Re: *** Offtopic olgu ... ***
Keegi seda hem asja põhjalikumalt jagab? Mul ta vist otsustas eile poole mängimise pealt hulluks minna ja kõik käed ära kaotada, peab vist arhiividest jälle kõik sisse laskma...
Keegi seda hem asja põhjalikumalt jagab? Mul ta vist otsustas eile poole mängimise pealt hulluks minna ja kõik käed ära kaotada, peab vist arhiividest jälle kõik sisse laskma...
Comment