt arvuti taga?
                    ja üleüldse ära mölise, ei joonud üksi, sada inimest ja üliraske oli arvutisse saada. lõpuks jõuga võtsin.

                    tegelikult on masendus. paar tundi maganud ja pean toimetama hakkama. sellist pohmelli pole sada aastat olnud. peale seda kui olin ühe fb chati läbi lugenud, mõtlesin, et viies korrus on liiga madal kust alla hüpata. avasin õlle.

                    õnneks irl vestlused meenuvad vaid mulle. vähemalt hetkel tundub nii. ühe moskvalannaga käisime kuskil ida-harjumaal ala jõelähtmes v sarnases kohas taksoga veini ja shampust toomas veel keset ööd jne.
                    Last edited by rahvavaenlane; 23.04.13, 07:20. Põhjus: olulised muudatused

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #955
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      Rahvavaenlane, kas sul tervis ei anna juba tunda üle keskmise joomise tõttu?

                      Ise plaanin ka täna võtta ja tean samas ette, et homme kirun seda otsust.

                      Comment

                      • Pythagoras
                        Grinder
                        • Apr 2012
                        • 589

                        #956
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Rahvavaenlane, kas sul tervis ei anna juba tunda üle keskmise joomise tõttu?

                        Ise plaanin ka täna võtta ja tean samas ette, et homme kirun seda otsust.
                        Ei ole paha pärast, aga see Sinu puhul standard ei ole? Kui ei siis ikka väga valesti millestki aru saanud.

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #957
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Rahvavaenlane, kas sul tervis ei anna juba tunda üle keskmise joomise tõttu?

                          Ise plaanin ka täna võtta ja tean samas ette, et homme kirun seda otsust.
                          ausalt öeldes arvan, et varsti hakkab tundma andma. aga samas ei ole igapäevane joodik ja piirdun keskmiselt ca 8-10 õllega. muud ma ise ei tarbi ja öine veini ja shampa toomisel käisin lihtsalt "teejuhiks". mulle isiklikult sobiks täitsa see, kui eestis oleks saadaval ka 3,5 promillised õlled.

                          ma arvan, et ma olen viimase poole aasta jooksul max 10x täis olnud. seda pole just palju. aga samas on suvi ees ja siis ma juba tean ...

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #958
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            Oled sa ikka 100% kindel, et "max 10x"? Igatahes, ma olen vist ka millestki üsna valesti aru saanud.

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #959
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              hakkasin juurdlema ja tulemus hulga ebameeldivam kui ma eeldasin. neist 10 korrast ca 7 on läinud 2 päevasteks ja neist omakorda 3 kolmepäevasteks. ikka tuleb neid päevi. kui tööd ei oleks siis ma ei tahagi teada mis oleks.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #960
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Oled sa ikka 100% kindel, et "max 10x"? Igatahes, ma olen vist ka millestki üsna valesti aru saanud.
                                ei, ma siiski olen joodik. oota suve, siis näed. foorumis seda paska mida ma produtseerima hakkan. ma olen kohutav suve fanaatik ja iga soe ja ilus ilm tähendab minu jaoks õlut.

                                Comment

                                Working...