Tomorrowland 2013

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #16
    Re: Tomorrowland 2013

    Hotellid on praeguseks hetkeks ilmselt kõik juba ära broneeritud ning need kuhu isegi võimalik veel tuba on saada, maksavad hingehinda ning on festivalikohast liiga kaugel.

    Comment

    • Ints
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1216

      #17
      Re: Tomorrowland 2013

      Sealt peaks lähimatesse linnadesse transfeerid ka liikuma ju, iseasi kuidas sinna peale mahub.
      Olid ise muidu kõik 3 päeva eelmine aasta seal ? Millise pileti paketi võtsid.

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #18
        Re: Tomorrowland 2013

        Full Madness Comfort(€365) Pass+Easy Tent (€125/inimene)

        Lennupiletid, muu transport ja teised kulutused kõik kokku arvestades läks kogu retk umbes €1000 maksma.

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #19
          Re: Tomorrowland 2013

          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
          Full Madness Comfort(€365) Pass+Easy Tent (€125/inimene)

          Lennupiletid, muu transport ja teised kulutused kõik kokku arvestades läks kogu retk umbes €1000 maksma.
          Comfort on hinda väärt?

          Comment

          • Junken
            Lendur Sass
            • Sep 2011
            • 1039

            #20
            Re: Tomorrowland 2013

            tra krdi kommifest

            Comment

            • Loksutaja
              Õpihimuline Mängur
              • Jun 2010
              • 448

              #21
              Re: Tomorrowland 2013

              Junken palun mine peitu ära.


              E: kindlasti normaalsem kui sinu ja su kõvadejoomatagumismeeste tonicu friday party

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #22
                Re: Tomorrowland 2013

                Algselt postitas Junken Vaata postitust
                tra krdi kommifest
                What ? See on just selline rahulik mainstream üritus.

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #23
                  Re: Tomorrowland 2013

                  Algselt postitas kollane Vaata postitust
                  Comfort on hinda väärt?
                  Põhimõtteliselt ainukene erinevus on see, et comforit puhul pääsed teatud aladesse sisse kus näeb normaalselt lava, aga samas pole rahvast nii palju kui otse lava ees. Põhimõtteliselt siiski mugavuse asi.

                  Kui eesmärgiks on peamiselt muusikat kuulata, siis soovitan selle võtta. Kui pigem telklas juua/muid asju tarvitada ja lava ees iga sentimeetri pärast võidelda või kusagilt eemale künka otsast artiste jälgida, sobib ka täitsa tavaline Full Madness Pass.

                  //Junkenile nii palju, et kuigi seal tarvitati igasuguseid asju siis ma ühegi päeva jooksul ei näinud ühtegi kakslust ega muud ebameeldivat tegevust. Isegi kui midagi tekkinud oleks, siis turvad olid üpris tasemel.

                  Comment

                  • Ints
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1216

                    #24
                    Re: Tomorrowland 2013

                    Ise võtsite mdiagi kaasa ka veel ? Seal vist poed jms tavaar ka olemas kõik.

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #25
                      Re: Tomorrowland 2013

                      Algselt postitas Ints Vaata postitust
                      Ise võtsite mdiagi kaasa ka veel ? Seal vist poed jms tavaar ka olemas kõik.
                      Jep, toidu/joogi saab kohapealt. Kaasa võtsime ainult vahetusriideid ja neid ka suht minimaalselt. Seal on kapid ka olemas kuhu asju saab hoiustada, aga neid ei julgenud väga usaldada ning mida sul ikka peale raha vaja läheb kui 3 päeva järjest pidutsed.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #26
                        Re: Tomorrowland 2013

                        Selle laadseid (pole kõigem õige sõna, aga saate aru küll) festivale muidu kuskil Eesti lähedal ka toimub ? Lätis, Soomes vms ?Hollandis on kindlasti.

                        Comment

                        • Romka
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1544

                          #27
                          Re: Tomorrowland 2013

                          Me plaanime see aasta sõpradega Decibelile minna. Eelmine aasta käis sama punt Defqonil ka aga kahjuks kuna ise sain just ajateenistusest välja siis polnud raha ega aega tol hetkel,et minna. Samas Decibel pidi ilma poolest palju parem olema ka, eelmine aasta nt oli 35 kraadi.
                          Last edited by Romka; 26.01.13, 12:18.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #28
                            Re: Tomorrowland 2013

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Mrt1989
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 999

                              #29
                              Re: Tomorrowland 2013

                              Need ikka täiesti erinevad üritused, no offence, aga hardstyle peole ei läheks never.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #30
                                Re: Tomorrowland 2013

                                See tundub veits ossikas jah. Too much hardstyle.

                                Midagi selle sarnast peaks olema. Muusika poolest. Tra kui ilus lihtsalt.

                                Comment

                                Working...