Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
kle taun, lase edasi. see, et on keegi kellele see ei meeldi on tema probleem. vaata klikke juba see kuu offtopicus. qb0hn, kui sa nüüd omapoolsed jutud ära j'tad, siis ma lasen su hiljem koos paide ja tyriga õhku
Algselt postitas qbj0hn
Vaata postitust
Comment