**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #661
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    OKei. Lihtsalt pakutakse suhtkoht dreamjobi ( minu jaoks ) ja suht raske otsus vaja vastu võtta :D.

    Küsin igaksjuhuks veel, et kui seal on ÜÜR 200 EUR, siis see tähendab, et ÜÜR 200 EUR + KOMMUNAALID eks?
    üür ja kommunaalid jah. ca 300 pead arvestama aasta läbilõikes.

    Comment

    • valustyng
      Õpihimuline Mängur
      • Apr 2009
      • 450

      #662
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      yep üür+komm

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #663
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Kui raha natuke kogutud, siis 300-400 pakkumisi leiad ikka lähedalt. Muudel juhtudel tutvu ühistranspordi liinidega, mis kesklinna tulevad ja sealt siis nii 10-15 minutit jalutada. Lasnamäe algusest Majaka, Pallasti, Pae saab ilusti trammiga tulla ja Põhja-Tallinnast kõige parem jälgida vist nr. 3 bussi (?) marsruuti.
        ses mõttes on lasnamäe parem. ühistransport sealt 100x parem kui kalamajast. see nr 3 buss on suht taun, harva käib ja keerutab mööda linna

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #664
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Pepuseks, mis dreamjob see sul ahtris on?

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #665
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            ise otsin ka praegu uut korterit, plaan nõmme v sarnane rajoon. ca 300 peaks tulema. 2 toalise peaks seal kätte saama.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #666
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
              Pepuseks, mis dreamjob see sul ahtris on?
              zaladuzz

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #667
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                Kas keegi elab või kellegi sõber elab Viimsis Tammepõllu majades?
                Oskab kommenteerida kommunaalid, ilustamata, ja kõik muu.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #668
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                  Kas keegi elab või kellegi sõber elab Viimsis Tammepõllu majades?
                  Oskab kommenteerida kommunaalid, ilustamata, ja kõik muu.
                  hea tuttav elab. logistiline error (kui linna tööle vaja minna) väljaarvata, siis suht ok. kommunaalid midagi erilist küll ei olnud, majad viisakad. ise käisin ka neid vaatamas, aga valisin kuldala, kuna + on rohkem.

                  Comment

                  • estdonk
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2011
                    • 450

                    #669
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    Kellelgi mõni tuttav Pärnus ei üüri 3 toalist välja pikaajaliselt? Oleks vaja varsti (paari kuu jooksul)

                    Comment

                    • mislinn
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1734

                      #670
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                      Kas keegi elab või kellegi sõber elab Viimsis Tammepõllu majades?
                      Oskab kommenteerida kommunaalid, ilustamata, ja kõik muu.
                      Ise viimsist ja pole kuulnud, et keegi laidaks neid kortereid, kommunaalid pidid olema 2x odavamad kui vanades korterites, seega suht ok vast. Nagu pastilaa juba ütles siis viimsi probleem on kella 9ks linna tööle saamine, sest üheksal korral kümnest on pirita tee sellel ajal umbes.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #671
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        ma olen ise seal käinud ringi ja neid maju vaadanud.. mind häiris kõige rohkem ikkagi see, et nad on nii üksteise otsa ehitatud ja rõdud on ka mõttetud, esiteks väikesed ja ilma mingi vaateta, vahid parkimisplatsi või vastasmaja naabrile otse silma, seega ise seal aega veeta ei taha, heal juhul on see suitsetaja rõdu, ja kuna esipaneel on klaasist, siis see rõdu ka asjade ladustamise kohana ei sobi.

                        Hinnad on ka suht karmid, ma sama hinna eest ostsin suurema ja edevama Peetrisse..
                        Last edited by Rage; 16.04.13, 11:38.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #672
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          töökoht lasnamäe kanali lõpus ja pirita tee pole probleem, kuna saan ringrajalt ja mööda vana narva mnt kiireminigi.

                          Comment

                          • rasmer
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1306

                            #673
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            Kuradi eliidi lapsed räägivad siin majade ostmisest ja Aasias reisimisest kui Potsataja ei jõua enam viinagi osta. Ansip pidarast.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #674
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Lastega elamiseks on see väga ok imo. Ise elan kõrval majas Heki tee 4. vend elab tammepõllus ja sõber ka tammepõllus. kvaliteet suht ok imo. Seal enamus maju haldab vist Arkaadia haldus, mis on pigem odav haldusfirma kui kallis.
                              Ja Peetri imo suht pommiauk võrreldes Viimsiga :) Viimsis kõik asjad käe jala juures. Nüüd ehitatakse ka korralik lumepark. meri, spaa jne olemas. Pask jah linna tööle saada.
                              Ise töötan Peetri külas pmst. Täielik magala.
                              viimsi ka muidu üldiselt magala :)
                              Last edited by pikk28; 16.04.13, 12:13.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #675
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                maitse asi, vaidlema ei hakka..

                                Comment

                                Working...