**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #181
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Algselt postitas Konso Vaata postitust
    On see normaalne kui filosoofia teaduskonna magister kirjutab vaheeksamil oma teaduskonnaks filossoofia?
    Kui niimoodi saadakse bakalaureusekraad, siis eks magistrantuuriski võib igasuguseid kohata.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #182
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
      Kui niimoodi saadakse bakalaureusekraad, siis eks magistrantuuriski võib igasuguseid kohata.
      see lihtsalt üks kaugõppe hipi, kes oli veidi üle oma pea vette sattunud. Aga ma olen oma silmaga näinud majandusteaduskonna magistritöid, mis on täis selliseid metodoloogilisi vigu, et süda läheb pahaks. Tulemus oli A ja inimene hetkel doktorantuuris. Meedias kirjutatud selle põhjal kõlavaid artikleid jne. Endal läks umbes 10 minutit, et absoluutselt purustada kogu metoodika ning teine 30 min, et saada õigete andmete põhjal õiged tulemused.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #183
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***



        fuck yeah

        Comment

        • K2okfor_Mey
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2012
          • 429

          #184
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Algselt postitas q_q Vaata postitust


          fuck yeah
          yeah fuck!

          Comment

          • Pythagoras
            Grinder
            • Apr 2012
            • 589

            #185
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            see lihtsalt üks kaugõppe hipi, kes oli veidi üle oma pea vette sattunud. Aga ma olen oma silmaga näinud majandusteaduskonna magistritöid, mis on täis selliseid metodoloogilisi vigu, et süda läheb pahaks. Tulemus oli A ja inimene hetkel doktorantuuris. Meedias kirjutatud selle põhjal kõlavaid artikleid jne. Endal läks umbes 10 minutit, et absoluutselt purustada kogu metoodika ning teine 30 min, et saada õigete andmete põhjal õiged tulemused.
            viidet tööle ka palun

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #186
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              sicksick video, soovitan vaadata:

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #187
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                Kellelgi on kogemust sellega, et kodumaisnat ostes, peab müüja vana samaliigilise maisna tasuta ära vedama?

                Kas on targem paragrahv pähe õppida, või on suhteliselt standard.

                Refridegerator enam ei külmuta, aga freezer töötab normaalselt. Kaks kompressorit, seega ei oska midgai ise peale ka hakata.
                Mõtlen, kas osta soovist eraisiku käest suvaline odavam ja sebda siis nii transport kui ka kolatakso, või võtta poest mingi refurbised vms natuke kallim. Peab kojuveo eest ikka maksma väheke, aga kui vana ka ära veavad, siis vast saaks kiirelt ja tildivabamalt hakkama.

                Eraisiku käest vist alati võimalus üle ka saada.

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #188
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  Minul on alati vana ära veetud kui soovi avaldanud olen.

                  Comment

                  • raudtee(EST)
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 288

                    #189
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    Kellelgi on kogemust sellega, et kodumaisnat ostes, peab müüja vana samaliigilise maisna tasuta ära vedama?
                    Imo oli nii, et müüja on kohustatud vana müügikohas vastu võtma, aga mitte kodunt tasuta ära vedama. Üldjuhul kui tellida müügikohast uue kojuvedu, siis see sisaldab ka vana minema viimist.

                    Comment

                    • peete82
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1310

                      #190
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      kodumasinaid veetakse ju tasuta ära, metalliärikate poolt. Ise lasin kah vana pesumasina ära viia.

                      Comment

                      • TrvP
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2012
                        • 409

                        #191
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
                        Imo oli nii, et müüja on kohustatud vana müügikohas vastu võtma, aga mitte kodunt tasuta ära vedama. Üldjuhul kui tellida müügikohast uue kojuvedu, siis see sisaldab ka vana minema viimist.
                        Ijeah, nii on.

                        VV määruse 20.04.2009 nr 65 §5 lg1 kohaselt: on tootja kohustatud turustaja müügikohtade kaudu tarbijalt tasuta arvulise vastavuse alusel tagasi võtma turustatava seadmega sama liiki ja sama otstarvet täitvast seadmest tekkinud elektroonikaromu.

                        Link määrusele:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #192
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                          kodumasinaid veetakse ju tasuta ära, metalliärikate poolt. Ise lasin kah vana pesumasina ära viia.
                          paljudel siiski külmkapp ei kvalifitseeru, kuigi vaske ikka natuke seest saab ja mõlema dkompressorid ka parajad jurakad

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #193
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            Kas keegi TÜ Ökonomeetria I on võtnud ning selle aine loengukonspekti omab?

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #194
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Terv,

                              Tulen tagasi selle vee teema peale, sorry.
                              Kas mu arvutused muidu õiged:

                              8 kanti = 8 tonni = 8 000 liitrit = 258 l / päevas?

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #195
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                                Terv,

                                Tulen tagasi selle vee teema peale, sorry.
                                Kas mu arvutused muidu õiged:

                                8 kanti = 8 tonni = 8 000 liitrit = 258 l / päevas?
                                1kant=10hektoliitrit=1000 liitrit.

                                Comment

                                Working...