Tomorrowland 2013

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mrt1989
    Grinder
    • Mar 2010
    • 999

    #31
    Re: Tomorrowland 2013

    Võiks vabas looduses olla, ranna ääres or lake. Seal "angaaris" läheb liiga saunaks ära :D

    Comment

    • bauss
      Grinder
      • Sep 2009
      • 737

      #32
      Re: Tomorrowland 2013

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      okei

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #33
        Re: Tomorrowland 2013

        Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
        Junken palun mine peitu ära.


        E: kindlasti normaalsem kui sinu ja su kõvadejoomatagumismeeste tonicu friday party
        Mis ta siis valesti ütles? On ju kommipidu, mis siin vaielda.

        Comment

        • Ints
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1216

          #34
          Re: Tomorrowland 2013

          Algselt postitas inward Vaata postitust
          See tundub veits ossikas jah. Too much hardstyle.

          Midagi selle sarnast peaks olema. Muusika poolest. Tra kui ilus lihtsalt.
          Imo tomorrowland etem, 5x lähemal ka.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #35
            Re: Tomorrowland 2013

            Algselt postitas Romka Vaata postitust
            Me plaanime see aasta sõpradega Decibelile minna. Eelmine aasta käis sama punt Defqonil ka aga kahjuks kuna ise sain just ajateenistusest välja siis polnud raha ega aega tol hetkel,et minna. Samas Decibel pidi ilma poolest palju parem olema ka, eelmine aasta nt oli 35 kraadi.
            Tervisele ohtlik pole 35-kraadises kuumuses juppe visata?

            Comment

            • lissavassa
              Jube Noob
              • Feb 2012
              • 149

              #36
              Re: Tomorrowland 2013

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Tervisele ohtlik pole 35-kraadises kuumuses juppe visata?
              Üsna kindel, et 20 protsenti inimestest viskaks sussi taeva poole rattas siukse ilmaga ning pidevalt tantsides.

              Comment

              • dabljuu
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 494

                #37
                Re: Tomorrowland 2013

                Kuskilt peaks ju näha olema statsidest, palju eelmine aasta deathcount oli, jumal hoia! Nii silmaga vaatan 20% üks hallitaäis teeb kuipalju - paar tuhat vast enam ei tantsi iialgi.

                Comment

                • lissavassa
                  Jube Noob
                  • Feb 2012
                  • 149

                  #38
                  Re: Tomorrowland 2013

                  Ma ei rääkinud otseselt Tomorrolandi külastajatest, vaid pigem nendest 20 protsendist kes üleüldse juppe viskavad.

                  Comment

                  • Ints
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1216

                    #39
                    Re: Tomorrowland 2013

                    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...-ja-tegelikkus

                    Comment

                    • Junken
                      Lendur Sass
                      • Sep 2011
                      • 1039

                      #40
                      Re: Tomorrowland 2013

                      andke pappi, tahan minna
                      1 soldi vid, muss sitaks hea, niisamagi hea kuulata...


                      EDIT 2: fuck inward jõudis ette
                      Last edited by Junken; 27.01.13, 02:17.

                      Comment

                      • Romka
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1544

                        #41
                        Re: Tomorrowland 2013

                        Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                        Need ikka täiesti erinevad üritused, no offence, aga hardstyle peole ei läheks never.
                        No offence taken. Selles suhtes, et muusika maitsed on erinevad ja kellegi teise maitset maha teha on lame minu arust. Tomorrowlandil muidu hardstyle lavad samuti olemas.
                        Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
                        Üsna kindel, et 20 protsenti inimestest viskaks sussi taeva poole rattas siukse ilmaga ning pidevalt tantsides.
                        Jep, iga aasta läheb 20% kasti sellisel festivalil aga ikka lubatakse uuesti korraldada. Makes sense.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #42
                          Re: Tomorrowland 2013

                          Kindlasti selle kohase statistika leiaks kuskilt, aga vaevalt et 20%. Get real.

                          Comment

                          • vanzu
                            Räme Fish
                            • Feb 2013
                            • 1

                            #43
                            Re: Tomorrowland 2013

                            kuidas sa pileti ostsid saan aru et mul ka see link emailil aga kuidas sa kinni selle maksid kas saab iga panga kaardiga läbi neti maksta endal näiteks ainult soome arved.

                            Comment

                            • gamblingFTW
                              Vana Tegija
                              • Aug 2012
                              • 1122

                              #44
                              Re: Tomorrowland 2013

                              Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
                              Ma ei rääkinud otseselt Tomorrolandi külastajatest, vaid pigem nendest 20 protsendist kes üleüldse juppe viskavad.
                              Suht head protsendid siiski ju, ma shoveks.

                              Comment

                              • JaanusX
                                Õpihimuline Mängur
                                • Sep 2010
                                • 392

                                #45
                                Re: Tomorrowland 2013

                                Because of the enormous success of Tomorrowland and the fact that it is a Belgian festival, ID&T decided to give Belgians an exclusive chance with a pre-sale (80,000 of the 180,000 tickets) on March 24. In less than one day, all of the tickets sold out and at some moments there were 2,000,000 people on the online waiting list. The worldwide sale started April 7. Within 43 minutes, the other 100,000 tickets sold out.

                                Fuck me sideways.... mismoodi need piletid sinna saadakse?

                                Comment

                                Working...