Re: Tomorrowland 2013
Hotellid on praeguseks hetkeks ilmselt kõik juba ära broneeritud ning need kuhu isegi võimalik veel tuba on saada, maksavad hingehinda ning on festivalikohast liiga kaugel.
Hotellid on praeguseks hetkeks ilmselt kõik juba ära broneeritud ning need kuhu isegi võimalik veel tuba on saada, maksavad hingehinda ning on festivalikohast liiga kaugel.
Comment