Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #16
    Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

    Millisel Tartu meestejuuksuril hinna-kvaliteedi suhe kõige parem on?

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #17
      Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

      Oh seda mindsetti küll. Hea, et tänu boonusele breakevenisse tõmbasin. Johhaidi. Oli vaja 200bb stackiga flattida eks - no tundus hea mõte antud momendil ja siis sellega TPTK ai tõmmata. Obv ma hittisin one outer top pairi, just nii nagu vaja ja obv mul oli peas mingi haige lünk, mis sei lasknud mul foldida ei pre, ega ka post, nii maa peal, kui ka laua all, shuffle up and deal.
      Turnal lasin ka early positionist viitega ai- tubli töö. Õnneks see polnud sunday million ja ma võin rahulikult edasi vegeteerida. Kui ma ainult teaks mismoodi sette foldida full ringis... Või siis üldse mitte setmineda? Või silmad kinni pigistada ja tuimalt set vs set kaotada pidevalt? Ok ma saan aru, et bottom set no good, but 99 hilise positsiooni tõstja vastu? bad beat? Am i losing my mind? Tüüp Serbiast flatib 45o flop tuleb AK4, (nuts) ma betin pea poti, et fishil ei tekiks mingeid ideid, kuid ei ta callib, tõmbab omale turni 4-ja (ainuke võimalik kaart turni tegelikult, kui aus olla) ning callib ohates ka minu riveri all ini.
      Mul oleks vaja kerge suurpuhastus mindsetile teha, nii et tõmbaks kogu selle eesoleva info ära, et saaks selge peaga jätkata. Format c: d: jne.
      Last edited by Vandalar; 04.02.13, 02:43.

      Comment

      • Strawberry
        Varasemalt kasutaja "romeo"
        • Aug 2012
        • 1229

        #18
        Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
        Millisel Tartu meestejuuksuril hinna-kvaliteedi suhe kõige parem on?
        Erki Meestejuuksur on solid kuna seal töötab korraga 4-8 juuksurit ja seega ooteaeg tavaliselt olematu ja saad kiiresti lõigatud.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #19
          Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Oh seda mindsetti küll. Hea, et tänu boonusele breakevenisse tõmbasin. Johhaidi. Oli vaja 200bb stackiga flattida eks - no tundus hea mõte antud momendil ja siis sellega TPTK ai tõmmata. Obv ma hittisin one outer top pairi, just nii nagu vaja ja obv mul oli peas mingi haige lünk, mis sei lasknud mul foldida ei pre, ega ka post, nii maa peal, kui ka laua all, shuffle up and deal.
          Turnal lasin ka early positionist viitega ai- tubli töö. Õnneks see polnud sunday million ja ma võin rahulikult edasi vegeteerida. Kui ma ainult teaks mismoodi sette foldida full ringis... Või siis üldse mitte setmineda? Või silmad kinni pigistada ja tuimalt set vs set kaotada pidevalt? Ok ma saan aru, et bottom set no good, but 99 hilise positsiooni tõstja vastu? bad beat? Am i losing my mind? Tüüp Serbiast flatib 45o flop tuleb AK4, (nuts) ma betin pea poti, et fishil ei tekiks mingeid ideid, kuid ei ta callib, tõmbab omale turni 4-ja (ainuke võimalik kaart turni tegelikult, kui aus olla) ning callib ohates ka minu riveri all ini.
          Mul oleks vaja kerge suurpuhastus mindsetile teha, nii et tõmbaks kogu selle eesoleva info ära, et saaks selge peaga jätkata. Format c: d: jne.
          A joo. Kohtan sind tihti laudades, märgistatud mul kui giga-vaal ja kommentaariumis kirjas: Nagu lapselt kommi ära võtmine.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

            hahahahah spewmonkey on haige tegelane. aircont nussib toas, siis läks alla sõimama kohe. siis ikka korda ei tehtud läks paljalt alla, et **** aitab küll.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #21
              Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

              :D Hommikul korralik naerudoos foorumist kätte saada.
              Peab meeldima.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

                ja nüüd oleme uues toas, mis korras ja ei ole auku seinas.

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #23
                  Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

                  Kus te olete?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

                    Algselt postitas Romka Vaata postitust
                    Kus te olete?
                    tsüklis

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #25
                      Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      ja nüüd oleme uues toas, mis korras ja ei ole auku seinas.
                      Kuidas auk seina sai ?

                      Comment

                      • Mr_Kenny
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1357

                        #26
                        Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

                        suckerpunch

                        Comment

                        • Mrt1989
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 999

                          #27
                          Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

                          Algselt postitas Romka Vaata postitust
                          Vaatasid urubu threadi ? Muidu vana video juba :D

                          Comment

                          • minbetmillionaire
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2010
                            • 363

                            #28
                            Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

                            Ladbrokes'is mängimisel ei ole muid takistusi kui DNS blokk?

                            Comment

                            • tafka31
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 853

                              #29
                              Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

                              selline asi juhtus, et foorumi kiri/font muutus kuidagi kogemata suuremaks. kuidas korda saab?

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #30
                                Re: Veebruari offtopic: Jaanuar oli nii ilus, et sul ei lasta tulla!

                                Ctrl - tuleb vajutada.

                                Comment

                                Working...