**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #541
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Mhm see kogu teema on rohkem riigi sisene poliitika kui väline.

    Comment

    • Strawberry
      Varasemalt kasutaja "romeo"
      • Aug 2012
      • 1229

      #542
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      Mis teil prostitutsiooni vastu on ?

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #543
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
        hakkab.
        neil targematki teha kui 50k+ poste läbi töötada üle interneti, nickname ja pärisnimesid kokku viia jne.

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Tõenäoliselt mitte.

        Aga eeldan, et qbjohn tahab kunagi ka pereinimeseks hakata ning õrnemal sugupoolel on soodumus nuuskida, mida ta näiteks tegi 2013. aastal aasias tegi. See on üks näide ja ma küll ei näeks vajadust nii detaiselt iga suguakti kirjeldada.
        Kui naine hakkab huiama selle pärast mida kunagi minevikus tehtud, siis pole ehk sobilik naine niivõinaa ja ehk annab isegi suhe õigel ajal ära lõpetada.



        Imo pole veel maitsetuse piire ületatud selle reisipäevikuga

        Comment

        • EestiAA
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1132

          #544
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
          Mis teil prostitutsiooni vastu on ?
          Loeb rohkem kuidas see kogu süsteem läbi viiakse ja kuhu see raha edasi läheb.
          Miks neiud sellist tööd teevad ka kindlasti suur küsimus.
          Amsterdam vs Tai süsteem üldjoontes ei võrdu sama.(on kindlasti erandeid)

          e:qbjohn ei tundu mingi douche ja kui kohtleb neiusid hästi ei näe erilist probleemi.
          On ju teisi kundesid kes on vapsee teisest liigast.
          Last edited by EestiAA; 14.04.13, 17:24.

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #545
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            IMO moraalijüngrid võiksid vähem tõmmelda. Terve foorum on pokkerile ja degenimisele pühendatud ja SIIA tulla mingit "prostitution is bad" iba ajama on palju suurem maitselagedus.

            Samal tasemel ukse taga käivate usklikega, kes su hinge püüavad päästa.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #546
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
              IMO moraalijüngrid võiksid vähem tõmmelda. Terve foorum on pokkerile ja degenimisele pühendatud ja SIIA tulla mingit "prostitution is bad" iba ajama on palju suurem maitselagedus.

              Samal tasemel ukse taga käivate usklikega, kes su hinge püüavad päästa.
              Näita palun postitust, kus ja kes ütleb, et prostitutsioon on hea või halb.

              Minu arvates teema keerleb selle ümber, et kas selliseid asju on mõttekas/mõttetu postitada. Mitte selle üle, kas prostitutsioon on õige või vale.

              E: Mina ei mõista neid inimesi hukka. Iga inimene teeb seda, mida ta tahab. Küsimuseks jääb siinkohal, kas neil on üleüldse muud võimalust, aga see on hoopis teine teema.

              Comment

              • Strawberry
                Varasemalt kasutaja "romeo"
                • Aug 2012
                • 1229

                #547
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Näita palun postitust, kus ja kes ütleb, et prostitutsioon on hea või halb.
                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Loomulikult ei saa varjamata jätta seda, mis seal on (prostitusioon), aga hetkel tiirleb teema pigem just prostitsiooni ümber ning minule tekitab küll imeliku tunde, et leidub väga palju poolehoidjaid.
                Võib-olla ma lihtsalt ei oska lugeda vms, aga mulle tundub see küll anti-prostitution tsitaadina.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #548
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  Sada korda põnevam, kui need tavapärased soigumised siin.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #549
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    mnjah, mis me nüüd siis teeme? tõmbame poisid liistule? käisid aasias, meie lapsed? huvitav kus nad raha said? pokkeriga? suisa!!!! veel hullem! peaks vist ohvritele raha tagastama. aga äkki ma proovin vales foorumis tõde kuulutada?

                    Comment

                    • Junken
                      Lendur Sass
                      • Sep 2011
                      • 1039

                      #550
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Näita palun postitust, kus ja kes ütleb, et prostitutsioon on hea või halb.

                      Minu arvates teema keerleb selle ümber, et kas selliseid asju on mõttekas/mõttetu postitada. Mitte selle üle, kas prostitutsioon on õige või vale.

                      E: Mina ei mõista neid inimesi hukka. Iga inimene teeb seda, mida ta tahab. Küsimuseks jääb siinkohal, kas neil on üleüldse muud võimalust, aga see on hoopis teine teema.
                      sa ei pea seda tõestama et sa ei mõista hukka, sa oled ju tolereeriv inimene, oled ju vikerkaare poiss... mäletad neid aegu kui koos anglis käisime veel ranka :)?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #551
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                        Võib-olla ma lihtsalt ei oska lugeda vms, aga mulle tundub see küll anti-prostitution tsitaadina.
                        Sulle tundub.

                        Comment

                        • EestiAA
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1132

                          #552
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                          mnjah, mis me nüüd siis teeme? tõmbame poisid liistule? käisid aasias, meie lapsed? huvitav kus nad raha said? pokkeriga? suisa!!!! veel hullem! peaks vist ohvritele raha tagastama. aga äkki ma proovin vales foorumis tõde kuulutada?
                          Tuli Anu Välba intervjuu meelde kohe=D.
                          Aga palju sa ikkagi kaotanud oled Mauri?.

                          Tunne oli:Facepalm with fist in the Anu face.

                          edit: Anu: Te ütlete küll ,et olete 100 tuhande ringi võitnud ,aga palju te kaotanud olete?.
                          Last edited by EestiAA; 14.04.13, 17:45.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #553
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            pole eriti osav sõnasepp, panen oma raamatu siis kinni ja grindin vaikselt edasi siin
                            gl

                            ma ei saa aru miks eesti foorumis siukest õhkkonda pole nagu 2+2 ntx, nii palju f kibestunud douchesid lihtsalt
                            kunagi tegin teema ka selle teema kohta, peax isegi kuskil olemas olema
                            savi need haterid.'
                            pooteri teema üks lemmikuid, kuigi mingi pedandi silmade läbi pole fun lugeda kuidas laseb eitedel 3L vett juua ja endale peale kusta
                            f srs bsn
                            Last edited by qbj0hn; 14.04.13, 18:26.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #554
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Wp h8ters

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #555
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                =(
                                Last edited by andu_andu; 14.04.13, 18:16.

                                Comment

                                Working...