Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***
Tegime niisama entertainmenti prst pulli ja jäin kohe peale esimest "sessi" plussi.
Aga ma olin nii pinalis juba.
Läksin kusele ja obv rullilaud seal samas tee peal ees. Tagasi tulles 50 punasele, lose, 100 punasele lose, uuesti 100 ja win, siis miski random summa nrile ja hittisin.
300~ jäin up õhtuga.
Degens gonna degen.
Tegime niisama entertainmenti prst pulli ja jäin kohe peale esimest "sessi" plussi.
Aga ma olin nii pinalis juba.
Läksin kusele ja obv rullilaud seal samas tee peal ees. Tagasi tulles 50 punasele, lose, 100 punasele lose, uuesti 100 ja win, siis miski random summa nrile ja hittisin.
300~ jäin up õhtuga.
Degens gonna degen.
Comment