**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #526
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    niih jörmid, mälumängu küss. oli ühe riigi juht. okupeeris teise riigi. okupeeritavas riigis oli ta sõjaväepolitsei poolt tagaotsitav seoses sõjaväekohususest eemale hoidmisega.

    Comment

    • elrosmeero
      FPP Pro
      • Jan 2011
      • 239

      #527
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      Ei vea väljagi ju meieni
      A look at the short, medium and long-range missiles in North Korea's arsenal.

      Comment

      • Strawberry
        Varasemalt kasutaja "romeo"
        • Aug 2012
        • 1229

        #528
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        yellow player sucks dik @ connect4

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #529
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Algselt postitas elrosmeero Vaata postitust
          Mis see artikkel loeb, kui sass ütles et lendavad.

          Comment

          • EestiAA
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1132

            #530
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            Algselt postitas Junken Vaata postitust
            seni naerate kui reaalselt mingid tuumapommid peakohal lendama hakkavad
            Pole ilus naerda P-korea üle ?.
            E:valus buzzkill
            Last edited by EestiAA; 14.04.13, 16:28.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #531
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              Algselt postitas v@iko Vaata postitust
              Ma vist ainukene, kellele tundub see "kiimas pokkerihärrad Aasias kilidega...." teema madal, väga madal.......tulistage
              Täpselt sama mõte. Üks kirjutab «epic» jutte ja lisab pilte ning koor tagant: veel, veel, veel. Labasus on kirjutada, et saad raha eest naisi ja arvata, et oled nüüd superstaar.

              Õnneks elu on õiglane ja Google teeb oma töö ning ennegi nähtud «epic» ballereid ning 2.8k euroseid litse. Nutuvõru tuleb suuümber hiljem: kas siis oma lollusest, hilisemast piinlikusest või veel millestki hullemast.

              Ei pea silmas üleüldse tegusid, vaid just sõnu ja hoobelda/bragida, et panid suvalist prosti ning kellata, et veel ilma kaitsevahendita.

              Edu poistele!

              Comment

              • peete82
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1310

                #532
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                muidu fine, aga mina ei reklaamiks oma nägu/nime avalikult.
                Ühel hetkel tekib soov või vajadus degenist inimeseks hakata, minna tööle, luua pere.
                Pole just eriti meeldiv, kui nett sellist paska täis.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #533
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Ei olegi asi mille üle uhke olla, lihtsalt fun stories to read minu arust. Ja kui inimene ise rahul siis ei ole ka asi mida häbeneda, lihtsalt neutraalne trip-report.

                  Kui urubu111 2 kuud ehitab oma rolli üles ja siis teeb $200K flipi ja kõik auku paneb, siis obv ma ei arva, et "wow what a smart amazing man", aga ma olen tänulik huvitava degen-story eest ja vastan, et thanks for good read, mitte "damn dude ur fuckin imbecill i hope u die".
                  «Fun storiedel» on vahe sees: täpselt sama situatsiooni või sündmust saab kirjutada igavalt, labaselt, bragivalt, huvitavalt, humoorikalt, kurvalt jne. Olenemata sündmuse iseloomust. S.t. väga igava sündmuse võid kirjutada väga põnevalt ja põneva igava.

                  Saan aru, et kõigist ei saa kirjaniku, aga praegused lood meenutavad mulle «epic 2.8k euri ballerz money printerite» lugu.

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #534
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    ah olge nüüd, ei hakka ükski personalispets kuskile pokkeriprode foorumisse backtreiccima, et mida seal nüüd kirjutati 2013 aasta aprillis.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #535
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      Õige mees võtab Aasia tripile ikka oma naise kaasa.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #536
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                        ah olge nüüd, ei hakka ükski personalispets kuskile pokkeriprode foorumisse backtreiccima, et mida seal nüüd kirjutati 2013 aasta aprillis.
                        hakkab.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #537
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                          ah olge nüüd, ei hakka ükski personalispets kuskile pokkeriprode foorumisse backtreiccima, et mida seal nüüd kirjutati 2013 aasta aprillis.
                          Tõenäoliselt mitte.

                          Aga eeldan, et qbjohn tahab kunagi ka pereinimeseks hakata ning õrnemal sugupoolel on soodumus nuuskida, mida ta näiteks tegi 2013. aastal aasias tegi. See on üks näide ja ma küll ei näeks vajadust nii detaiselt iga suguakti kirjeldada.

                          Need on minu 2 senti. Jätkake kindlasti kirjutamisega, ka mul on huvitav lugeda ja rahvas tahab tsirkust ning leiba, aga ma ei hakka varjama: praegused teosed on need, milleks ma üleeelmises postis neid nimetasin ehk nagu maakad oleksid jõudnud linna :) Teisisõnu omastarust epic-baller-superstaarid, aga mul kohati piinlik lugeda - nagu vaataks superstaari eelvooru ja pean tundma häbi :)

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #538
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            «Fun storiedel» on vahe sees: täpselt sama situatsiooni või sündmust saab kirjutada igavalt, labaselt, bragivalt, huvitavalt, humoorikalt, kurvalt jne. Olenemata sündmuse iseloomust. S.t. väga igava sündmuse võid kirjutada väga põnevalt ja põneva igava.

                            Saan aru, et kõigist ei saa kirjaniku, aga praegused lood meenutavad mulle «epic 2.8k euri ballerz money printerite» lugu.
                            Ennast jätab prostide teema suht külmaks. Peo jutte , peo pilte oleks küll norm vaadata ja lugeda.(või üldiselt anda tripist mingi ülevaade)
                            Üldjuhul võib see prostide bangimine kummiga või ilma võib halvasti lõpeda.
                            Pluss seal veel tume moraalne taust.(ei taha kõlada väga buzzkillina).

                            Peo seikudest kuuleks küll veel , ja uuriks pilte.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #539
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                              Ennast jätab prostide teema suht külmaks. Peo jutte , peo pilte oleks küll norm vaadata ja lugeda.(või üldiselt anda tripist mingi ülevaade)
                              Üldjuhul võib see prostide bangimine kummiga või ilma võib halvasti lõpeda.
                              Pluss seal veel tume moraalne taust.(ei taha kõlada väga buzzkillina).

                              Peo seikudest kuuleks küll veel , ja uuriks pilte.
                              Täpselt.

                              Loomulikult ei saa varjamata jätta seda, mis seal on (prostitusioon), aga hetkel tiirleb teema pigem just prostitsiooni ümber ning minule tekitab küll imeliku tunde, et leidub väga palju poolehoidjaid.

                              Sellinne tunne nagu oleks 15. aastaste kommuunis, kus igat lollus kiidetakse takka või oleks enamus foorumikasutajaid sajandeid kuival olnud ning see, mis tehakse on ainus pääsetee «paradiisi», aga kuna endal võimalusi ei ole, siis peab vesistama ning võtma fänni positsiooni postitava liidri üle.

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #540
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                Algselt postitas Junken Vaata postitust
                                seni naerate kui reaalselt mingid tuumapommid peakohal lendama hakkavad
                                Kui sa teemast midagi ei tea, pole eriti tark hakata selliseid ütlusi loopima. Jätad endast lolli mulje.

                                Põhja-Korea ei nuke kedagi, sest:

                                (1) Põhja-Koreal ei ole ICBM'eid ja seetõttu saaksid nad reaalselt neid tulistada kas Lõuna-Korea, Jaapani või Guami suunas. Viimase kahe puhul suudaksid radarisüsteemid raketi üsna kiirelt üles korjata ning Jaapani/USA lennutõrjel ei ole mingit probleemi üksikut raketti alla tulistada. Kuigi nad on ähvardanud Lõuna-Korea suunas tuumalõhkepea lennutada, on selle sündmuse juhtumise tõenäosus äärmiselt väike kuna tagajärjed oleksid ka neile endile äärmiselt kahjulikud.

                                (2) Põhja-Korea teab, et kellegi poole reaalset tuumalõhkepea saatmine tähendab sisuliselt enesetappu. Nad võivad küll rahvusvahelises meedias kõvasti propagandat levitada, aga riigi juhtivad isikud ja organid teavad väga hästi milline maailma olukord tegelikult on.

                                (3) Põhja-Korea uus, noor liider proovib hiljutiste provokatsioonidega oma kindralite seas oma autoriteeti maksma panna. Alles hiljuti oli uudiseid sellest kuidas KJU vastu sooritati atendaadikatse, mis näitab üsna selgelt, et siseriiklikul tasandil esinevad rahutused.

                                (4) Kui minevikku vaadata, siis Põhja-Korea on hakanud tavaliselt sellisel moel "hõõruma" ja kogule maailmale sõda kuulutama kui nad tähelepanu otsivad ning abi vajavad. See on ilmselgelt järjekordne katse liitlasriigid rahuläbirääkimiste laua taha saada ning majanduslikku abi küsida, andes lubaduse et nad lõpetavad tuumaprogrammi (mida nad ilmselgelt ei tee). Obama valitsus mängib minu arvates praegust olukorda üsna hästi ja ei lähe enam selle vana triki õnge.

                                tl;dr: Põhja-Korea ei nuke kedagi vaid nad tahavad lihtsalt näidata, et nad maailmas olemas on ning kasutada tuumarelvi abi saamiseks.

                                Comment

                                Working...