**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #781
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***



    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #782
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      Algselt postitas Riivo77 Vaata postitust
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Kas keegi meist on võimeline tegema mängu jaoks bannereid ? Või keegi teab kedagi, kes kord nädalas viitsiks ära kujundada ja sisse trükkida. Esimeseks mänguks pole vaja, aga esimeseks kodumänguks oleks kindlasti vaja, eelvaate tarbeks jne.

      See hooaeg võiks banneri kujundus erinev ka olla. Riivot ennast kätte ei saa paraku.
      Panen siia ka. Äkki keegi viitsib nokitseda korra nädalas ? Tegelikult seda teksti saame isegi muuta. Võiks uuest hooajast lihtsalt uus kujundus olla bänneril.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #783
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
        Kas keegi hommsele RAJU 11 läheb?
        Oskab kommenteerida, kas tavakohalt on ok vaade? Muud kohad välja müüdud.
        On ok, kui puuri ei näegi hästi siis suured ekraanid mitmes kohas.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #784
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          ERR-i tasuta veebikanal, mis näitab parimaid saateid, sarju, filme, dokfilme ning võimaldab mugavalt otse kuulata kõiki ERRi raadio ja teleprogramme.


          1 EUR korter aga ligi XX XXX, et korda saada? Ei taha uskuda, et see väga kasumlik saab olla nende uutele omanikele. Või mis keegi arvab :P

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #785
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***



            Valla keskuses saab samas tip-top korteri 11k eest. Kui nüüd neist 1 eurostes midagi sarnast teha, siis vaevalt ruuduhind isegi 100% ise remontides odavam tuleb.

            Comment

            • Strawberry
              Varasemalt kasutaja "romeo"
              • Aug 2012
              • 1229

              #786
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
              http://etv.err.ee/index.php?05593527...4#.UXFaDsqbFYZ

              1 EUR korter aga ligi XX XXX, et korda saada? Ei taha uskuda, et see väga kasumlik saab olla nende uutele omanikele. Või mis keegi arvab :P
              Saadet ei vaadanud, aga 1 euroseid korralikke kortereid on Eestis päris palju. Ida-Virumaal ntx on väiksemad inimestest tühjaks jäänud linnad (Püssi, Lüganuse, Sillamäe jne.) ja sealsetesse kortermajadesse saab tasuta 2-3 toalisi kortereid. Seal on nõukaaegsed suured korterelamud, aga kui pirakas majas on pooled korterid tühjad, siis on sitt kütta ja arved suured. Lihtsalt sellepärast juba antakse tasuta kortereid ära, lihtsalt tule sisse elama ja aita maja kommunaale maksta.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #787
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                Soovitan vaadata saadet. Lõpus seal rääkis mingi noor pere, et oh kui super võimalus see ikka on. Meile jääb 1 korterist väheks, seega me võtame hoopis 2. :D Ei tea, kus noorel 2 lapsega perel see raha küll võtta, et 2 korterit kapitaalremontida, laenud maksta ja pärast neid kahte korterit veel üleval ka pidada. Siuke tunne, et kuule tibi võta oma roosad prillid eest ära. Ütleme, et hea küll mõned seal vb teevad oma korterid üles ära, siis teised otsutavad, et ah ei viitsi. Lõpus elad oma pooleldi äralagunenud majas sisuliselt üksi-kaksi-kolmi.

                Minu arvamuzzz vb ekzzzin

                // Peale korteri on seal kindlasti ka palju muud vaja teha. Koridorid, väljast, vb katus jne..
                Last edited by VisaHing; 19.04.13, 18:25.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #788
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  See papi kes seal elas oli küll lahe. A need noored jh, väga reaalselt vist seda "remonti" ette ei kujutanud.

                  Põhimure ongi see, et teed omale sinna mingi pesa aga ülejäänud maja lõpuks ikka räämas.

                  Comment

                  • Strawberry
                    Varasemalt kasutaja "romeo"
                    • Aug 2012
                    • 1229

                    #789
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    Kuidas keegi veel linkinud ei ole, arusaamatu

                    Raju täna ja LIVE, amatöörid päeval, profid õhtul, panustada saab Triobetis.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #790
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      Paar üksikut klõpsu macaust.


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Klubist "freelancer" (vabakutseline lits siis lihtsustatult) kelle kaasa võtsin.
                      Siin on igasugu kaadrit ikka ja valik meeletu, mitte aint asians.
                      See neiu on Medeliin, Columbia.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                      Üldiselt on väga pull siin olnud, aga see pole päris minu jaoks ikka.
                      Igatsen Tai lihtsust, tänaval õlle joomist ja baaritüdrukutega B52 võidu joomist ja üle üldse möllu keskel olla.
                      Liiga konservatiivne ja "korralik" minu jaoks.
                      Nn. "saunad" ja klubid on solid olnud tho, aga siin siukest asja pole, et lampi tänaval baar ja lähed jooma jne.
                      Enamus joomaurkad ja pumbaurkad on kuskil ära peidetud kohtades.
                      A'la, lähed täiesti soliidsesse hotelli hommikul kell 5, täielik vaikus lobbys. Sõidad teisele korrusele ja lambist epic möll käib ja lifti uks otse klubi ees.
                      Või siis viiakse kuhugi täiesti umbes kohta, kuskil imekohas on uks, lähed sisse ja täiesti solid koht ja mingi 30 naist tuuakse ritta üks parem kui teine.
                      Muidu päris pull koht, lihtsalt too baller.

                      Baccarat on ka kurjast, viimane bet mis tegin oli 500 eur per hand juba, siis quitisin ära ja jäin BE.
                      Codecci võib enda baccarati seiklustest ise rääkida mis huumorit tehti.

                      Pole väga hea pildistaja tho, suudan iphone 5ga 3310 kvaliteediga pilte vorpida.

                      Tahtsime macau poker cupil ka osaleda mingil donkamendil, seisime pikalt järjekorras ja siis tuli välja, et passi vaja ja jäi ära...mingip. vaatab uuesti.
                      Mingeid tuntud nägusid pole ka eriti näinud, aint andrew robl ja sam trickett grindisid kuskil nurgas.
                      Last edited by qbj0hn; 20.04.13, 13:10.

                      Comment

                      • Platinum
                        FPP Pro
                        • Jan 2010
                        • 248

                        #791
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Ranka moraalijura pärast pandi naisterubriik kinni ja vaatame aint majade pilte
                        See colombo eriline väärtus ei tundu olevat aga pohh, ega rott ei kulu, urg kulub!

                        Comment

                        • Mr_Kenny
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1357

                          #792
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          Sa ei tundu ka eriline väärtus olevat.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #793
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            Ei saa pilte teha kuskil saunades, aga seal 10x kenamad kui tais.
                            Konkreetsed nukud on reas.
                            Pumba jutte pole anyway rääkida,



                            Istud rahulikult textbook taolises kohas tugitoolis.
                            Mingi 30+ naist liigub toolide vahel ringi, numbrid peal ja erinevat värvi kleidid seljas (iga värv eri summa).
                            Tehakse kerge show, et ennast tutvustada, erootiliselt hõõrutakse jms, tutvustav BJ. Ringis liiguvad nagu naised edasi, mingi 30 seciseid muusika juppe lastakse, peale igat juppi tuleb uus naine uute trikkidega su tooli juurde 30 seciks.
                            Prst antakse menüü kätte, valid mis protseduuri soovid ja ütled mis numbri ära võtad.
                            Naised on mustikad.
                            Eks igal pool veits erinev, aga mul oli taoline variant.
                            Suht räpane tunne on juba peal muidu, moraalselt mitte
                            füüsiliselt, aga dunno.
                            Julgegi rohkem postitada, suht räpane tunne on juba peal.
                            Moraalselt mitte füüsiliselt, aga dunno, elu parim trip obv, ainec.
                            Last edited by qbj0hn; 20.04.13, 17:07.

                            Comment

                            • Junken
                              Lendur Sass
                              • Sep 2011
                              • 1039

                              #794
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #795
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                Algselt postitas Junken Vaata postitust
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                ole hea, jäta gifide otsimine priidixi mureks, sul see ei õnnestu. aga sa lihtsalt räägi. tulista kohe kurat südamest. tulevase piloodi arvamused naistest, musklitest ja üleüldse elust-olust on ikka oodatud.

                                Comment

                                Working...