Tomorrowland 2013

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #1

    Tomorrowland 2013

    Kes plaanib minna?

    Belgias on kellelgi tuttavaid?
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #2
    Re: Tomorrowland 2013

    Plaaniks veel vara pidada, aga soov on küll.

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #3
      Re: Tomorrowland 2013

      Käisin 2012 aastal. Sellel suvel ilmselt uuesti, kui sobiva seltskonna kokku saan.

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #4
        Re: Tomorrowland 2013

        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
        Plaaniks veel vara pidada, aga soov on küll.
        jup, katsuks kõigepealt piletid saada.

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #5
          Re: Tomorrowland 2013

          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
          Käisin 2012 aastal. Sellel suvel ilmselt uuesti, kui sobiva seltskonna kokku saan.
          Millega käisite? Mis eelarvega?

          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #6
            Re: Tomorrowland 2013

            Piletite kohta siis:
            Ennem piletite ostu tuleb eelregistreermine ära teha,


            The Worldwide official ticket sale starts on Saturday 16 February 2013 at 17h00. (CET = Central European Time)

            Global Journey Packages (Worldwide) will be available starting from Saturday 9 February 2013 at 17h00. (CET = Central European Time)

            The travel packages presented by our Official External Travel Partners can be bought directly with the partner on Saturday 16 February at 17h00. (CET = Central European Time)

            kogu info: http://www.tomorrowland.be/

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #7
              Re: Tomorrowland 2013

              Fab, palju komme sõid seal ?

              Comment

              • Ints
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1216

                #8
                Re: Tomorrowland 2013

                Eestist minnes tundub see global journey vist mõttetu, on kellelgi kogemusi sellega ?
                Samas seal läheduses hotelle pole eriti ilmselt enamus ööbivad brüsselis v antwerpenis.
                Fab kus te eelmine aasta ööbisite, mis seis seal dreamvilles on ?

                Ilma selle pre registreerimiseta pileteid osta ei saagi ?
                Last edited by Ints; 19.01.13, 00:37.

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #9
                  Re: Tomorrowland 2013

                  Algselt postitas inward Vaata postitust
                  Fab, palju komme sõid seal ?
                  Plaanisin võtta ühe, kokku läks kaks. Koos esimesega võtsin ka LSD'd ja kui E mõju mingil hetkel üle hakkas minema läks tripp nii minul kui sõbrannal, kellega koos võtsime, väga imelikuks ära. Seetõttu tundus tollel hetkel kõige loogilisem ja õigem lahendus teine veel võtta.

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #10
                    Re: Tomorrowland 2013

                    Algselt postitas Ints Vaata postitust
                    Eestist minnes tundub see global journey vist mõttetu, on kellelgi kogemusi sellega ?
                    Samas seal läheduses hotelle pole eriti ilmselt enamus ööbivad brüsselis v antwerpenis.
                    Fab kus te eelmine aasta ööbisite, mis seis seal dreamvilles on ?

                    Ilma selle pre registreerimiseta pileteid osta ei saagi ?
                    Dreamville easy tent'ides. Asjade hoiustamiseks ja magamiseks täitsa okei koht (kuigi viimast seal eriti loota ei tasu kuna reaalne räuskamine käib ööpäevläbi). Erinevalt lavaesisest alast saab normaalselt ringi liikuda ja aega veeta kui ühtegi meelepärast artisti esinemas pole.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #11
                      Re: Tomorrowland 2013

                      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                      Plaanisin võtta ühe, kokku läks kaks. Koos esimesega võtsin ka LSD'd ja kui E mõju mingil hetkel üle hakkas minema läks tripp nii minul kui sõbrannal, kellega koos võtsime, väga imelikuks ära. Seetõttu tundus tollel hetkel kõige loogilisem ja õigem lahendus teine veel võtta.
                      Väga haige. Kadestan. Siinkohal oleks paslik panna üritust tutvustav video, kui keegi peaks kahtlema või nii.


                      e: Tänud ausa vastuse eest, Fab.
                      Last edited by inward; 19.01.13, 01:02.

                      Comment

                      • Ints
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1216

                        #12
                        Re: Tomorrowland 2013

                        Aga hotelli peale ei mõelnud ? Kolm päeva telgis elada ka veits hull ju? Kuidas nende asjade hoiustamisega on seal muidu.

                        Comment

                        • kollane
                          Pokkerihai
                          • Nov 2008
                          • 2031

                          #13
                          Re: Tomorrowland 2013

                          Algselt postitas Ints Vaata postitust
                          Eestist minnes tundub see global journey vist mõttetu, on kellelgi kogemusi sellega ?
                          Samas seal läheduses hotelle pole eriti ilmselt enamus ööbivad brüsselis v antwerpenis.
                          Fab kus te eelmine aasta ööbisite, mis seis seal dreamvilles on ?

                          Ilma selle pre registreerimiseta pileteid osta ei saagi ?
                          Esialgu kyll mitte. Eelregistreerimine tuleb kindlasti ära teha.
                          Soovitan kodulehelt info hoolikalt läbi lugeda.

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #14
                            Re: Tomorrowland 2013

                            Algselt postitas Ints Vaata postitust
                            Aga hotelli peale ei mõelnud ? Kolm päeva telgis elada ka veits hull ju? Kuidas nende asjade hoiustamisega on seal muidu.
                            Seal olid minu arust mingid hoiustamiskapid, pesumasinad, pesemisvõimalused jne
                            Ma ise panustan telgile. Ma ei viitsiKS kyll kuskil toas nohiseda. Telklaagris käib õige elu :d

                            Comment

                            • Ints
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1216

                              #15
                              Re: Tomorrowland 2013

                              hmm, tundub normaalne jah, lihtsalt ise ei viitsiks eriti sellep hotelli minna et lähedues pole ühtegi. Kuigi ma usun et sinna telkidesse jääb umbes pool rahvast, ilmselt on heaolu peale ikka mõeldud, arvestades et asi on juba mitmeid aastaid toimunud.

                              Comment

                              Working...